BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > Odbijanie i powietrze pod gardłem
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

megimeg
Autorytet
Postów: 572
200

Wysłany: 25 października 2020, 15:42
Cytuj | (0) | Zgłoś
Postanowiłam stworzyć nowy temat ponieważ nigdzie nie znalazłam wpisów podobnych do mojego przypadku. Jestem w 12tc, mdłości zaczęły się w okolicy 6 tc a w 9tc te żołądkowe zniknęły a na ich miejsce dostałam bardzo uporczywego powietrza które ciagle czuję pod gardłem i przez które często rwie mnie na sucho nad wc. Nie wiem co to jest, nic mi na to nie pomaga, myślałam ze może zgaga ale nie mam cofania kwaśnej treści, nic mnie nie piecze. Ciągle odbijanie i to powietrze z uczuciem ściśniętego gardła doprowadza mnie do szału i odechciewa się wszystkoego , czy któraś z was odczuwała podobne dolegliwości? Kiedy i czy w ogóle to zniknie? W pierwszej ciąży czegoś takiego nie miałam :(

oar83e3k7nkpecth.png

Monipysi28
Nowa
Postów: 1
0

Wysłany: 7 grudnia 2020, 19:07
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej, sama szukałam tego typu objawów, ponieważ u mnie właściwie od kilku dni po stosunku wystąpiło odbijanie powietrzem co kilkadziesiąt minut dosłownie. Na początku nie łączyłam jednego z drugim ale dzisiaj zrobilam test a jest coraz gorzej i częściej te bekanie nieznośne. Dziwny przypadek jakiś.


Klaudiuszka4
Nowa
Postów: 1
0

Wysłany: 7 grudnia 2020, 19:27
Cytuj | (0) | Zgłoś
Niestety, ale przyłączę się. Mam ten sam problem. Jestem w 13 tygodniu i od kiedy mam problem z okropnymi wzdęciami to bardziej niż gazy dokucza mi odbijanie. Szczerze mówiąc nie wiem od czego to zależy....Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)