X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Oceńcie moja BETĘ ;(
Odpowiedz

Oceńcie moja BETĘ ;(

Oceń ten wątek:
  • paulinaw Znajoma
    Postów: 27 7

    Wysłany: 29 maja 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.babymed.com/tools/hcg-calculator


    Tutaj na forach wielokrotnie był poruszany temat betek, ale najdokładniejsze informacje dziewczyny piszą tutaj https://bellybestfriend.pl/forum/i-trymestr/rozne-wyniki-bety,832,1.html . Również stąd jest ten kalkulator za pomocą którego można stwierdzić czy beta rośnie prawidłowo :)

  • daisy224 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaOvulanka wrote:
    No mieskzanko juz w Rybniku, odwrotu ni ma :). ale mam tu rodzinke, wiec długie weekendy, święta w gorach :)
    Witam rybniczankę! :-) ja też mieszkam z Rybniku :D

    daisy224
  • NowaOvulanka Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O! ;) Fajnie ;) Fajne miasto, ja póki co przyzwyczajam sie do niego, bo mój dom to góry:D

    3jgxyx8dyout0sx3.png
  • daisy224 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z jakiej miejscowości pochodzisz?

    daisy224
  • NowaOvulanka Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Nowego Targu - koło Zakopanego ;-), slub mam w sieroniu, i potem przeprowadzam sie do Rybnika bo tam mieszka moj przyszly mąż ;)

    3jgxyx8dyout0sx3.png
  • NowaOvulanka Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daisy224, widzę po Twoim kalendarzu ciąży, że jest między nam tydzień różnicy :-) i dzisiaj pierwsza Twoja wizyta :-)? U mnie pierwsza w tą środę. Bardzo się boję. Powiedz mi, masz jakieś namiary na dobrego ginekologa w Rybniku? Pytam dlatego że póki co teraz jestem w Nowym Targu i tutaj zmaierzam zacząć chodzić do lekarza,gdyż póki co tutaj jestem i mam pracę, ale nie wiem czy w połowie mojej ciąży nie przeprowadzę się do Rybnika i czy nie będę musiała szukać jakiegoś dobrego gina :/, a to ciężkie:/ Zastanawiam się też nad porodem w Rybniku. :)

    3jgxyx8dyout0sx3.png
  • dorma Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jestem tu nowa i prosze was o pomoc.
    ostatnią miesiaczke miałam 28 kwietnia .
    w 31 dniu cyklu beta 66,8 (robiona o 8 rano )
    dzis 36 dzien cyklu beta 779,5 ( robiona o 10 rano )

    31 dnia cyklu bylam u gina ale powiedzial mi tylko ze jest za wczesnie. powiedzcie jak to jest z tym przyrostem, czy wszystko prawidło ni za duzy ten przyrost jak na 5 dni ?


  • NowaOvulanka Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm...ja jestem cienka w ocenianiu bety, bo sama mam probelm ze swoją...w każym razie lepiej jak rośnie niż jakby nie rosła :-)

    3jgxyx8dyout0sx3.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorma w zakładkach masz kalkulator przyrostu bety. Możesz sama to sprawdzić ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • daisy224 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaOvulanka wrote:
    daisy224, widzę po Twoim kalendarzu ciąży, że jest między nam tydzień różnicy :-) i dzisiaj pierwsza Twoja wizyta :-)? U mnie pierwsza w tą środę. Bardzo się boję. Powiedz mi, masz jakieś namiary na dobrego ginekologa w Rybniku? Pytam dlatego że póki co teraz jestem w Nowym Targu i tutaj zmaierzam zacząć chodzić do lekarza,gdyż póki co tutaj jestem i mam pracę, ale nie wiem czy w połowie mojej ciąży nie przeprowadzę się do Rybnika i czy nie będę musiała szukać jakiegoś dobrego gina :/, a to ciężkie:/ Zastanawiam się też nad porodem w Rybniku. :)
    Kolejną wizytę mam za tydzień w środę i do tego czasu chyba oszaleję :( Pęcherzyk ma trochę nietypowy kształt i kurde boję się, że jest coś nie tak :( A co do gina, to ja chodzę prywatnie do dr. Anny Krzak- Bieńkowskiej :) Konkretna babka, spokojna, na każde jedno pytanie odpowie :) Jeżeli u mnie z ciążą będzie wszystko OK, to ja w Rybniku na pewno rodzić nie będę :/ Jak już to w niedalekich Rydułtowach :)

    daisy224
  • dorma Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    Dorma w zakładkach masz kalkulator przyrostu bety. Możesz sama to sprawdzić ;)


    Tylko cały czas mi wyskakuje bład jak chce obliczyc :(.
    Jej/...


  • dorma Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak udało sie obliczyc :) dzieki wielkie MANDRAGORA :)
    wyskakuje ze jest w normie wiec pozoztsje czekac na usg :)


  • NowaOvulanka Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daisy224 wrote:
    Kolejną wizytę mam za tydzień w środę i do tego czasu chyba oszaleję :( Pęcherzyk ma trochę nietypowy kształt i kurde boję się, że jest coś nie tak :( A co do gina, to ja chodzę prywatnie do dr. Anny Krzak- Bieńkowskiej :) Konkretna babka, spokojna, na każde jedno pytanie odpowie :) Jeżeli u mnie z ciążą będzie wszystko OK, to ja w Rybniku na pewno rodzić nie będę :/ Jak już to w niedalekich Rydułtowach :)

    Dziękuję za informację. Popatrzę na opinie tej ginekolozki :)
    Tez slyszalam, ze w Rybniku to niezabardzo, Rydułtowy lepsze?

    3jgxyx8dyout0sx3.png
  • BasiaPelasia Koleżanka
    Postów: 33 18

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja wczoraj robiłam betę i wynik to 224, 7 według objaśnienia wychodzi 4 tydzień a jak byłam w piątek u gina , to jeszcze nic nie widział. Teraz mam wizytę 18.06 a w środę znowu beta. Powiedzcie mi kochane czy ma to znaczenie czy pójdę rano czy po popołudniu. Bo z rana nie mogę i pójdę dopiero ok 17.

    BasiaPelasia
  • Asia83 Koleżanka
    Postów: 46 39

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie bete mozesz zrobic o kazdej porze dnia nie ma to znaczenia a na usg lekarz moze cos zobaczyc dopiero jak beta bedzie powyzej 1000 powodzenia i cierpliwosci wszystko bedzie dobrze

    Asia83gannyx8d6oetdlra.png
  • BasiaPelasia Koleżanka
    Postów: 33 18

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję. A powiedzcie mi jeszcze jak do gina idę 18 a jutro idę na betę to jak wynik odpowiednio podrośnie o te 66% to nie muszę już robić do wizyty. Czy to oznaczy że wszystko jest ok?

    BasiaPelasia
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli lekarz nic nie wspominał, to myslę,że nie musisz:)

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • NowaOvulanka Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co myślicie o poziomie mojego TSH :(
    Dzisiaj odebrałam wyniki - 2,05 Uiu/ml :/

    3jgxyx8dyout0sx3.png
  • daisy224 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaOvulanka wrote:
    Dziękuję za informację. Popatrzę na opinie tej ginekolozki :)
    Tez slyszalam, ze w Rybniku to niezabardzo, Rydułtowy lepsze?

    Zdecydowanie lepsze! ;) Przede wszystkim jest tam dużo lepsza opieka, położne interesują się kobietami przed i po porodzie :) Dużo kobiet poza granicami Rydułtów i Rybnika tam rodzi :)

    daisy224
  • BasiaPelasia Koleżanka
    Postów: 33 18

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki dzisiaj ponownie byłam na badaniu bety i tak w poniedziałek-227,4 a dzisiaj-557,to chyba mogę się już cieszyć?

    Dorka1979 lubi tę wiadomość

    BasiaPelasia
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ