X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Objawy ciąży - 5 tyg. i 1 dzień
Odpowiedz

Objawy ciąży - 5 tyg. i 1 dzień

Oceń ten wątek:
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    Ja bym poczekałam :) Byłam w 5w5d dniu na usg sam malutki pęcherzyk, teraz czekam mam przyjść w 8 tygodniu
    ja byłam w piątek a to 5 tydzień i było już serduszko ;)

    Nadulka lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Widzę że wszystkie dzisiaj w słabszej formie jesteśmy, mnie na dodatek męczy ból brzucha - nie wiem czy to rozciąganie, nerki / krzyż pobolewa, ćmi w dole brzucha, wzięłam no-spę ale tak sobie działa. Do tego męczy katar. Ech...


    Mnie też ostatnio męczył katar na zmianę z zatkanym nosem, kupiłam w aptece Prenalen Katar dla kobiet w ciąży - pomogło:)
    Co do wizyt moja już 16 kwietnia ostatnią miałam 19 marca ale jakoś nawet szybko czas zleciał ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2015, 17:03

    Renia7910 lubi tę wiadomość

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    Arpenia witaj :) Ja póki co ciąże znoszę dobrze, tylko czasami gorsze samopoczucie mi towarzyszy z tym że mdłości brak.Oj dobrze rozumiem Twoje oczekiwanie na wizytę, ja mam drugie usg 22kwietnia i mam nadzieję że będzie wszystko dobrze ale troszkę się denerwuje bo jak pisałam ostatnio był sam malutki pęcherzyk
    Miłego dnia :)
    Aga23 idziemu prawie łeb w łeb hihi;-) ja mam 23kwietnia usg ;-)
    A co do objawow to nikomi nie życzę tego co ja mam, otóż 24na dobę mdłości,senność,i bolące piersi a i apetyt jak cholera i Zaparci, pełen pakiet objawow...

  • Arpenia Koleżanka
    Postów: 43 11

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,
    ale dzisiaj mialam stracha w toalecie . zobaczylam krew, przestraszylam sie ze to moze cos z dzieckiem, ale nie, chyba mam hemoroidy :( a dodam iz syna 4 lata temu rodzilam naturalnie i mialam ciecie, ale czy to po tylu latach mialo by jakis wplyw wlasnie teraz???
    a do przemiłych objawow dołaczylo u mnie poranne całowanie sie z panem klozetowym :(

  • Trisska Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Tak chciałam się wypowiedzieć i dołączyć, bo właśnie zaczynam 6 tydzień, a jak patrzę na wasze wypowiedzi to się trochę dziwię sobie... Z objawów mam tylko ciągłe zmęczenie oraz ból piersi, które trochę urosły. I nic więcej! Owszem, cieszę się, że nie muszę rozmawiać z kiblem, ale przez to też nie mogę uwierzyć w ciążę. Byłam u gina tuż po terminie okresu, ale nawet mnie nie badał, tylko zlecił witaminy i kazał przyjść za 2 tygodnie... (czyli jeszcze cały tydzień do wizyty...)

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    3jgxol2aj69homjq.png
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trisska wrote:
    Cześć!
    Tak chciałam się wypowiedzieć i dołączyć, bo właśnie zaczynam 6 tydzień, a jak patrzę na wasze wypowiedzi to się trochę dziwię sobie... Z objawów mam tylko ciągłe zmęczenie oraz ból piersi, które trochę urosły. I nic więcej! Owszem, cieszę się, że nie muszę rozmawiać z kiblem, ale przez to też nie mogę uwierzyć w ciążę. Byłam u gina tuż po terminie okresu, ale nawet mnie nie badał, tylko zlecił witaminy i kazał przyjść za 2 tygodnie... (czyli jeszcze cały tydzień do wizyty...)
    Zazdroszczę Ci tych nie objawów ;-)

    Renia7910 lubi tę wiadomość

  • cherry_lady Ekspertka
    Postów: 133 137

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trisska wrote:
    Cześć!
    Tak chciałam się wypowiedzieć i dołączyć, bo właśnie zaczynam 6 tydzień, a jak patrzę na wasze wypowiedzi to się trochę dziwię sobie... Z objawów mam tylko ciągłe zmęczenie oraz ból piersi, które trochę urosły. I nic więcej! Owszem, cieszę się, że nie muszę rozmawiać z kiblem, ale przez to też nie mogę uwierzyć w ciążę. Byłam u gina tuż po terminie okresu, ale nawet mnie nie badał, tylko zlecił witaminy i kazał przyjść za 2 tygodnie... (czyli jeszcze cały tydzień do wizyty...)

    Wszystko jeszcze przed Tobą (i przede mną zapewne też ;P). Cycki mi zaraz eksplodują, takie są ciężkie i bolące, mogę spać cały dzień a serducho bije jak oszalałe. No i brzusio taki dziwny, czasami "ciągnący", czasem coś zakłuje, zaboli. Na szczęście nie okupuję toalety :)

    Jutro zaczynam 7. tydzień i mam nadzieję, że z dolegliwości ciążowych zostaną te co są.

    Pozdrawiam i miłego dnia! Z każdym mam bliżej do wizyty i zobaczenia mojego groszka :)

    2nn343r89nwazcjv.png
  • cherry_lady Ekspertka
    Postów: 133 137

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i jeszcze zdarzają się dni, że od płaczu z nie-wiadomo-jakiego-powodu przechodzę w stan radosnego-rechotania. Od złości i wścieku na wszystkich po stan do-rany-przyłóż. W sumie sama nie wiem jak to się dzieje, pełen wachlarz emocji :)

    2nn343r89nwazcjv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja juz chce dołączyć do Was:))

    Aga23 lubi tę wiadomość

  • kiki27 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)
    Jestem w 5 t 3d ciazy 1 bhc rbiona 3 kwietnia 6100 wczorajsza bhcg wynosi 120 643,0 wymiotuje non stop najwiecej miedzy 4 a 6 rano nie mam sily na nic probowalam wszystkiego na mdłości i nic jedynie co czadem pomaga to przegotowana cola i guma do zucia.Moze znacie jakies inne metody??

    Xxx
  • cherry_lady Ekspertka
    Postów: 133 137

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    A ja juz chce dołączyć do Was:))

    Zapraszamy serdecznie :) na pewno już niedługo będziesz tu z nami :) czekamy na Ciebie Kochana :*

    Madzia890722, Renia7910, dddodiii lubią tę wiadomość

    2nn343r89nwazcjv.png
  • cherry_lady Ekspertka
    Postów: 133 137

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kusi mnie żeby zrobić kolejną betę, ale kurka mam problem, żeby wyjść
    z pracy i pojechać do laboratorium....po południu już nie zdążę, a z kolei
    w szpitalu w drugim labo pracuje mama mojej koleżanki z pracy i boję się
    o przeciek informacji... ehhh

    2nn343r89nwazcjv.png
  • Trisska Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co jeszcze mi się taki objaw przypomniał, czuje się taka roztargniona, nie wiem co gdzie położyłam, ciągle mi coś wypada z rąk. Również czuję się taka głupia... nie pamiętam niektórych rzeczy i ciężko mi się skupić... macie tak?

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    3jgxol2aj69homjq.png
  • cherry_lady Ekspertka
    Postów: 133 137

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trisska wrote:
    wiecie co jeszcze mi się taki objaw przypomniał, czuje się taka roztargniona, nie wiem co gdzie położyłam, ciągle mi coś wypada z rąk. Również czuję się taka głupia... nie pamiętam niektórych rzeczy i ciężko mi się skupić... macie tak?

    Ja mam tak z reguły ;p nie tylko w ciąży ;)

    Nadulka lubi tę wiadomość

    2nn343r89nwazcjv.png
  • Trisska Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cherry_lady wrote:
    Ja mam tak z reguły ;p nie tylko w ciąży ;)

    hihi to całkiem pocieszające :P nie mówię, że wcześniej tak nie miałam, ale teraz tak się nasiliło... :P

    Anko:-) lubi tę wiadomość

    3jgxol2aj69homjq.png
  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2069

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Jestem na początku 5tyg ciąży, wcześniej miałam dwie ciążę biochemiczne gdzie hcg nie przekroczyło 200 i jedna pozamaciczna.
    Tutaj badałam przyrost bardzo skrupulatnie bo jest to ciąża po ivf. Jednostki co 48h to 85,195,505,1100-wczoraj. Wzrost prawidłowy ale okropnie jestem zestresowana i gdy objawy znikają to przeżywam tragedię. Od wczoraj wieczór przestałam czuć ból piersi i nie jestem zamulona jak cały tydzień poprzedni.
    Czy i was objawy są wciąż tak samo silne czy zanikają i raz czujecie się ciazowo raz nie?

    dfe01f0225.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku dziewczyny dziś to prawie umarłam :D Byłam na pobraniu krwi,kilka razy się wkuwała a ja prawie zemdlałam, myślałam że zaraz jej tam na fotelu zwymiotuje :P
    I do tego zapłaciłam 350 zł :/

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    A ja juz chce dołączyć do Was:))
    Oj czekam na Ciebie :) Niedługo wstawisz swój suwaczek na forum

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trisska wrote:
    wiecie co jeszcze mi się taki objaw przypomniał, czuje się taka roztargniona, nie wiem co gdzie położyłam, ciągle mi coś wypada z rąk. Również czuję się taka głupia... nie pamiętam niektórych rzeczy i ciężko mi się skupić... macie tak?
    Ja też tak mam i jeszcze dochodzi do tego taki wewnętrzny niepokój, jestem taka zdezorientowana :-S

    Trisska lubi tę wiadomość

  • Trisska Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko:-) wrote:
    Hej dziewczyny.
    Jestem na początku 5tyg ciąży, wcześniej miałam dwie ciążę biochemiczne gdzie hcg nie przekroczyło 200 i jedna pozamaciczna.
    Tutaj badałam przyrost bardzo skrupulatnie bo jest to ciąża po ivf. Jednostki co 48h to 85,195,505,1100-wczoraj. Wzrost prawidłowy ale okropnie jestem zestresowana i gdy objawy znikają to przeżywam tragedię. Od wczoraj wieczór przestałam czuć ból piersi i nie jestem zamulona jak cały tydzień poprzedni.
    Czy i was objawy są wciąż tak samo silne czy zanikają i raz czujecie się ciazowo raz nie?
    też czasem mi się wydaje, że nie czuję bólu piersi... ja tam w ogóle się nie czuję ciążowo. dziś np. się wyspałam i zniknął mój objaw zmęczenia i czuję się normalnie :O

    3jgxol2aj69homjq.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ