X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Objawy ciąży - 5 tyg. i 1 dzień
Odpowiedz

Objawy ciąży - 5 tyg. i 1 dzień

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga u mnie w pracy koleżanka tez tak miała ;-)

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caramel wrote:
    Aga u mnie w pracy koleżanka tez tak miała ;-)
    I co z tym robiła :D?
    Chyba karmi od czasu do czasu nie zaszkodzi co myślicie?

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Arpenia Koleżanka
    Postów: 43 11

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odebrałam. z 787,6 dnia 8 kwietnia skoczyło do 1547 dnia 10 kwietnia. czyli podwoiło się . czyli już mogę myśleć ze tam w środeczku jest dzidzia??? bo bardzo się bałam ze może być pusty pęcherzyk ale jak się podwaja to chyba raczej dzidzia????

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2015, 14:04

    Nadulka, karmar, green, cherry_lady lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    I co z tym robiła :D?
    Chyba karmi od czasu do czasu nie zaszkodzi co myślicie?

    Szczerze kobieta jest trochę po 40 syn ma już 20 lat i mówiła ze nie wytrzymała tak jej się chciało a ze było lato to marzyła tylko o schłodzonym piwie i od czasu do czasu łyka wzięła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dziś byłam na becie, wyniki będą wieczorem ;) mam nadzieję, że będzie wysoka... ;)



    eiktrjjghx2d1spi.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak zrobić, żeby ten suwaczek pojawiał się zawsze jak wrzucam posta?

  • ewka993 Debiutantka
    Postów: 10 60

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) jestem nowa i dołączam do was :) ostatnią miesiączkę miałam 2 marca byłam u gina w sobote i powiedział ze jestem w 4,5 tygodnia i było widac tylko pęcherzyk na 2 mm :) wizyte mam 25 kwietnia juz sie doczekac nie moge a jednoczesnie sie boje ze coś nie tak moze być :/ a co do objawów to tylko bym jadła i spała :) i bolały mnie piersi i miałam strasznie wrazliwe sutki a dzis nic , tylko lekko po bokach bolą nie wiem czy to normalne ;/ i cieszę się że wam wszystkim też się udało :) pozdrawiam

    f2w33e3k0n81o19d.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2015, 17:33

    Nadulka, cherry_lady lubią tę wiadomość

    f2w33e3k02y4ld13.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!! odebrałam właśnie betę! ale mi ulżyło! aż się popłakałam z ulgi i szczęścia!

    Beta z 31.03- 123
    Beta z dzisiaj- 5135

    Prawda, że dobrze?



    f2w3flw12oow61df.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2015, 21:56

    ewka993, cherry_lady lubią tę wiadomość

  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny:)ostatnią @ miałam 11 marca, w tym tygodniu miałam już pozytywne testy ciążowe a wczoraj zrobiłam bete i wynik jest 438 mlU/ml. to chyba dobrze wszystko nie??

    201512131765.png

    201909081765.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    animka899 wrote:
    hej dziewczyny:)ostatnią @ miałam 11 marca, w tym tygodniu miałam już pozytywne testy ciążowe a wczoraj zrobiłam bete i wynik jest 438 mlU/ml. to chyba dobrze wszystko nie??
    Gratulacje :) Powtórz bete w poniedziałek :)

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki za odpowiedź:) właśnie tak myślałam że najlepiej powtorzyc w poniedzialek:) bo do lekarza to najwczesniej za tydzien nie?

    201512131765.png

    201909081765.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    animka899 wrote:
    dzieki za odpowiedź:) właśnie tak myślałam że najlepiej powtorzyc w poniedzialek:) bo do lekarza to najwczesniej za tydzien nie?
    Ja bym poczekała dłużej, chyba najlepiej iść w 7-8tc.Byłam 5w5d i się zdenerwowałam bo był sam mały pęcherzyk

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj jeszcze chwilkę z tym lekarzem, ja poszłam pod koniec marca zaraz po teście, był 4 tydz. 2 dni, po 2 tygodniach okazało się że ciąża 10 dni młodsza niż wynikało z moich wyliczeń, 4 dni później już widziałam serduszko, ale póki go nie zobaczyłam to niepotrzebny stres...

  • Arpenia Koleżanka
    Postów: 43 11

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej jak wasze samopoczucie dzisiaj.
    Moje od rana beznadziejne , od 4 rano mdłości okropne. i czasami czuje jak pobolewa mnie a bardziej rozciąga mi się podbrzusze. to nie jest ból raczej uczucie rozpierania.
    i niesamowicie dłuży mi się czas do tej pierwszej wizyty 21 kwietnia i mężulek wyjechał na 5 dni szkolenia i jestem sama z synkiem.

  • cherry_lady Ekspertka
    Postów: 133 137

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Arpenia wspieram :* ja od rana mam jakieś osłabienie, chodzę i się zataczam. Do tego serducho bije jak oszalałe. Mdłości u mnie na razie nie uświadczysz, ale zrobiłam się dość wybredna co do jedzonka...no i ten ból piersi... szczególnie silny rano i wieczorem...masakra

    Mojego M. tez nie będzie teraz ale przez dwa dni. Zamierzam to wykorzystać i trochę poprasować, bo już mam taką stertę w pokoju, że aż wstyd, chyba z trzech prań się nazbierało :( a zawsze lubiłam prasować...

    No i mi też się dłuży ale już do drugiej wizyty u gina, a mam na 28 kwietnia...

    Miłego dnia Dziewczynki! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2015, 08:47

    2nn343r89nwazcjv.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arpenia witaj :) Ja póki co ciąże znoszę dobrze, tylko czasami gorsze samopoczucie mi towarzyszy z tym że mdłości brak.Oj dobrze rozumiem Twoje oczekiwanie na wizytę, ja mam drugie usg 22kwietnia i mam nadzieję że będzie wszystko dobrze ale troszkę się denerwuje bo jak pisałam ostatnio był sam malutki pęcherzyk
    Miłego dnia :)

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tez dizs sie obudziłam słaba i mdli mnie i ogolnie nic mi sie nie chce.. a musze jechac oddac krew do badań na ft4 bo mam zwiekszona dawke leku na tarcyzce i nie wiadomo jak organizm zareagował.. a ja osttanio bylam u lekraki w 7 tyg i 4 dniu ciazy i dzidzia miala 1,5 cm prawie i serducho bilo :) a 3 tygodnie wczesniej tez tylko malutki pecherzyk :) powodzenia dziewczyny :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że wszystkie dzisiaj w słabszej formie jesteśmy, mnie na dodatek męczy ból brzucha - nie wiem czy to rozciąganie, nerki / krzyż pobolewa, ćmi w dole brzucha, wzięłam no-spę ale tak sobie działa. Do tego męczy katar. Ech...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) też ostatnio mam trochę więcej mdłości i nie umiem nawet pomyśleć o niektórych rzeczach, bo na samą myśl robi mi się niedobrze, zauważyłam, że męczę się bardzo szybko i nawet po najmniejszym wysiłku jestem później nie do życia. Jutro mam lekarza, jakoś jestem spokojniejsza po tej ostatniej becie (5135) i chociaż nie mam jeszcze nadziei, że zobaczę serduszko to jestem w miarę spokojna ;)


    zud3dqk3p3ai4e17.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2015, 12:10

    Nadulka lubi tę wiadomość

  • Arpenia Koleżanka
    Postów: 43 11

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale o dziwo biust mnie nie boli , tylko jak do dotykam, ale jest większy z auto mapą , tak po prostu odczuwam ze jest napęczniały. ale czytałam ze w drugiej ciąży tak może być ze nie musi bolec.

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ