X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Objawy ciąży - 5 tyg. i 1 dzień
Odpowiedz

Objawy ciąży - 5 tyg. i 1 dzień

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ostatni okres miałam 5 marca, 30 kwietnia miałam betę 123,8 a na teście widoczną tylko pod pewnym kątem drugą kreseczkę. 7 kwietnia na teście była już widoczna, ale nie mocno czerwona druga kreseczka. Mój lekarz kazał mi przyjść we wtorek (powiedział, że już powinno być coś widać na USG), ale szczerze mówiąc mam wątpliwości... boję się, bo w ostatniej ciąży byłam wcześniej i się stresowałam, bo od samego początku był coś nie tak... i poroniłam... obiecałam sobie wtedy, że jak zajdę w kolejną ciążę to pójdę dopiero wtedy, jak już będzie można zobaczyć serce (które wtedy się nie doczekałam), bo nie chcę przechodzić tego samego stresu, co wtedy...
    Strasznie nerwowe są te początki... dopatruje się wszystkiego, co mogłoby wskazywać na to, że coś jest nie tak (tak, wiem, że nie powinnam, ale nie da się inaczej...). Z objawów mam tylko powiększone piersi i wrażliwe sutki, uderzenia gorąca, pryszcze( a w życiu nie miałam!) no i od dwóch dni mdłośći, jak tylko coś zjem. Mimo wszystko jakoś się niepokoję...

    c790efd17a29af40aa79776c597e5760.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend


    f2w3yx8dg8vh6xwz.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 20:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_lady - pamiętam o Tobie!!


    f2w3yx8dg8vh6xwz.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 20:28

    cherry_lady, meszka-2005 lubią tę wiadomość

  • cherry_lady Ekspertka
    Postów: 133 137

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia890722 jesteś :*. Objawy mam bardzo podobne do Twoich tylko jeszcze strasznie spać mi się chce w ciągu dnia, więc po tyrze obowiązkowo drzemka :). Wszystko będzie dobrze, musi być. Jesteśmy w podobnym "stanie" i ja byłam dzisiaj u lekarza i było już widać pęcherzyk - 10 mm szczęścia! :) Ty masz na wtorek - to prawie tydzień później. Ja bym poszła, bardziej bym się martwiła, gdybym dzisiaj nie miała wizyty, niż że poszłam i się okazało że mam torbiel. Przynajmniej teraz wiem że muszę jeszcze bardziej uważać, a tak - kto wie, może zdarzyłoby się, że dźwignęłabym coś cięższego niż powinnam?

    Trzymaj się :)

    2nn343r89nwazcjv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia wyluzuj:) zartuje:) wiem,ze się nie da,bo tez straciłam ciaze i od samego poczatku sie boje...wszystkiego...i tez doszukuje sie niepokojących objawów...
    Wiem,ze nie powinnam -tak samo jak Ty,ale to jest silniejsze..nie da się inaczej..
    Trzymam kciuki za wtorkowa wizyte,chociaż to będzie 5t5d,to moze nie byc jeszcze serduszka...

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny mam pytanko otóż mam straszne zaparcie aż mnie pupa boli :-(czy mogę zapodać sobie czopka glicerynowego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry- to bedziemy się wspierać!!! :) <3 + też mi się chce spać ciągle, a dziś to nie umiem nic zjeść, bo mam wstręt do wszystkiego o czym tylko pomyślę ;)


    Dddodiii - też myślę, że serduszka nie zobaczę jeszcze, noc nic, czas pokaże :)

    hchygzu3tuhrux03.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 23:09

    cherry_lady lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa mi na zaparcia pomogła szklanka wody z dużą ilością cytryny i miodu piłam dwie szklanki dziennie rano i na wieczór teraz problemu nie mam;-)

    justa1234 lubi tę wiadomość

  • Arpenia Koleżanka
    Postów: 43 11

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny zaraz idę na druga bete. Trzymajcie kciuki aby ladny wzrost byl. Później napisze ile wyszli.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arpenia - mocno trzymam kciuki !!! :) :) :)

  • cherry_lady Ekspertka
    Postów: 133 137

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymamy kciuki czekamy na wieści :)

    2nn343r89nwazcjv.png
  • cherry_lady Ekspertka
    Postów: 133 137

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia890722 wrote:
    Cherry- to bedziemy się wspierać!!! :) <3 + też mi się chce spać ciągle, a dziś to nie umiem nic zjeść, bo mam wstręt do wszystkiego o czym tylko pomyślę ;)

    To się rozkręca ;) Ja do dzisiaj nie miałam żadnych mdłości, mogłam jeść wszystko bez problemu, aż do dzisiejszego śniadania... jak ugryzłam drugą kromkę to już nie mogłam jej przełknąć...

    2nn343r89nwazcjv.png
  • cherry_lady Ekspertka
    Postów: 133 137

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caramel wrote:
    Justa mi na zaparcia pomogła szklanka wody z dużą ilością cytryny i miodu piłam dwie szklanki dziennie rano i na wieczór teraz problemu nie mam;-)

    Caramel, dzięki za radę, na pewno się przyda :)

    2nn343r89nwazcjv.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arpenia wrote:
    Hej dziewczyny zaraz idę na druga bete. Trzymajcie kciuki aby ladny wzrost byl. Później napisze ile wyszli.
    Pisz od razu jak dostaniesz wyniki :)

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku dziewczyny a ja mam zero objawów jakbym w ciąży nie była

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tak jak ja na początku nie miałam apetytu w ogóle jedzenie w siebie wmuszałam, teraz jest już normalnie, a poza tym że cały dzień bym przespała i latam do kibelka to nie czuje się że jestem w ciąży. No i jest jeszcze jedno przed ciążą podjadałam słodycze chipsy a teraz batony, cukierki, chipsy mogą nie istnieć!!! :)

    Pomijając większe piersi i masę żyłek na ciele :)

    cherry_lady po tej miksturze wszystko jest jak dawniej a czasami nawet pogoni o 5 rano hihi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2015, 11:01

    cherry_lady lubi tę wiadomość

  • cherry_lady Ekspertka
    Postów: 133 137

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro większość z nas ma podobne objawy - a raczej ich brak, to moim zdaniem wszystko jest ok ;) i nie ma co się doszukiwać, widocznie na tym etapie tak z reguły bywa ;)

    2nn343r89nwazcjv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w 5 tyg też nie miałam objawów;) zaczęło się tak gdzieś pod koniec tego 5 tyg właśnie dopiero :P ale nie życzę nikomu takich objawów, jak mam ja :P

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka jest w 30tc i mówi że 2 razy może wymiotowała i wcale nie na początku.Do tej pory objawów jako takich nie ma oprócz brzuszka :D no i bólu pleców

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2015, 12:21

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • cherry_lady Ekspertka
    Postów: 133 137

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dobrze, po co nam jakieś mdłości, bóle itd. Mamy się cieszyć Kochane! Ja tam jestem za :)

    justa1234 lubi tę wiadomość

    2nn343r89nwazcjv.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko jestem przerażona jedną sprawą.No normalnie jakbym alkoholiczką była tak piwa mi się chce...:/

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ