X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Objawy ciąży - 5 tyg. i 1 dzień
Odpowiedz

Objawy ciąży - 5 tyg. i 1 dzień

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadulka wrote:
    mój doktorek to już w ogóle powiedział, że serduszko da posłuchać dopiero po 20 tygodniu, jak nie po 30 już nie pamiętam dokładnie. W każdym razie twierdzi że absolutnie wcześniej tego nie doświadczę bo to szkodzi maluchowi. Także mogę o tym pomarzyć.. Cieszę się tym, że widziałam jak bije <3 i że jest wszystko w porządku a Dr podobno jeden z najlepszych u nas..Jednak trudno mi ocenić jest dość mało wylewny :/
    No widzisz ile lekarzy tyle opinii.. :) ja czekam do 12 tygodnia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jutro kolejną wizytę. Serduszko już widziałam dwa tygodnie temu, jutro okaże się czy nadal wszystko jest w porządku.

    A jeśli chodzi o objawy to mdłości, brak apetytu i zmiany nastroju, a właściwie to ciągły beznadziejny, płaczliwy nastrój... no i ból piersi, ale to zazwyczaj tylko przy dotyku. No i nie wspomnę już o braku chęci na jakąkolwiek bliskość...





    eiktyx8dxcbi1qj4.png

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ailatan to już duża dzidzia. A co do opinii lekarzy to są jak widać różne. Ja się dopiero wszystkiego ucze wiec wiele rzeczy mnie dziwi. Dopiero teraż wpadłam na to że Natalia to twoje imię a nie dla dziecka xD Madzia od dawna masz te objawy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2015, 17:19

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piersi praktycznie od samego początku,a reszta od około dwóch tygodni. Tak szczerze to zmęczona już trochę tym jestem, a to dopiero początek... ;)





    5djyyx8d4xn8coub.png

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to o godzinie 20 max 21 śpię :) oj ale mnie to denerwuje ale nie mogę inaczej :D

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia chyba idzie sie do tego przyzwyczaić.:D dziewczyny u mnie dziś pecherzyk ciążowy 8,5mm i żółtkowy 1,5 mm :D tak sie ciesze...

    Aga23, Nadulka lubią tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    Madzia chyba idzie sie do tego przyzwyczaić.:D dziewczyny u mnie dziś pecherzyk ciążowy 8,5mm i żółtkowy 1,5 mm :D tak sie ciesze...
    I tak dopiero najlepsze jest bicie serduszka :) <3

    tygrys73 lubi tę wiadomość

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 1 maja 2015, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj już się nie mogę doczekać :))

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 1 maja 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dziś cały dzień brzuch boli i się trochę boje :(

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Biedron Przyjaciółka
    Postów: 68 20

    Wysłany: 2 maja 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wy tez macie czasem takie bóle jak na @...które trwają powiedzmy 5min i przechodzą?? Słyszałam, że to normalne, ale czy Wy też tak macie?

    "Trzeba sobie jakoś radzić w życiu" - powiedział Baca, zawiązując but dżdżownicą.

    c55fflw1qoryx2is.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 2 maja 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ja też tak mam. Są krótkie i malo intensywne ale czasem zaboli.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 2 maja 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idziemy prawie łeb w łeb :)

    Biedron lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jakiś czas temu dostałam maila z kuponem zniżkowym na badania. Można wybrać sobie pakiet badań. Do wyboru jest:
    1.Pakiet badań dla kobiet planujących ciążę
    2. Dla kobiet w ciąży
    3. Dla dzieci

    Robiłam sobie te badania przed ciążą. Naprawdę się opłaca, bo za badania,które normalnie kosztują ookoło 270zł z tym kuponem płaci się 99zł :)
    Może komuś się przyda. Ale trzeba się spieszyć, bo jest ważny do 30maja.
    Niżej wklejam link, na którym można pobrać kupon. Wykorzystać można tylko jeden kupon.
    I nie jest to żadna ściema :) po co przepłacać ;)

    http://www.kobieta.diagnostyka.pl/?utm_source=onet&utm_medium=email&utm_campaign=mailngonet1a

  • perelka1846 Koleżanka
    Postów: 90 13

    Wysłany: 2 maja 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Panie! :) Po pierwsze serdecznie gratuluję i wszystkim Wam i Waszym maleństwom życzę dużo zdrowia.

    Przepraszam, że spamuję, ale we wrześniu na świat przyjdzie moje maleństwo, wzięłam udział w konkursie, głosować można do jutra (3.05) do godziny 20:00. Bardzo proszę Was o pomoc i głosy na historię nr 2. Dziękuję za zaangażowanie :)

    http://mama-w-trampkach.blog.pl/wygraj-laktator-canpol-babies/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) z obliczeń wychodzi ze jestem już w 5tC2d. Dzwoniłam do mojej pani ginekolog powiedziała żebym przyszła jutro na 18. Myślę że to trochę wcześnie, mówiłam jej ale ona powiedziała żebym przyszła że porozmawiamy i zobaczymy co tam się dzieje ;) mam lekkiego stresa..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm :)

  • cherry_lady Ekspertka
    Postów: 133 137

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexa wrote:
    Hej dziewczyny ;) z obliczeń wychodzi ze jestem już w 5tC2d. Dzwoniłam do mojej pani ginekolog powiedziała żebym przyszła jutro na 18. Myślę że to trochę wcześnie, mówiłam jej ale ona powiedziała żebym przyszła że porozmawiamy i zobaczymy co tam się dzieje ;) mam lekkiego stresa..

    Jak już będziesz cos wiedziała to daj znać! :)

    2nn343r89nwazcjv.png
  • Arpenia Koleżanka
    Postów: 43 11

    Wysłany: 6 maja 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wczoraj słyszałam coś najcudowniejszego na świecie - bicie serca mojej 2cm dzidzi :)

    Aga23, tygrys73 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arpenia wrote:
    Hej dziewczyny wczoraj słyszałam coś najcudowniejszego na świecie - bicie serca mojej 2cm dzidzi :)



    Moja w ostatni czwartek też miała 2 cm :) i widziałam jak się rusza <3

    Chociaż jestem jestem trochę zaniepokojona, bo czuję co jakiś czas jakiś taki ucisk w dole brzucha (nie umiem tego opisać i nie wiem co to)i dziś prawie straciłam przytomność, dobrze, że mnie mąż złapał...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) dawno tu nie zaglądałam :P tak więc byłam u ginekologa we wtorek, pani mi założyła kartę już, zobaczyliśmy z mężem nasze 8 mm szczęśćie :) widać było bardzo wyraźnie. Wszystko jest ok :)

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ