X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Objawy ciążowe ustały - pomocy!
Odpowiedz

Objawy ciążowe ustały - pomocy!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki, z racji tego że jestem ogromną panikarą przychodzę tu z kolejnym pytaniem, całkowity zanik bolu piersi świadczy o obumarciu? Jestem w 6tc, nie ukrywam ze sie lekko przerazilam gdy przeczytałam na Internecie o czym to może świadczyć, wiem ze każdy organizm jest inny i każdy inaczej reaguje, jednak na myśl o tym ze moglam stracić maleństwo spędza mi sen z powiek. Dodam ze wizyta dopiero w środę, próbowałam załatwić coś wcześniej jednak wolnych terminów brak. Jedyne co z objawów to sen, wilczy głód oraz lekka zgaga. Ktoś miał podobnie? :(

  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kathrina, zanik bólu piersi świadczy o tym, że cycki Cię nie bolą! Wiem że jest taka opinia ale nie nakręcaj się. Ja niewielki ból piersi miałam tylko przez jakieś 3 dni na samym początku a potem odpuściły a w ciąży jestem nadal. Spokojnie oddychaj, czekaj do środy, łykaj kwas foliowy i pij melise - niewiele pomaga ale też nie zaszkodzi ;) Spokoju kochana!

    Dalile lubi tę wiadomość

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochana za odpowiedz, ja mam wrażenie ze po każdym artykule wyszukuje u siebie każdą nieprawidłowość i po nocach nie śpię, chyba zabraniam sobie czytania tych wszystkich forum bo można oszaleć, szczęśliwej ciąży :)

    Nanu7 lubi tę wiadomość

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2017, 13:34

  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 548

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kathrina... Po pierwsze to Ty nie czytaj internetów... Wyłącz to, nie szukaj na sile nieprawidłowosci - i tak bedzie co ma byc, w tak wczesnej ciąży i tak nie masz wpływu na rozwoj. Gwarantuje Ci ze bedzie o wiele lepiej gdy przestaniesz wyszukiwac patologii ciazy.

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli nie ma co gdybać, każda ciąża jest odmienna, mam nadzieje że u mnie wszystko będzie w porządku :) staram sie juz nie myśleć o tym bo stres tylko szkodzi. Macie kobietki jakieś domowe sposoby na kaszel (bardziej mokry)? Męczy mnie od dwóch dni a leków w tym okresie raczej nie zaryzykuję bez konsultacji z lekarzem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NatiB dokładnie Internet w ciąży to chyba największe zło, milion diagnoz które sobie same stawiamy :) juz wiem że nic dobrego czytaniem nie zdziałam, spokojnie poczekam do środy żeby zobaczyć fasolkę :)

  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 548

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mleko z miodem polecam na kaszel :) i herbata z miodem i syropem malinowym

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • Justyna_89 Ekspertka
    Postów: 141 125

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kathrina wrote:
    Witam kobietki, z racji tego że jestem ogromną panikarą przychodzę tu z kolejnym pytaniem, całkowity zanik bolu piersi świadczy o obumarciu? Jestem w 6tc, nie ukrywam ze sie lekko przerazilam gdy przeczytałam na Internecie o czym to może świadczyć, wiem ze każdy organizm jest inny i każdy inaczej reaguje, jednak na myśl o tym ze moglam stracić maleństwo spędza mi sen z powiek. Dodam ze wizyta dopiero w środę, próbowałam załatwić coś wcześniej jednak wolnych terminów brak. Jedyne co z objawów to sen, wilczy głód oraz lekka zgaga. Ktoś miał podobnie? :(

    Mam to samo..6 tyd. i wizyte też w środę
    Na początku czułam ból piersi i lekkie mdłości, a od kilku dni wszystko ustąpiło.pobolewa mnie tylko brzuch. ale postanowiłam się nie stresowac-bo to może tylko pogorszyc sprawę. Trzymam za Was kciuki. w środe na pewno pochwalimy sie pięknymi serduszkami;)

    ckaigox17mdp9efq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, same pozytywne myśli! Czekam na wieści w środę :)

    Justyna_89 lubi tę wiadomość

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko nam tu od razu napisać jakie ładne fasolki macie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2016, 17:12

    Kathrina lubi tę wiadomość

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • Martynka. Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam żadnych objawów ciąży. :)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2016, 17:33

    w4sqsek2dxakbc5s.png
  • Lusia_M Autorytet
    Postów: 371 250

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że w środę czeka nas dużo wizyt ;-) też mam wizyte i też uważam, że powinnaś być spokojna, mnie piersi praktycznie w ogóle nie bolą, może w jakiś dzień były wrażliwe, ale nie żeby mnie bolały... przecież nigdy nie znajdziemy drugiej takiej samej osoby, w sensie takiej która w 100% będzie miała dokładnie takie same objawy i na dodatek nawet będąc w kolejnej ciąży będzie ona zapewne wyglądać zupełnie inaczej niż ta pierwsza - głowa do góry, a internet to zło - ile ja się naczytałam na temat tego, że wynik pozytywny mi wyszedł tak późno i na temat tego, że przy okazji prawie nie mam objawów, prawie do płaczu mnie to doprowadzało, ale powiedziałam sobie NIE - STOP koniec internetu, wolę tutaj napisać, podzielić się z Wami problemem i dowiedzieć się jak u Was było niż czytać artykuł pierwszej lepszej osoby, która nawet może o ciąży nie ma pojęcia, mimo że o niej pisze...

    zielarka, bisacz, Kathrina, Justyna_89 lubią tę wiadomość

    l22ndf9htwh3ze14.png
    f2w3rjjg4598ywee.png
    xtgw0tsdn9bsou03.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całkowicie Cie popieram Lusia, gdzieś gdy szperałam na stronach dla przyszłych mamuś znalazłam cytat "najgorszy dla dziecka w trakcie ciąży jest właśnie Internet" a dlaczego? Bo trafimy na pierwszą lepszą strone i jak to kobietki zamartwiamy sie każdym nawet najmniejszym odchyłem, a maleństwo każdy stres odczuwa.. dlatego głowa do góry, matka natura wie co robić! Głęboko wierze w to, że w środę z wielkimi usmiechami napiszemy tu, że wszystko w porządku :)
    Ps. Póki co polecam szlaban (tak, tak..sama sobie dałam haha) na czytanie wszelkich tematów odnośnie początku ciąży bo miałam dni, ze myślałam ze w wariatkowie skończę :)

    Lusia_M, wichrowe_wzgórza lubią tę wiadomość

  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świruję od wczoraj... Przeryczałam pół dnia tylko dlatego, że w 8t5d nagle ustały mi objawy: mdłości i ból piersi. 4 lata bez ciąży, 1 nieudana inseminacja, potem cykl w którym nie mogło do niej dojść (nowe przepisy w ustawie, konieczność przedstawienia milionów badań) i nagle, ni z tego ni z owego, naturalnie BACH. Dlatego boję się jak cholera. Nie chcę już dłużej czekać, nie chcę stać w tych cholernych kolejkach do monitoringu, zamartwiać się...
    Naczytałam się w sobotę na forach pierdyliona przypadków, że ustanie dolegliwości oznaczało tylko jedno: obumarcie dziecka :( W środę było wszystko ok, wizyta, usg, prawidłowo bijące serce. I nagle w sobotę wieczorem przestały mnie boleć piersi, w niedzielę obudziłam się wreszcie bez tych paskudnych mdłości, co męczyły mnie dobre 2 tygodnie... Dziś w nocy piersi mnie pobolewały i teraz chyba trochę bolą tak jakby po bokach.
    Idę dziś do znajomego lekarza, żeby mi tylko przytknął głowicę do brzucha i powiedział, czy bije serce czy nie.... Bez tej wiadomości oszaleję, miałam mieć USG dopiero 9 lutego. Nie chcę się dopiero wtedy dowiedzieć, że ciąża nie żyje od 3 tygodni.
    Wiem, że panikuję. Wiem, że każda ciąża jest inna. Obiecałam sobie, że jak dziś będzie ok, to przestaję czytać cokolwiek w necie ;)
    Czytałam też gdzieś wypowiedź jakiejś prof.dr.hab. że ustanie dolegliwości może być dobrym znakiem - że organizm zaakceptował rozwijającą się ciążę...

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • Justyna_89 Ekspertka
    Postów: 141 125

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WichroweWzgórza wiem,że wszystko jest ok.daj znac, jak po dzisiejszej wizycie:)

    ckaigox17mdp9efq.png
  • Lusia_M Autorytet
    Postów: 371 250

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wichrowe_wzgórza koniecznie daj znać nam co i jak po wizycie, ja czasami oszukuje sama siebie, że się niby nie stresuje, też się jakiś czas staraliśmy, na wizycie na początku ciąży nic nie było jeszcze widać, ale lekarz mnie trochę nastraszył, że z tego co widzi to w tym cyklu też na nic szans nie widzi... aż nagle się udało, bardzo późny wynik pozytywny testu nie dawał mi spokoju do tego ilość objawów ograniczona do największego minimum... czasami nie daje do dziś - takie straszne rzeczy wypisują w internecie, że też już przepłakałam swoje, ale wytrwale czekam do środowej wizyty na której mam nadzieję, że dowiem się że wszystko jest jak należy

    l22ndf9htwh3ze14.png
    f2w3rjjg4598ywee.png
    xtgw0tsdn9bsou03.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wichrowe wzgórza mnie cycki w ciąży nie bolały w ogóle, a sporadyczne mdłości minęły po 2 mies. Nie nakręcaj się, nerwy też szkodzą.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, wszystko wiem, co piszecie i macie rację...
    Na razie jestem po wizycie u endokrynologa, bo TSH było za wysokie, za to reszta w normie. Mam się jodować, powtórzyć badania za 3 tygodnie i dopiero zobaczymy, czy mała dawka euthyroxu będzie potrzebna.

    USG miałam zrobione przez powłoki brzuszne, ale...lekarz dziwny. Od razu powiedział, że jak widać, to na pewno jest ok, a jak serca nie widać, to może...po prostu nie widać. I nie widział :(((( Mąż mówi, że był wyraźny zarys główki, ale reszta to rzeczywiście szara plama... Lekarz powiedział, że on się nie zna na ginekologicznych, że to trzeba sondą przezpochwowo sprawdzić... Szaleję :(( Po pracy idę do jeszcze jednego, który przy kontrolnym usg jamy brzusznej tydzień temu zobaczył pikawę i mi ją pokazał. To świetny lekarz, któremu ufam. Jak on mi powie, że nie widać, bo MOŻE TAK BYĆ (w końcu jutro początek 9 tygodnia, teoretycznie może nie każdy zobaczy coś przez brzuch z wierzchu), to zapieprzam gdziekolwiek na ginekologiczne jeszcze dziś, choćbym miała i 2 stówy zapłacić.
    Piersi chyba jednak zdecydowanie bolą, choć dużo delikatniej i gdzie indziej. Mdłości brak, senności brak.
    Dzięki dziewczyny za wsparcie... Czasem popłakuję tu w pracy, a czasem siedzę i mam uczucie, że z pikawą wszystko ok, tylko robi mi takie psikusy od małego ;)

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • bartusiowa-mama Autorytet
    Postów: 445 224

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wichrowe wzgorze - to ja ci powiem na odwrot - mdlosci były cały czas, piersi pobolewaly od czasu do czasu a mimo to - serduszko nie biło. Nie ma co się nakręcać bo co ma być to będzie a tak wczesnej ciąży żaden ginekolog w razie czego nie uratuje... ja teraz też się zamartwiam bo mnie z kolei boli brzuch na okres.. za kazdym razem kiedy zaczyna boleć to panikuje...... pierwsza wizyta dopiero w środę - ale przyszłą (27.01)

    oar89n7355899ln7.png

    27.03.2013 - Bartuś - naturalny cud
    2015 - 3 x poronienie
    2016 - :)
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ