X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Objawy ciążowe ustały - pomocy!
Odpowiedz

Objawy ciążowe ustały - pomocy!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To raczej nie pociesza o.O

    Jak ktoś mi powie, że to wspaniały czas, to przywalę w ryj ;]

    Cóż, wiem że byłoby inaczej, gdyby wszystko było normalnie... Nie poszło - trudno, to następny raz... Jak moje znajome. Nie wyszło w 8-9 tygodniu, ale 3 miesiące i kolejna ciąża... A ja nie wiem, czy nie będę czekać kolejne cztery lata, nie wiem czy próbować naturalnie, czy uderzać od razu w inseminację... Ech.
    Popołudniem/wieczorem wszystko chyba będzie jasne, przynajmniej na ten moment.

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umarło. Rozwinięte, bez akcji serca. Prawdopodobnie to się stało w sobotę.
    Jeśli do czwartku nic się nie wydarzy, mam się zgłosić na izbę przyjęć, wywołają poronienie.
    Chciałabym zniknąć...

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • Lusia_M Autorytet
    Postów: 371 250

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo, ale to bardzo mi przykro...

    l22ndf9htwh3ze14.png
    f2w3rjjg4598ywee.png
    xtgw0tsdn9bsou03.png
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie mi przykro :(

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwornie boję się szpitala. Wolałabym, żeby samo się zaczęło.

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • Pauka Ekspertka
    Postów: 184 194

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak bardzo współczuje! We wrześniu przechodziłam to samo, łącze sie w bólu! Badz dzielna!

    thgfugpj83lrvnuq.png
    eFbYp1.png
  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wichrowe_wzgórza, przykro mi bardzo :( Mam nadzieję, że w tym nieszczęściu uda się uniknąć szpitala. Ja pierwszą ciążę poroniłam w domu. Bolało ale dałam radę. Koniecznie bądź z kimś w domu. Musisz mieć opiekę. Przytulam...

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, nic się nie dzieje cały czas, więc szpital jutro :(

    kicia 123 lubi tę wiadomość

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie mi przykro :(

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki znów przyda mi sie Wasza rada, od tygodnia meczy mnie kaszel, suchy z mokrym mozna powiedzieć ze na zmianę, najbardziej uporczywy jest w nocy... dostaje bardzo silnych napadów do tego stopnia ze az mnie potrafi naciągnąć, brzuch cały w zakwasach od ciągłego odkrztuszania.. masakra :(
    Czy taki kaszel moze zaszkodzic w 7tc? Wiem ze w późniejszych tygodniach może doprowadzić do wczesnego porodu, ale czy u mnie wywola jakies zmiany? Czy fasolce nic nie będzie przy takim częstym napinaniu brzucha?

    Dodam ze u lekarza bylam, dostałam prenalen i domowe sposoby.. ale jakos nie pomaga, dzis ide znów.

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę ze nie. Choroba ludzka rzecz. Przy ciazy zagrozonej to moze ale przy zdrowej nie zaszkodzisz malenstwu. Inna sprawa ze powinnas sie jak najszybciej wyleczyc :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2016, 10:34

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam u lekarza, brak zmian osuchowych, dostałam syrop Levopront (lekarka wie o ciąży) lecz na ulotce wyraźnie pisze, że lek przenika do łożyska oraz mleka matki, wiec jest przeciwwskazany w ciąży, no i jak być tu mądrym jak jedno drugiemu przeczy? :(

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli to kaszel, a nie coś poważniejszego (zapalenie oskrzeli czy coś) to ja bym trzymała się leków dozwolonych dla kobiet w ciąży.
    Jak ja miałam kaszel to brałam Stodal.
    Są tez naturalne metody:
    https://parenting.pl/portal/syrop-w-ciazy

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, czy któraś z Was zażywała syrop prawoślazowy w pierwszym trymestrze? Jest bezpieczny? Mój kaszel nadal bez kataru, gorączki czegokolwiek wiec postanowiłam sięgnąć po ten lek bo meczy mnie i meczy..martwię sie jednak z tego powodu iż syrop zawiera etanol ale ponoć jest bezpieczny, ktoś coś wie? Doradzi? :)

  • jednataka Ekspertka
    Postów: 207 87

    Wysłany: 1 lutego 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słuchaj, a może inhalacje z soli fizjologicznej? Jak moja córcia (20mscy)ma kaszel, to robimy inhalacje i naprawde pomaga. Ale z tego co pamiętam syrop prawoslazowy jest ok. Jest w ogóle taka seria dla kobiet w ciąży- Prenalen (chyba) i tam też był syrop

    Córeczka 06.05.2014
    Synek 03.07.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prenalen kupiony i zażywam, ale jakoś nie chce pomóc, jutro zrobię inhalacje nie zaszkodzi a może pomoże ;) dziękuję!

  • bluszczynka Przyjaciółka
    Postów: 128 40

    Wysłany: 16 marca 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki ciąża to bardzo indywidualna sprawa.Ja obecnie jestem w 18 tyg i od samego początku do teraz nie doświadczyłam żadnej dolegliwości ciążowej. Piersi bolały mnie przez jakiś czas chyba około 7 tyg i przestały. Mdłości i wymiotów - brak. Zaparcia - nic z tego :), zgaga - nie wiem co to, zachcianek brak . Do tego nie przytyłam ani jednego kg. Od zajścia w ciążę 59 kg i nic więcej. Dzidzia rozwija się super i o dziwo jest większa troszkę od swojego wieku ciążowego (na USG w 15 tyg 4 dni było ok. 150g) czyli nie wiem gdzie te kg sie podziewają bo brzuszek już dumnie wystaje. NIe przejmujcie się że "koleżanka wymiotowała jak kot a ja nie" bo to o niczym nie świadczy. Każda z nas ma swoją fizjologię, poziomy hormonów itp. Ważne żeby się wyluzować i cieszyć ciążą, bo ludzie na serio mają większe problemy niż brak dolegliwości. Pozdrawiam mamuchy

    Englein lubi tę wiadomość

    bluszczynka
  • MMT Koleżanka
    Postów: 53 20

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mdłości plus kilka razy wymioty pojawiły się w w 8 tc i trwały do końca 10 tc. Teraz jestem w 11 i ani mdłości ani wymiotów. Lekarz powiedział że to ten czas w ktorym mogą się zmniejszać lub zaniknąć. Usg robione było, z dzieckiem wszystko dobrze :)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ