X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Objawy 5-6 tydzień
Odpowiedz

Objawy 5-6 tydzień

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • ziuta.w Ekspertka
    Postów: 187 101

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta dopiero za dwa tygodnie, więc stwierdziłam, że będę sobie raz w tygodniu monitorować betę i progesteron, dla własnego spokoju. ;)

    04.04 beta 310
    06.04 beta 619, progesteron 44
    12.04 beta 7008, progesteron 28

    Z tego co wyczytałam, to progesteron jest wydzielany pulsacyjnie, więc nie można tego odczytywać jako spadku i nie ma się czym martwić?
    Nie wiem czy nie pójść w poniedziałek i kontrolnie go nie zbadać...

    p19u9jcg5pchuxin.png
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co Ci da monitorowanie tej bety, skoro ona praktycznie nic nie mówi? Dla mnie to totalny bezsens z tym ciągłym robieniem bety. Ciesz się ciążą, kobieto :)

    RKW2312, Alala lubią tę wiadomość

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • malinovapat Znajoma
    Postów: 30 18

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim !

    dołączam do grupy przyszłych mam. :)
    strasznie mnie ciągnie dziś podbrzusze... nie mam ochoty na nic do jedzenia. Mogę tylko pić :) jutro lecę na betę.

  • M.Ż. Przyjaciółka
    Postów: 98 62

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Porównując inne wykresy i wpisy zaczynam się obawiać, czy z moja fasolka jest okej.. energii mam bardzo dużo, spać mi się wogóle nie chce, nie mam żadnych objawów.. Zaczynam się martwić :(
    Badania we wtorek

    M.Ż.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny:) dołączam do grupy.jestem w 5 tyg i tak samo jak koleżanka wyżej nie mam żadnych objawów. Tez mam pełno energii,zero senności, brzuch mnie nic nie boli od samego początku, biust przestał boleć.czy to jest normalne bo jest jeszcze wczesnie?dziś dzwonie do gina umówić się na 1 wizytę.

  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viori wrote:
    Witam Was dziewczyny:) dołączam do grupy.jestem w 5 tyg i tak samo jak koleżanka wyżej nie mam żadnych objawów. Tez mam pełno energii,zero senności, brzuch mnie nic nie boli od samego początku, biust przestał boleć.czy to jest normalne bo jest jeszcze wczesnie?dziś dzwonie do gina umówić się na 1 wizytę.
    Mnie piersi bolą do tej pory od owulacji (19tc), poczekaj, za 2 tyg mdłości i objawy się tak rozkręcą, że żyć Ci się odechce :D

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viori wrote:
    Witam Was dziewczyny:) dołączam do grupy.jestem w 5 tyg i tak samo jak koleżanka wyżej nie mam żadnych objawów. Tez mam pełno energii,zero senności, brzuch mnie nic nie boli od samego początku, biust przestał boleć.czy to jest normalne bo jest jeszcze wczesnie?dziś dzwonie do gina umówić się na 1 wizytę.

    To norma - u mnie do 7-8 tygodnia jedynym objawem była podwyższona temperatura i delikatne rwanie w piersiach, ale delikatne. Dopiero potem rozkręciły się mdłości i miałam jazdę do drugiego trymestru :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ;) racja,jest jeszcze b wcześnie,chociaż z początku mnie oszczędzają dolegliwości ;) za tydzień mam 1 wizytę,po niej już na pewno będę spokojna :)

  • Madlen_:) Autorytet
    Postów: 268 275

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mogę do Was dołączyć? :) również jestem. 5 tyg. Na wizycie jeszcze nie byłam, wybieram się we wtorek.

    Z objawów tylko bóle podbrzusza i częste siku.

    Co doktor robi na 1 wizycie po pozytywnym teście? USG brzuszne czy transwaginalne ?

    p19ucsqv2v28lj5j.png
  • Madlen_:) Autorytet
    Postów: 268 275

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M.Ż. wrote:
    Porównując inne wykresy i wpisy zaczynam się obawiać, czy z moja fasolka jest okej.. energii mam bardzo dużo, spać mi się wogóle nie chce, nie mam żadnych objawów.. Zaczynam się martwić :(
    Badania we wtorek
    MŻ daj znać po wizycie czy widać pęcherzyk :) też wybieram się we wtorek więc 3mam kciuki za nas obie :)

    p19ucsqv2v28lj5j.png
  • mokka Autorytet
    Postów: 1021 438

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie do ok.5tyg mega senność, spałam całymi dniami :) potem doszły mdłości, nie jestem w stanie otworzyć lodówki, za to mogę cały czas pomarańcze jeść :) dzidzia ma 9,4mm i jest serduszko. Aktualnie 6+5

    mthfr 677 hetero, 1298 hetero, PAI hetero, brzydkie cytokiny 5 x IUI
    3 lata starań, 2x biochemiczna - maj 2017, styczeń 2018 :(
    atdcjw4zirwf79qi.png
  • Ronja Koleżanka
    Postów: 76 8

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dołączam do Was... jestem po 4 biochemicznych ciążach i dwóch pozamacicznych. 3.04. miałam transfer dwóch blastusiów. Moja beta wyglądała następująco:
    10 dpt - 100
    13 dpt - 496
    14 dpt - 509
    16 dpt - 1300
    Po odebraniu wyniku z 14 dpt byłam załamana, beta prawie stała w niejscu. Umówiłam się do ginekologa a w międzyczasie przyszedł ostatni wynik. Na usg bliźnięta - wiek płodu 2t plus 1d. Jeden miał 3mm drugi 2mm. Licząc od miesiączki był to 5t+6d. Lekarz uprzedził, że może być tak, że jeden z bliźniaków obumarł ale wielkości na usg były ok i nic na to nie wskazywało. Obecnie jestem w połowie 6t i nie mam żadnych objawów... czasami tylko czuję ciągnięcie brzucha i temp mam podwyższoną. Nie wiem, czy jest sens iść na betę... wizytę mam dopiero 11 maja. Co myślicie?

  • Agus603 Ekspertka
    Postów: 168 98

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny a zdarzaja sie Wam plamienia ? Brązowe i skurcze brzucha jak na okres?

    3jgxskjoibj2fuaa.png
    V Leiden heterozygota,
    PAI1-4G heterozygota
    Niedoczynność tarczycy
    Aniołek 10tc (*) 19.09.2017
  • Mart12 Znajoma
    Postów: 22 16

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam pytanie. Jestem już w prawie 5 tc i od tygodnia miałam taki biały śluz który zostawać mi na bieliźnie. Aktualnie go prawie nie ma. Czy to normalne?dodam ze biorę też luteine że względu na wcześniejsze plamienia

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mart12 wrote:
    Hej mam pytanie. Jestem już w prawie 5 tc i od tygodnia miałam taki biały śluz który zostawać mi na bieliźnie. Aktualnie go prawie nie ma. Czy to normalne?dodam ze biorę też luteine że względu na wcześniejsze plamienia

    Normalne, do tego luteina wypływa.

    EDIT: No chyba, że masz jeszcze inne objawy, np. swędzenie czy pieczenie - wtedy może być to infekcja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2018, 15:55

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Mart12 Znajoma
    Postów: 22 16

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie mam innych :) dzięki za info :)

  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus603 wrote:
    Hej, dziewczyny a zdarzaja sie Wam plamienia ? Brązowe i skurcze brzucha jak na okres?
    tak ja mialam 3 dni brazowego plamienia i skurcze czeste jak na miesiaczke. teraz tez sie zdarzaja ale juz rzadziej

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Agus603 Ekspertka
    Postów: 168 98

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za odpowiedz :)U mnie sie na razie uspokoilo na szczescie ale wtedy sie bardzo wystraszyłam

    3jgxskjoibj2fuaa.png
    V Leiden heterozygota,
    PAI1-4G heterozygota
    Niedoczynność tarczycy
    Aniołek 10tc (*) 19.09.2017
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus603 wrote:
    Dzieki za odpowiedz :)U mnie sie na razie uspokoilo na szczescie ale wtedy sie bardzo wystraszyłam
    Tak jak ja :)

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 3 maja 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dolaczam.sie do was :) u mnie jutro zacznie sie 6tc... zadnych objawow..oprocz tego ze wiecej jem... i mam problemy ze snem i tez zaczynam sie martwic...a do ginekologa mam dopiero na 4 czerwca bo takie terminy.. wczesniej chce isc prywatnie na usg ale dzwonilam i kazal w 7 lub 8 tygodniu przyjsc ... wiec jeszcze z 2 tyg.zanim sie dowiem czegos :( a chcialabym wiedziec czy jest wszystko ok...

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ