X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr obfite białe upławy a luteina
Odpowiedz

obfite białe upławy a luteina

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • hania88 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    jestem w 5 tc, z uwagi na plamienia, i wcześniejsze poronienie, biorę luteinę 100, dopochwowo 3x2.
    Dziś na wkładce białe obfite upławy, przypominające rozkruszoną, zlepioną jakby niewchłoniętą tabletkę (nie wiem jak inaczej to opisać). Luteinę aplikuję aplikatorem, więc raczej niemożliwe, żeby mi wypadła.
    Czy któraś z Was kiedyś czegoś takiego doświadczyła? Do lekarza idę dopiero 22 stycznia..

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam takie upławy przy luteinie. To nic groźnego, po prostu reszta rozpuszczonej tabletki wypływa

    Smutnamiss lubi tę wiadomość

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje nawet miały od żółtego po beżowy lekko brązowy, kolor nienawidzę tej luteiny przez nią ciącła infekcja

    27a73b5519.png
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutnamiss wrote:
    Moje nawet miały od żółtego po beżowy lekko brązowy, kolor nienawidzę tej luteiny przez nią ciągła infekcja

    27a73b5519.png
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutnamiss wrote:
    Moje nawet miały od żółtego po beżowy lekko brązowy, kolor nienawidzę tej luteiny przez nią ciącła infekcja
    Też po dłuższym stosowaniu miałam żółte upławy i wodniste. Na szczęście to nie była infekcja. I przy okazji ostrzegam, że w starszych tygodniach ciąży przy luteinie wodniste upławy to nie wyciek wód płodowych bo już i przez tą luteinę takiego stracha miałam. Po odstawieniu w końcu spokój.

    Smutnamiss skoro masz infekcje przez tą luteinę to może poproś lekarza o zmianę na doustną? Po co się masz męczyć Z infekcjami :)

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0306 wrote:
    Też po dłuższym stosowaniu miałam żółte upławy i wodniste. Na szczęście to nie była infekcja. I przy okazji ostrzegam, że w starszych tygodniach ciąży przy luteinie wodniste upławy to nie wyciek wód płodowych bo już i przez tą luteinę takiego stracha miałam. Po odstawieniu w końcu spokój.

    Smutnamiss skoro masz infekcje przez tą luteinę to może poproś lekarza o zmianę na doustną? Po co się masz męczyć Z infekcjami :)[/QUOTE

    Mówią że tak się lepiej wchłania i nie chcą

    27a73b5519.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hania88 w ciąży NIE WOLNO używać aplikatora! Nawet w ulotce jest tak napisane.

    Ja po luteinie miałam takie upławy, że wyglądało to jak grzybica :D Aplikowałam na noc i na drugi dzień ok 9-10 zaczynało wszystko wypływać.

  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutnamiss wrote:
    Ania0306 wrote:
    Też po dłuższym stosowaniu miałam żółte upławy i wodniste. Na szczęście to nie była infekcja. I przy okazji ostrzegam, że w starszych tygodniach ciąży przy luteinie wodniste upławy to nie wyciek wód płodowych bo już i przez tą luteinę takiego stracha miałam. Po odstawieniu w końcu spokój.

    Smutnamiss skoro masz infekcje przez tą luteinę to może poproś lekarza o zmianę na doustną? Po co się masz męczyć Z infekcjami :)[/QUOTE

    Mówią że tak się lepiej wchłania i nie chcą
    Nie chcą mi zmienić dostałam nestytyne i fllozimin czy jakoś tak już mam dość tych tabletek dopochwowych

    27a73b5519.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ