Walentynki w BellyBestFriend!

Aktywuj abonament BellyBestFriend od dziś do 21 lutego a otrzymasz od nas prezent:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie!

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie!

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie!

Z abonamentem BellyBestFriend możesz korzystać również z KidzFriend oraz OvuFriend!

Promocja trwa do 21.02.2019 roku.

Wykup abonament Zamknij
BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > obfite białe upławy a luteina
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

hania88
Nowa
0

Wysłany: 17 stycznia, 17:01
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam,
jestem w 5 tc, z uwagi na plamienia, i wcześniejsze poronienie, biorę luteinę 100, dopochwowo 3x2.
Dziś na wkładce białe obfite upławy, przypominające rozkruszoną, zlepioną jakby niewchłoniętą tabletkę (nie wiem jak inaczej to opisać). Luteinę aplikuję aplikatorem, więc raczej niemożliwe, żeby mi wypadła.
Czy któraś z Was kiedyś czegoś takiego doświadczyła? Do lekarza idę dopiero 22 stycznia..

Ania0306
Autorytet
208

Wysłany: 17 stycznia, 17:45
Cytuj | (1) | Zgłoś
Też miałam takie upławy przy luteinie. To nic groźnego, po prostu reszta rozpuszczonej tabletki wypływa

Smutnamiss lubi tę wiadomość

08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm

iv09jw4zoqvqrq3v.png

Smutnamiss
Autorytet
137

Wysłany: 17 stycznia, 18:03
Cytuj | (0) | Zgłoś
Moje nawet miały od żółtego po beżowy lekko brązowy, kolor nienawidzę tej luteiny przez nią ciącła infekcja

27a73b5519.png

Smutnamiss
Autorytet
137

Wysłany: 17 stycznia, 18:03
Cytuj | (0) | Zgłoś
Smutnamiss napisała:
Moje nawet miały od żółtego po beżowy lekko brązowy, kolor nienawidzę tej luteiny przez nią ciągła infekcja

27a73b5519.png

Ania0306
Autorytet
208

Wysłany: 17 stycznia, 18:48
Cytuj | (0) | Zgłoś
Smutnamiss napisała:
Moje nawet miały od żółtego po beżowy lekko brązowy, kolor nienawidzę tej luteiny przez nią ciącła infekcja
Też po dłuższym stosowaniu miałam żółte upławy i wodniste. Na szczęście to nie była infekcja. I przy okazji ostrzegam, że w starszych tygodniach ciąży przy luteinie wodniste upławy to nie wyciek wód płodowych bo już i przez tą luteinę takiego stracha miałam. Po odstawieniu w końcu spokój.

Smutnamiss skoro masz infekcje przez tą luteinę to może poproś lekarza o zmianę na doustną? Po co się masz męczyć Z infekcjami :)

08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm

iv09jw4zoqvqrq3v.png

Smutnamiss
Autorytet
137

Wysłany: 17 stycznia, 18:54
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ania0306 napisała:
Też po dłuższym stosowaniu miałam żółte upławy i wodniste. Na szczęście to nie była infekcja. I przy okazji ostrzegam, że w starszych tygodniach ciąży przy luteinie wodniste upławy to nie wyciek wód płodowych bo już i przez tą luteinę takiego stracha miałam. Po odstawieniu w końcu spokój.

Smutnamiss skoro masz infekcje przez tą luteinę to może poproś lekarza o zmianę na doustną? Po co się masz męczyć Z infekcjami :)[/QUOTE

Mówią że tak się lepiej wchłania i nie chcą

27a73b5519.png

Sylvuszka
Ekspertka
79

Wysłany: 20 stycznia, 09:37
Cytuj | (0) | Zgłoś
hania88 w ciąży NIE WOLNO używać aplikatora! Nawet w ulotce jest tak napisane.

Ja po luteinie miałam takie upławy, że wyglądało to jak grzybica :D Aplikowałam na noc i na drugi dzień ok 9-10 zaczynało wszystko wypływać.

ug37zbmhhos96wio.png
85990tc7kbzhfsky.png
II starania od 04.2018r, 09.2018- CLO, udało się; 11.2018 PJP 10tc; 24.12 dwie krechy

Smutnamiss
Autorytet
137

Wysłany: 20 stycznia, 13:16
Cytuj | (0) | Zgłoś
Smutnamiss napisała:
Ania0306 napisała:

Smutnamiss skoro masz infekcje przez tą luteinę to może poproś lekarza o zmianę na doustną? Po co się masz męczyć Z infekcjami :)[/QUOTE

Mówią że tak się lepiej wchłania i nie chcą
Nie chcą mi zmienić dostałam nestytyne i fllozimin czy jakoś tak już mam dość tych tabletek dopochwowych

27a73b5519.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)