X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr O ile dni może się przesunąć owulacja?
Odpowiedz

O ile dni może się przesunąć owulacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KejEr Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Mam następujące pytanie. Otóż ostatnią miesiączkę miałam 6 grudnia 2013. Mam cykle 29-32 dniowe (więc @ wypadałaby najpóźniej na 6.01). Od 17 grudnia do 23 grudnia byłam mocno przeziębiona. Brałam tylko apap i leżałam w łóżku. Przytulanko z mężem było 25 i 26 grudnia (był to 20 i 21 dzień cyklu). 28 grudnia wieczorem miałam dziwne bóle podbrzusza – takie przypominające zbliżającą się @.

    Dodam jeszcze, że moja temperatura w dniach:

    24.12 to 36.09
    25.12 to 36.12
    26.12 to 36.22
    27.12 to 36.33
    28.12 to 36.51 (skok temperatury)

    Kolejny skok pojawił się 7.01 – 36.77

    Pierwszy test zrobiłam 31 grudnia ale wyszedł negatywny. Drugi wykonałam 8 stycznia i pojawiły się dwie blade kreseczki. 11 stycznia druga kreseczka była bardziej widoczna a 16 już była wyraźna i na USG było widać malutki pęcherzyk ciążowy. Wczoraj byłam na kolejnym USG i widoczny był zarodek wielkości 5,16mm i bijące serduszko. Według lekarza i USG na dzień dzisiejszy jest to 6 tydzień i 3 dzień ciąży. Natomiast według mojej ostatniej miesiączki skończony 8 tydzień, a według OvuFriend 7 tydzień 3 dzień(dzień owulacji według OvuFriend przypada na 24.12.2013 – 19 dzień cyklu).

    Czy jest to możliwe, aby owulacja przesunęła mi się aż o 7-11 dni???? Czy któraś z Was też tak miała?

    Ginekolog nie wyznaczył mi jeszcze daty porodu. Powiedział, że zrobi to za 3 tygodnie po kolejnym USG.

  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle, ze jest to mozliwe. Podejrzewam, ze ostatnia moja owulacja wystapila jakies 5 dni wczesniej niz zwykle. Nie mam pojecia dlaczego. W tym cyklu jestesmy obydwoje bardzo zaziebieni wiec odpuscilismy sobie starania. Serduszkowalismy tylko dwa razy na poczatku cyklu. Potem nic. Ku naszemu zaskoczeniu okazalo sie ze sie udalo!:)
    Dlatego podejrzewam, ze owulacja musiala wystapic duzo wczesniej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2014, 14:03

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ