X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Normy pęcherzyka żółtkowego
Odpowiedz

Normy pęcherzyka żółtkowego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vew Ekspertka
    Postów: 125 82

    Wysłany: 28 maja 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy któraś z Was zna może normy wielkości pęcherzyka żółtkowego? Albo jaki powinien być jego stosunek do pęcherzyka ciążowego? Ja mam w 5t 2d pęcherzyk ciążowy 7,3 mm a zoltkowy 2,9mm czyli prawie połowa. Zastanawiam się czy to nie za dużo bo zajmuje prawie połowę pęcherzyka ciążowego. Wiem że jak jest za duży to może znaczyć poronienie lub wady genetyczne

    - 27.12.2020 CB
    - 02.02.2021 beta HCG 128
    - 05.02.2021 beta HCG 379
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówi się że żółtko nie powinno być >6 mm
    Nie masz się czym martwić, na tak wczesnym etapie tym bardziej nie da się stwierdzić nic bo to normalne, że się powiększa.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ