X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Nitka krwi w śluzie
Odpowiedz

Nitka krwi w śluzie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kociakkociak Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 października 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mam do was pytanie, możliwe że jestem w ciąży, ostatni okres miałam 18 września, mój cykl trwa równo 28 dni, czyli okres spóźnia się 2 dni, dzisiaj rano zauważyłam w śluzie nitkę krwi była tylko jedna, czy któraś z was też tak miała?

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 18 października 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kociakkociak wrote:
    Cześć, mam do was pytanie, możliwe że jestem w ciąży, ostatni okres miałam 18 września, mój cykl trwa równo 28 dni, czyli okres spóźnia się 2 dni, dzisiaj rano zauważyłam w śluzie nitkę krwi była tylko jedna, czy któraś z was też tak miała?
    robiłaś test ciążowy?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 11 listopada 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj miała tak 2 tygodnie temu myślałam że zapalenie pęcherza bo często chodziłam siku. Po 2 tyg okazało się że jestem w ciąży.

    ona32
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 11 listopada 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie, robilas test? jak zrobisz test to bedziesz wiedziala czy jestes w ciazy czy nie. A potem bedziesz sie martwic resztą.

    dqprqps6kaqxmc83.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ