X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Nisko umiejscowiony pęcherzyk w macicy
Odpowiedz

Nisko umiejscowiony pęcherzyk w macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Minja Znajoma
    Postów: 25 30

    Wysłany: 14 listopada 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, wczoraj byłam na pierwszej wizycie lekarskiej ( zaczęłam 6 tc) i okazało się , że pęcherzyk płodowy jest zagnieżdżony za nisko z macicy.
    Dodatkowo trochę plamię od wczoraj i jakby bardziej brzuch mnie boli. Gin powiedziała, żę mam wypoczywać i zwolnić tempo ale nie muszę cały czas leżeć. Dodała, że jest to właściwie zagrożona ciąża. Dostałam luteinę dopochwowo.

    Czy słyszałyście o takim przypadku ? Czy pęcherzyk zazwyczaj się podnosi czy jest to średnio możliwe? Gin powiedziała, że za dwa tygodnie się widzimy i wtedy się okaże jak będzie.

    Udało się w <3 <3 <3 cyklu

    201507137244.png
  • Kropla Autorytet
    Postów: 601 639

    Wysłany: 15 listopada 2014, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może się podnieść. Ja w pierwszej ciąży miałam na początku podłużny i nisko umiejscowiony pęcherzyk... Oszczędzałam się, ale nawet na zwolnieniu nie byłam, po prostu nie miałam przesadzać.

    Pęcherzyk się podniósł, ciążę donosiłam, mój syn dwa tygodnie temu skończył rok :) Nie martw się na zapas.

    xrot90bviozsxq0z.png
    https://www.maluchy.pl/li-69650.png
  • Minja Znajoma
    Postów: 25 30

    Wysłany: 15 listopada 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kropla za odpowiedź.

    A żadnych plamień przy tym nie miałaś ani skurczów? Wiem, że pozytywne myślenie to podstawa i nie wolno się martwić, ale wiadomo, że to ciężkie.

    Udało się w <3 <3 <3 cyklu

    201507137244.png
  • Kropla Autorytet
    Postów: 601 639

    Wysłany: 16 listopada 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skurczów żadnych nie miałam, trochę plamiłam na brązowo, ale to było jeszcze zanim w ogóle było widać pęcherzyk w macicy. Nie wiadomo, od czego miałam plamienie. Nie było duże, ale jak je zobaczyłam, to oczywiście, przestraszyłam się. To normalne :)

    xrot90bviozsxq0z.png
    https://www.maluchy.pl/li-69650.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ