X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Niskie wartości bety
Odpowiedz

Niskie wartości bety

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Opuncja54 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 23 września 2021, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Czy którejś z was beta rosła z niskich wartości i wszystko było ok? U mnie dzisiaj termin miesiączki - robiłam badanie i wyszło tylko 39,4.

    W poprzedniej zdrowej ciąży miałam dosyć wysokie wartości bety dlatego się martwię. W styczniu też przeszłam jedną ciążę biochemiczną, ale wtedy miałam betę 13,4.

    Boję się czy to nie za niski poziom i mam już stres... Oczywiście w sobotę pojadę powtórzyć badanie.

  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3286 5560

    Wysłany: 23 września 2021, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejszy jest przyrost przynajmniej 66% po 48 h :). Od jakiej bety zaczynasz nie jest ważne. W szczególności że to bardzo wczesnie bo w terminie miesiączki :)

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • Opuncja54 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 24 września 2021, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź :) też tak staram się sobie tłumaczyć, ale ten strach gdzieś tam siedzi bo mojej sytuacji ze stycznia. Jutro powtórzę betę, mam nadzieję że przyrost będzie dobry.

  • Opuncja54 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 27 września 2021, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik po 48h to 109, czyli przyrost o 168,2% to chyba dobrze prawda? Progesteron chyba też ok? Jest na poziomie 26,8.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ