X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Niskie LH, wysokie TSH
Odpowiedz

Niskie LH, wysokie TSH

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziś odebrałam wyniki:
    Bhcg 2715- 6tyg+1dzien
    TSH 2,87 - A wysokie
    LH 0,23

    Martwię się niskim poziomem Lh...
    Czy ktoś mógł by się wypowiedzieć?
    Wizyta dopiero w czwartek.

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wysokie TSH lekarz na pewno da Ci leki, żeby ustabilizować poziom hormonu. Natomiast nie mam pojęcia czemu masz niski poziom LH ale raczej w ciąży się go nie bada. Ważniejszy jest poziom progesteronu. Także nie martw się większość kobiet nawet nie bada LH w ciąży. Dobrze, że beta ładnie rośnie. :)

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0306 wrote:
    Na wysokie TSH lekarz na pewno da Ci leki, żeby ustabilizować poziom hormonu. Natomiast nie mam pojęcia czemu masz niski poziom LH ale raczej w ciąży się go nie bada. Ważniejszy jest poziom progesteronu. Także nie martw się większość kobiet nawet nie bada LH w ciąży. Dobrze, że beta ładnie rośnie. :)
    Dziękuję za wsparcie. Czytałam że lh w ciąży powinno być wysokie a u mnie nie ma nawet jednej jednostki. W razie co biorę progesteron 2x100. Po nowym roku pobiegnę do lekarza bo boje się o moja wyczekiwaną fasolkę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2018, 19:02

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierzesz progesteron czyli jesteś zabezpieczona także na spokojnie. Z TSH też dasz sobie radę. Moja koleżanka jest teraz też w ciąży i miała wysokie TSH. Bierze leki i jest ok. A tak przy okazji to napiszę Ci moją historię może Cię trochę to uspokoi. Nie wiem już ile dokładnie to było dni po owulacji ale coś kilka dni przed terminem okresu. Owulację dokładnie wiedziłam kiedy mam bo chodziłam na monitoring cyklu i również wykonywałam testy owulacyjne. Dokładnie dzień przed owulacją miałam pozytywny test czyli wtedy był wysoki poziom LH bo te testy są czułe na ten hormon. Potem kilka dni przed terminem okresu trochę zgłupiałam bo miałam taki śluz jak zawsze w dni płodne no i zrobiłam test owulacyjny. Wyszedł negatywnie czyli poziom LH był niski a w ciąży byłam :)

    Ona-na-na lubi tę wiadomość

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ