BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > niski przyrost hcg
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

ollleńka
Nowa
0

Wysłany: 16 lipca 2014, 12:14
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam, dziewczyny napiszcie czy któraś z was miała tak mały przyrost bety?
W 14 dpo 26,00 a po 48 godz 36,00?
Jedną ciążę poroniłam rok temu ale wtedy nie badałam przyrostu. Do lekarza dopiero jutro idę i chyba zwariuję do tego czasu. Czy jest jakaś szansa na utrzymanie ciąży?

ollleńka
Nowa
0

Wysłany: 16 lipca 2014, 12:18
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dodam, że brzuch mnie pobolewał od kilku dni, ale dzisiaj to już jest uciążliwy ból. W pierwszej ciąży, która zakończyła się zdrową córeczką też mnie bolał więc mnie to nie dziwiło, za to rok temu jak poroniłam nic nie odczuwałam, żadnych dolegliwości.

alka89
Autorytet
1128

Wysłany: 16 lipca 2014, 22:47
Cytuj | (0) | Zgłoś
Niestety nie badałam przyrostu i moze lepiej bo szkoda nerwow. Najlepiej pojsc na wizyte,jakos wytrzymasz.Mnie tez bolal mocno brzuch ,jak na okres. Bedzie dobrze,zobaczysz. Trzymam kciuki

Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.

ollleńka
Nowa
0

Wysłany: 19 lipca 2014, 10:46
Cytuj | (0) | Zgłoś
Byłam u gin 17.07 i powiedziała, że mam nie robić bety tak często i to za wcześnie jeszcze żeby mogła coś powiedzieć. Tak małe wartości bety nie są dla lekarza diagnostyczne i przepisała duphaston. Powiedziała, że ciąża jest wysokiego ryzyka i wszystko może się zdarzyć. Betę miałam powtórzyć w poniedziałek 21.07 i jeśli nie urośnie to odstawić duphaston. Nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj, czyli 72 godz od ostatniego badania i niestety spadła do 25 :( Chyba odstawię duphaston i mam nadzieję, że sama się oczyszczę i nie bedę musiała mieć łyżeczkowania jak ostatnim razem. Alka98 dzięki za słowa otuchy. Nie pozostało mi nic innego jak czekać na następną szansę.

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)