X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr niski przyrost hcg
Odpowiedz

niski przyrost hcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ollleńka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 16 lipca 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, dziewczyny napiszcie czy któraś z was miała tak mały przyrost bety?
    W 14 dpo 26,00 a po 48 godz 36,00?
    Jedną ciążę poroniłam rok temu ale wtedy nie badałam przyrostu. Do lekarza dopiero jutro idę i chyba zwariuję do tego czasu. Czy jest jakaś szansa na utrzymanie ciąży?

  • ollleńka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 16 lipca 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam, że brzuch mnie pobolewał od kilku dni, ale dzisiaj to już jest uciążliwy ból. W pierwszej ciąży, która zakończyła się zdrową córeczką też mnie bolał więc mnie to nie dziwiło, za to rok temu jak poroniłam nic nie odczuwałam, żadnych dolegliwości.

  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 16 lipca 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie badałam przyrostu i moze lepiej bo szkoda nerwow. Najlepiej pojsc na wizyte,jakos wytrzymasz.Mnie tez bolal mocno brzuch ,jak na okres. Bedzie dobrze,zobaczysz. Trzymam kciuki

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • ollleńka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 19 lipca 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u gin 17.07 i powiedziała, że mam nie robić bety tak często i to za wcześnie jeszcze żeby mogła coś powiedzieć. Tak małe wartości bety nie są dla lekarza diagnostyczne i przepisała duphaston. Powiedziała, że ciąża jest wysokiego ryzyka i wszystko może się zdarzyć. Betę miałam powtórzyć w poniedziałek 21.07 i jeśli nie urośnie to odstawić duphaston. Nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj, czyli 72 godz od ostatniego badania i niestety spadła do 25 :( Chyba odstawię duphaston i mam nadzieję, że sama się oczyszczę i nie bedę musiała mieć łyżeczkowania jak ostatnim razem. Alka98 dzięki za słowa otuchy. Nie pozostało mi nic innego jak czekać na następną szansę.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ