X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Niski przyrost bety - a wszystko jest w porządku:)
Odpowiedz

Niski przyrost bety - a wszystko jest w porządku:)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Rillia Ekspertka
    Postów: 206 54

    Wysłany: 6 listopada 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obiecałam sobie kiedyś, że jak będę po pierwszym usg genetycznym i wszystko będzie dobrze, to napiszę taki post. Wiem jak one są potrzebne, bo sama szukałam informacji, przekopywałam tysiące postów i znalazłam, ale ukryte pośród innych wiadomości.

    W ciążę zaszłam pod koniec sierpnia. Test mi wyszedł już po 10 dniach, ale dla pewności postanowiłam zrobić jeszcze betę, ok 18-stu dni od zapłodnienia. Wyszła ładna, bo 309. Ale następna, zrobiona po 48 godzinach już tylko 459. Czy przyrost było 48%.
    Moja siostra miała taką sytuację i ciążę biochemiczną, wiec mi odbijało.
    Mój lekarz próbował mnie uspokajać, ale też nie był zachwycony. Zakazał mi robienia dalszej bety i kazał przyjść za tydzień. Przez ten tydzień prawie osiwiałam. Na wizycie zobaczyłam pęcherzyk, ale również nadal pusty. Dopiero dwa tygodnie później zobaczyłam Maluszka.
    A dziś na usg zobaczyłam zdrowego dużego jak na swój "wiek" Synka:D
    Tak więc różne są sytuacje. Warto zawsze wierzyć, że będzie dobrze!!!

    Majka86, kozalia lubią tę wiadomość

    Mila i Boo czekają na Karolka
    dev133pb___.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, jak bardzo mi ten post był potrzebny. Ja już moge być siwa, byle bym cokolwiek zobaczyła we wtorek na usg.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Martita30stka Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RILLIA, DZIĘKUJĘ ZA WPIS PRZESYŁAM GO KOLEŻANCE KTÓRA MA ANALOGICZNA STYTUACJE DO TWOJEJ A TERAZ MUSI W NAPIĘCIU CZEKAC 2 TYG NA KOLEJNE USG...

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeśli kolezankę to pocieszy to u nas poki co tez wszystko dobrze sie toczy :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • *SmoczycA* Autorytet
    Postów: 629 401

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje! Ja tez latam co 2 dni na hcg i niedlugo wariatkowomnie czeka bo jestem po 2 poronieniach. Licze na szczesliwy final jak u Was ;)

    km5szbmh5pl1vtix.png
    2nn3gywlmnvu4555.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ