X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr niski przyrost Beta Hcg nie wiem co mysleć ...
Odpowiedz

niski przyrost Beta Hcg nie wiem co mysleć ...

Oceń ten wątek:
  • Beti85 Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny może choć trochę mi pomożecie I znajdzie się dziewczyna która miała podobnie jak ja i było ok. Chodzi o badanie bety A raczej przyrost poniżej normy bo o około 47% w ciągu 47h. Lekarka zleciła mi badanie bo na początku 7tc nie widać zarodka a pęcherzyk ma rozmiary jak w 6tc. Oto moje wyniki pierwszy 4057 odpowiadający według norm laboratoryjnych 6-7tc a po 47h zrobiłam ponownie i wynik 5931. Miała może któraś z Was podobną sytuację i było ok?wizytę mam w poniedziałek i cala chodzę zdenerwowana i zmartwiona. Zastanawiam się jeszcze nad beta w pon rano...

  • mikrokłębuszek Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olitka wrote:
    Hej,

    Chcialam Cie pocieszyc i napisac ze ja w pierwszej ciazy tez mialam kiepskie przyrosty a nawet przy ostatnim badaniu spadek i lekarze juz byli przekonani ze nic z tego nie bedzie..... a tu podczas Usg pokazal sie piekny zarodek z serduchem:) moj lekarz az podskoczyl na krzeselku jak to zobaczyl :)
    i powiedzial ' ze medycyna medycyna a cialo kobiety nadal jest owiane tajemnica ' :)

    a w drugiej ciazy mialam ksiazkowe przyrosty bety a sie okazalo, ze to puste jajo...

    Takze nie chce twierdzic, ze na pewno bedzie ok ale poki nie masz potwierdzenia to jest nadzieja:) trzymam kciuki :)

    Olitka, wiem że pisałaś to bardzo dawno temu, ale jeśli jeszcze tu jesteś, to czy mogłabyś napisać jak niskie to były przyrosty? Mi też wolno rośnie, ale nagle jakby ruszyła prawidłowo. Jest pęcherzyk z zarodkiem. Mam kolejne usg po świetach i chciałabym się jakoś pozytywnie nastroić :)

  • sali.ms Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zulka-m jak skończyła się Twoja historia bo jestem w identycznej sytuacji ?

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ