X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Niski przyrost beta
Odpowiedz

Niski przyrost beta

Oceń ten wątek:
  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 30 września 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k878 wrote:
    Kasia_82, który teraz jesteś tydzień?
    przy tak wysokiej becie ona ma prawo nie rosnąć tak 100%, i chyba rzadko rośnie regularnie...

    6tydz i 3 dni, ale wydaje mie się ze owulacje miałam dużo później niż zwykle. Akurat w tym miesiącu mój partner był w delegacji wiec nasz poerwszy stosunek był w okolicach 20dc, także płód może być młodszy. Ahh nie chce się już pocieszać i szukać powodów do nadzieji. Może lepiej się pozytywnie zaskoczyć niż rozczarować. Czekam co będzie dalej. Szkoda trochę bo staramy się 16 mies. i to nasz pierwszy pozytywny test. Przynajmniej coś zaskoczyło to nam doda znowu energii do kolejnych owulacji :) i tego się trzymam :)

  • monik84111 Koleżanka
    Postów: 89 7

    Wysłany: 30 września 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia

    A Twoje samopoczucie oczywiście pomijając stres... masz objawy ?poczekaj cierpliwie do wizyty ...pozdrawiam

    monik84111
  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 30 września 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik84111 wrote:
    Kasia

    A Twoje samopoczucie oczywiście pomijając stres... masz objawy ?poczekaj cierpliwie do wizyty ...pozdrawiam

    Nie mam żadnych objawów niestety :(
    Co ma być to będzie, nie ma co już nad tym rozmyślać . Dam znać po wizycie u lekarza we wtorek :) dziękuje za zainteresowanie ❤️

  • Paulina Grudzień Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 30 września 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mamuśki.
    Jest tu jakaś dziewczyna z Kielc bądź okolic i mogłaby mi polecić dobrego ginekologa który mógłby poprowadzić moja ciążę? Na NFZ bądź prywatnie . :)

    Paula.
  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 3 października 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik84111 wrote:
    Kasia

    A Twoje samopoczucie oczywiście pomijając stres... masz objawy ?poczekaj cierpliwie do wizyty ...pozdrawiam

    Byłam dzisiaj u lekarza !
    Jest zarodek i serduszko ! serduszko jeszcze bije powolutku ale teraz to już muszę być dobrej myśli, że wszystko będzie dobrze.. Ciąża jest młodsza o tydzień :) to dobrze rokuje, że będzie so rozwijało dalej ! kolejną wizytę mam dopiero za 3 tyg.

    Dziękuje Wam za wsparcie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2017, 13:23

    Lyanna, k878, Paróweczka lubią tę wiadomość

  • monik84111 Koleżanka
    Postów: 89 7

    Wysłany: 3 października 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia82

    cudowna wiadomosc, dbaj o siebie odpoczywaj

    monik84111
  • Karolinka181808 Znajoma
    Postów: 24 0

    Wysłany: 3 października 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    29 robiłam betę i była 170 dziś robilam i wyszło 1083 czy to nie jest zbyt maly przyrost

    Karolinka181808
  • monik84111 Koleżanka
    Postów: 89 7

    Wysłany: 3 października 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolnika

    Bardzo dobry przyrost.na takim etapie podwaja się co 48h

    monik84111
  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 3 października 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia_82 fantastyczna wiadomość :) Trzymam mocno kciuki aby wszystko szło w dobrym kierunku. Teraz grunt to pozytywne myślenie. Czekam na kolejne dobre wiadomości :D

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • Karolinka181808 Znajoma
    Postów: 24 0

    Wysłany: 3 października 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ostatni okres był 01.09 dziewczyny 15 miałam podany ovitrel czy napewno to dobry przyrost martwię się

    Karolinka181808
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 4 października 2017, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia_82 wrote:
    Byłam dzisiaj u lekarza !
    Jest zarodek i serduszko ! serduszko jeszcze bije powolutku ale teraz to już muszę być dobrej myśli, że wszystko będzie dobrze.. Ciąża jest młodsza o tydzień :) to dobrze rokuje, że będzie so rozwijało dalej ! kolejną wizytę mam dopiero za 3 tyg.

    Dziękuje Wam za wsparcie :)
    Kochana super ,że wszystko wporządku jest :D A który Tobie tydzień lekarz stwierdził ? Ja byłam u gin w poniedziałek i według usg 6tc3d a według om 7tc.

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • Lyanna Autorytet
    Postów: 863 489

    Wysłany: 4 października 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia_82 wspaniała wiadomość! :) Życzę spokojnej i nudnej ciąży :)

    km5s8rib3rydlnmr.png
    iv099vvj9qnut7rh.png
    06.2016 [*] Aniołek 6 tc
  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 4 października 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajula wrote:
    Kochana super ,że wszystko wporządku jest :D A który Tobie tydzień lekarz stwierdził ? Ja byłam u gin w poniedziałek i według usg 6tc3d a według om 7tc.

    Wczoraj według usg 5tc6d a według okresu 6tc6d. Ciaza równy tydzień młodsza. Siedzę w domu bo mam l4 przez krwiaka No i serduszko jeszcze wczoraj powolne wiec mam nadzieje ze wszystko będzie Ok i jak pójdę za 3 tyg do lekarza to już będzie ładny widok :)
    Na razie muszę cos powiedzieć w pracy bo l4 prawie na miesiąc :p

  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 4 października 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia_82, super, że wszystko OK,

    jakie wyszło tętno?

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 4 października 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k878 wrote:
    Kasia_82, super, że wszystko OK,

    jakie wyszło tętno?

    Tętno było 88, zarodek 0,28. Lekarz powiedział ze powinno z dnia na dzień rosnąć. I tego się trzymam.

  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 4 października 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze, trzymam kciuki

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 4 października 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia_82 wrote:
    Wczoraj według usg 5tc6d a według okresu 6tc6d. Ciaza równy tydzień młodsza. Siedzę w domu bo mam l4 przez krwiaka No i serduszko jeszcze wczoraj powolne wiec mam nadzieje ze wszystko będzie Ok i jak pójdę za 3 tyg do lekarza to już będzie ładny widok :)
    Na razie muszę cos powiedzieć w pracy bo l4 prawie na miesiąc :p
    Ja rozmawiałam z koleżanką i mówiła,że u Niej różnica między om a usg na początku ciązy to było 2tygodnie. Także Ty się niczym nie martw później wszystko się wyrówna :D I na pewno będzie dobrze :D Kurcze mi lekarz powiedział tylko,że tętno jest a nie mówił mi jakie jest :/ Kasia a pracą to się wgl nie martw teraz Ty i dzieciątko jesteście najważniejsze :D

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • Kasia_82 Ekspertka
    Postów: 163 70

    Wysłany: 4 października 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajula wrote:
    Ja rozmawiałam z koleżanką i mówiła,że u Niej różnica między om a usg na początku ciązy to było 2tygodnie. Także Ty się niczym nie martw później wszystko się wyrówna :D I na pewno będzie dobrze :D Kurcze mi lekarz powiedział tylko,że tętno jest a nie mówił mi jakie jest :/ Kasia a pracą to się wgl nie martw teraz Ty i dzieciątko jesteście najważniejsze :D

    ❤️❤️❤️❤️
    Jakby cos szczególnego się u mnie wydarzyło to dam znać :) a już na pewno odezwę się po kolejnej wizycie u lekarza. To będę dlugieeeee 3 tyg. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2017, 19:46

  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 4 października 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia_82 wrote:
    ❤️❤️❤️❤️
    Jakby cos szczególnego się u mnie wydarzyło to dam znać :) a już na pewno odezwę się po kolejnej wizycie u lekarza. To będę dlugieeeee 3 tyg. :)
    Ja też czekam na kolejną wizytę z niecierpliwością :D Kolejną mam już prywatnie 18 października i mam nadzieję,że jeszcze raz zrobi usg :D Bo nasze maleństwo schowało się w kącik pęcherzyka za żółtko i bardzo słabo widać :( ale jest i ma 0,40cm :D

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • Paróweczka Koleżanka
    Postów: 58 33

    Wysłany: 7 października 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia_82 wrote:
    Byłam dzisiaj u lekarza !
    Jest zarodek i serduszko ! serduszko jeszcze bije powolutku ale teraz to już muszę być dobrej myśli, że wszystko będzie dobrze.. Ciąża jest młodsza o tydzień :) to dobrze rokuje, że będzie so rozwijało dalej ! kolejną wizytę mam dopiero za 3 tyg.

    Dziękuje Wam za wsparcie :)

    Fantastyczna wiadomość! Gratulacje :)

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ