X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr niski progesteron w 4 tyg ciązy
Odpowiedz

niski progesteron w 4 tyg ciązy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, zrobiłam dziś badania, progesteron 10,4 ng/ml, hcg 288ui/ml, jestem 16 dni po owulce. Martwi mnie ten progesteron, gin kazał mi brać 2x1 dufhaston, na razie nie plamię, co myślicie?

  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 5 maja 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na moje oko ciut za niski, ale to nie przesądza absolutnie niczego.
    Po kilku dniach brania duphastonu zrobiłabym badanie jeszcze raz.
    W razie czego zwiększyłabym dawkę lub przeszła na luteinę.
    Jeśli nie pomoże brałabym lutinus lub prolutex.

    Trzymam kciuki!

    Ps. tylko coś mi się zdaje, że dupek nie jest wykrywalny w badaniu z krwi. Chyba...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2015, 18:50

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie jest:) to wiem na pewno

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ