X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr niski progesteron
Odpowiedz

niski progesteron

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobilam progesteron w 16 dpo, wyszlo 10.50, beta 289 ui/ ml,dzi w 22 dpo progesteron 8,75; ( beta na szczescie 2089um/ ml.Biore dupka 2x1.Moj gin nie jest zwolennikiem lekow podtrzymujacych ciaze i dal mi go na wlasne zyczenie:((( co tym progesteronem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2015, 17:07

  • APS Ekspertka
    Postów: 581 99

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mysle ze to dobrze ze Ci dal dupka, może pomoc. Gdyby cos się stało to bys sobie wyrzucala ze nie zareagowalas na czas, a faktycznie masz dosyć niski ten progesteron.

    Gabryś 11tc [*] 6.08.2015
    Aniołek 9 tc [*] 19.04.2015
    Tęsknię za Wami moje Skarby :***
    22.7.16 IUI :(
    Mąż-Polimorfizm IGF-2 Apal homozygota
    4% prawidłowych plemników
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mariposa- ja teraz też badałam przy becie 23,53 progesteron mam 15, 59 i lecę jutro do gina żeby mi coś przepisał.

  • AnULa7 Koleżanka
    Postów: 33 11

    Wysłany: 11 maja 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam słaby przyrost, nie wiem o co chodzi. 34dc beta 22,2 progesteron 1,52. Dodam, ze biorę dupka 3x1

    Staramy się od 3 lat
    styczeń 2015 - histeroskopia {polip}
    marzec 2015 - HSG - drożność jajowodów
    22.04.2015 - 1 IUI - ciąża biochemiczna (Poronienie)
    06.08.2015 - 2 IUI
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anula7, a jakieasz cykle? sprawdzalas prayrost bety? tez w lutym mialam Hsg i histeroskopie.:)jak widac pomagaja

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam luteinę 2x2 i skierowanie na betę na jutro.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ