X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Niska beta-czy coś nie tak?
Odpowiedz

Niska beta-czy coś nie tak?

Oceń ten wątek:
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gapciaa wrote:
    Na pewno ide w poniedziałek zobaczyć czy spada. Moze sie niepotrzebnie naczytałam ale lepiej dmuchać nawet na zimne.
    Powyżej 5000 co 2 dni beta już się nie podwaja... Zobaczysz czas pokaze. Bądź silna ja pierwszą ciąże poroniłam więc wiem co czujesz ale nie poddawaj się. Będzie ok i zostaniesz mama.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2019, 08:38

    27a73b5519.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gapciaa wrote:
    Na pewno ide w poniedziałek zobaczyć czy spada. Moze sie niepotrzebnie naczytałam ale lepiej dmuchać nawet na zimne.

    Tak - zrób jeszcze raz betę, bo to wygląda kuriozalnie. Nagle taki przyrost? Po 3 tygodniach, bez praktycznie żadnego przyrostu. Jest to nietypowe.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz sie boje :(

  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może były 2 dzidzie i jedna nie dała rady w takich sytuacjach są nawet spadki hcg

    27a73b5519.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja czekam właśnie na ten spadek :( a nie zeby to było cos strasznego.

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gapciaa wrote:
    Ale ja czekam właśnie na ten spadek :( a nie zeby to było cos strasznego.

    Nie ma powodu do strachu - teraz może być już tylko lepiej.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    Nie ma powodu do strachu - teraz może być już tylko lepiej.

    A czy odstawienie Duphastonu ma wpływ na to, że beta zacznie spadać? Ostatnia dawkę wzięłam wczoraj rano.
    Znów jakies słabsze to krwawienie. Na niczym nie umiem sie skupić

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gapciaa wrote:
    A czy odstawienie Duphastonu ma wpływ na to, że beta zacznie spadać? Ostatnia dawkę wzięłam wczoraj rano.
    Znów jakies słabsze to krwawienie. Na niczym nie umiem sie skupić

    Nie ma wpływu - jak ma dojść do poronienia to dojdzie. Duphaston może przyblokować poronienie, ale nie podtrzyma ciąży, która ma obumrzeć.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miałaś teraz jakoś robione usg?

    27a73b5519.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam na myśli właśnie to przyblokowanie i to ze beta nie zaczęła tez przez to lecieć w dol. Ostatnie we wtorek USG

  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może powtórz jeszcze raz

    27a73b5519.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby odpókać!!! beta nadal sie podwyższała w poniedziałek to wtedy zrobię.
    A tak to chyba nie ma potrzeby. Insczej pewnie by mi zrobił w piątek.

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gapciaa wrote:
    Gdyby odpókać!!! beta nadal sie podwyższała w poniedziałek to wtedy zrobię.
    A tak to chyba nie ma potrzeby. Insczej pewnie by mi zrobił w piątek.

    USG na tą chwilę nie ma żadnego sensu. Beta ma sens. Może być tak, że nagle zacznie rosnąć wysoko i jeśli osiągnęłaby te 10000 to poszłabym na USG. Natomiast może być i tak, że spadnie, albo zwiększy się o maleńką wartość, trzeba sprawdzić czy nie skacze.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie kciuki zeby spadała szybciutko!
    Tym razem to będzie najlepsza wiadomość... odzyskam spokoj a za niedługo przy kolejnej próbie bede juz tuliła śliczne zdrowe kochana malenstwo lub maleństwa ❤️

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gapciaa wrote:
    Trzymajcie kciuki zeby spadała szybciutko!
    Tym razem to będzie najlepsza wiadomość... odzyskam spokoj a za niedługo przy kolejnej próbie bede juz tuliła śliczne zdrowe kochana malenstwo lub maleństwa ❤️

    Powodzenia i czekamy na wiadomość o becie :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może dzięki Wam jeszcze coś się dowiem. Wyczytałam, że betę produkuje kosmówka (jeśli dobrze rozumiem to to co jest otoczką czarnej owalnej przestrzeni widocznej na usg? Dobrze zrozumiałam?)
    Czyli jak moja kosmówka zacznie się złuszczać to i beta zacznie spadać?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje że zaczęło spadać :) póki co -1000 w stosunku do piątku czyli po 72h

  • kowieczka Ekspertka
    Postów: 122 72

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam pytanie czy branie duphastonu 3x1 i luteiny 2x1 ma jakikolwiek sens przy przyroscie ok. 26%? Robie HCG a nie bete (Leira o tym wie :)) i przyrost jest wlasnie tak marny (555 kontra 886 po 4 dniach) do tego bardzo slby progesteron niecale 9 i plamienia? Jest sens podtrzymywac lekami? Pecherzyk w macicy 11 mm, nieregularny.

    Smutnamiss lubi tę wiadomość

    relgdf9hrp5i882w.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kowieczka wrote:
    Witam mam pytanie czy branie duphastonu 3x1 i luteiny 2x1 ma jakikolwiek sens przy przyroscie ok. 26%? Robie HCG a nie bete (Leira o tym wie :)) i przyrost jest wlasnie tak marny (555 kontra 886 po 4 dniach) do tego bardzo slby progesteron niecale 9 i plamienia? Jest sens podtrzymywac lekami? Pecherzyk w macicy 11 mm, nieregularny.

    Ja bym walczyła do końca. Przy 11 mm nie widać jeszcze zarodka, poczekałabym przynajmniej tydzień, brała leki i zrobiła USG czy zarodek się uwidocznił.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kowieczka wrote:
    Witam mam pytanie czy branie duphastonu 3x1 i luteiny 2x1 ma jakikolwiek sens przy przyroscie ok. 26%? Robie HCG a nie bete (Leira o tym wie :)) i przyrost jest wlasnie tak marny (555 kontra 886 po 4 dniach) do tego bardzo slby progesteron niecale 9 i plamienia? Jest sens podtrzymywac lekami? Pecherzyk w macicy 11 mm, nieregularny.
    Może plamisz bo niski progesteron też miałam niski brałam duphaston 3x2 i 2x1 luteinę dopochwowo. Może skoro masz niski progesteron to ciężko się dziecku rozwijać. Bierz leki póki lekarz nie odstawi

    27a73b5519.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ