X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr NIFTY PRO - ile czekałyście na wynik?
Odpowiedz

NIFTY PRO - ile czekałyście na wynik?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7.02 idę właśnie na to badanie i zastanawiam się jak długo trzeba będzie czekać.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Rita89 Koleżanka
    Postów: 50 70

    Wysłany: 10 lutego 2022, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia, i jak długo czekałaś? Zrobiłam badanie w czwartek i się zastanawiam, czy w przyszłym tygodniu będą już wyniki. Teoretycznie do 10 dni roboczych, ale liczę, że będą wcześniej.

    polkosia lubi tę wiadomość

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 10 lutego 2022, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rita, po zrobionym riserczu wychodzi na to, że w większości przypadków wyniki są w 7 do 9 dni kalendarzowych :) Ja badanie robiłam w poniedziałek, także po Tobie. Daj koniecznie znać. SMS dziewczyny dostawały zazwyczaj do południa, więc może jeszcze dziś u Ciebie się pojawią, a jutro to już na pewno! Najwięcej dziewczyn miała 8 dnia :)

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Rita89 Koleżanka
    Postów: 50 70

    Wysłany: 10 lutego 2022, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Źle napisałam -_- Robiłam we wtorek (2 dni temu), a nie w czwartek. Dzisiaj dostałam SMSa, że próbka dotarła do laboratorium.

    polkosia lubi tę wiadomość

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 11 lutego 2022, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety dzisiaj trafiłam na wątek sierpniówek na FB i piszą, że są spore opóźnienia przez rok chiński. Większość z nich nie dostała wyników nawet z 1.02. Ponoć zakończyli świętowanie 7.02, ale i tak może to wpłynąć na opóźnienie w naszych próbkach. No nic, trzeba czekać. Myślałam, że na Walentynki będzie, ale chyba bez szans. Dam znać od razu.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 11 lutego 2022, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rita89 wrote:
    Źle napisałam -_- Robiłam we wtorek (2 dni temu), a nie w czwartek. Dzisiaj dostałam SMSa, że próbka dotarła do laboratorium.

    Ja nie dostałam żadnego SMS o próbce, tylko o dokumentach (że dotarły do Katowic).

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Rita89 Koleżanka
    Postów: 50 70

    Wysłany: 14 lutego 2022, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam już dzisiaj wyniki, więc rzeczywiście dość szybko to poszło.

    polkosia lubi tę wiadomość

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 14 lutego 2022, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rita, ja też dziś dostałam :)

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Marutka Przyjaciółka
    Postów: 105 107

    Wysłany: 5 marca 2022, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8 dni od pobrania

  • Natalia B. Debiutantka
    Postów: 6 11

    Wysłany: 27 maja 2022, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekałam 6 dni, robiłam w poprzedniej ciąży i teraz też planuję :) Czas oczekiwania może zależeć też od placówki, czy np. udostępnia wyniki przez Internet.

    Szczęśliwa Mama <3
  • Blondasek Koleżanka
    Postów: 35 28

    Wysłany: 27 maja 2022, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam w ten poniedziałek 23.05 wyniki dziś czyli w piątek 27.05. Jestem pod wrażeniem że w 4 dni wszystko ogarnęli. Widziałam szczegoly z DHLa, bylo do Hong Kongu :)

  • Olciax Autorytet
    Postów: 267 125

    Wysłany: 30 maja 2022, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondasek wrote:
    Robiłam w ten poniedziałek 23.05 wyniki dziś czyli w piątek 27.05. Jestem pod wrażeniem że w 4 dni wszystko ogarnęli. Widziałam szczegoly z DHLa, bylo do Hong Kongu :)

    a możesz powiedzieć gdzie robiłaś?:)

  • Zapato Znajoma
    Postów: 27 2

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Czy któraś z Was robiła niedawno test? Ja miałam pobraną krew 02.08, więc minęło już 9 dni a wyników nadal brak...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ