X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Niepokojące objawy
Odpowiedz

Niepokojące objawy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Elimanalka Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Dziś zaczęłam 9 tydzień ciąży. Od 5 tygodnia przyjmowałam najpierw luteinę dopochwową 2x1. Jednak okazało sie, że jestem na nią uczulona i lekarz przepisał mi w 7 tygodniu Duphaston 3x1. Do piątku wszystko było dobrze. W piątek wieczorem zaobserwowałam ból podbrzusza jak na miesiączkę, w sobotę i wczoraj tak samo. Ból mijał po nospie. Dziś nospy nie wzięłam i w pracy znów zaczęło mnie boleć. Nie jest to mocny ból jednak mnie on niepokoi... Wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień i nie wiem co zrobić by sprawdzić czy z ciążą wszystko w porządku... To moja pierwsza i długo wyczekiwana ciąża i fiksuję.

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elimanalka wrote:
    Witam.
    Dziś zaczęłam 9 tydzień ciąży. Od 5 tygodnia przyjmowałam najpierw luteinę dopochwową 2x1. Jednak okazało sie, że jestem na nią uczulona i lekarz przepisał mi w 7 tygodniu Duphaston 3x1. Do piątku wszystko było dobrze. W piątek wieczorem zaobserwowałam ból podbrzusza jak na miesiączkę, w sobotę i wczoraj tak samo. Ból mijał po nospie. Dziś nospy nie wzięłam i w pracy znów zaczęło mnie boleć. Nie jest to mocny ból jednak mnie on niepokoi... Wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień i nie wiem co zrobić by sprawdzić czy z ciążą wszystko w porządku... To moja pierwsza i długo wyczekiwana ciąża i fiksuję.

    Bóle menstruacyjne teoretycznie mogą się jeszcze pojawiać, ale na pewno trzeba to zgłosić lekarzowi. Jeśli bóle są mocne to oczywiście jedź na IP, chociaż powiem Ci, że skoro bierzesz już duphaston to na tym etapie ciąży gdyby miało stać się coś złego to niestety, ale nikt Ci już nic więcej nie pomoże :(

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Aneczkaa28 Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elimanalka wrote:
    Witam.
    Dziś zaczęłam 9 tydzień ciąży. Od 5 tygodnia przyjmowałam najpierw luteinę dopochwową 2x1. Jednak okazało sie, że jestem na nią uczulona i lekarz przepisał mi w 7 tygodniu Duphaston 3x1. Do piątku wszystko było dobrze. W piątek wieczorem zaobserwowałam ból podbrzusza jak na miesiączkę, w sobotę i wczoraj tak samo. Ból mijał po nospie. Dziś nospy nie wzięłam i w pracy znów zaczęło mnie boleć. Nie jest to mocny ból jednak mnie on niepokoi... Wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień i nie wiem co zrobić by sprawdzić czy z ciążą wszystko w porządku... To moja pierwsza i długo wyczekiwana ciąża i fiksuję.
    ja tez dzisiaj zaczęłam 9 tydz. :) biore luteine 2 razy dziennie i duphaston 3x1.co któryś dzień mam jakieś bóle, czuje ciągniecie i kłucie juz nie wspomne o wzdeciach. lekarz powiedzial mi ze po duphastonie moge czuc sie gorzej. dopoki ból jest do wytrzymania mam sie nie martwic. Na tym etapie wszystko sie buduje, rozciaga wiec ma prawo troche boleć. Wiec myśle, ze nie powinnaś sie martwic ale oczywiscie powiedz lekarzowi przy kolejnej wizycie.

    cud!!! w ciąży od 21.02.2018- 7t7d
    niby wszystko ok.. a jednak.. w oczekiwaniu na ciążę :)5 cykl z clo, duphaston(maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień)
    05.2016- HSG jajowody drożne
    11.2015 Badanie nasienia męża- ok
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ