X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Niepokalanek na początku ciąży
Odpowiedz

Niepokalanek na początku ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • maua7maua Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyclodynon / Castagnus - kiedy i w jaki sposób odstawiać po zobaczeniu II kresek? Głowa puchnie od nadmiaru informacji - od razu czy raczej stopniowo zmniejszając dawkę?
    Ma ktoś doświadczenie w tej kwestii?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno lekarz :)

  • maua7maua Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 1 maja 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdybym miała dostęp do lekarza w weekend, to nie pytałabym na forum, prawda? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co przeczytałam w necie,to tabletki ziołowe...
    Ziołowe nie zaszkodzą -ja brałam różne ziołowe na uspokojenie jak bylam na samym początku ciąży i wszystko jest ok,ale nie wiem czy dalam dobre porównanie.
    Moze ktos inny sie wypowie..

  • Małgorzatka Autorytet
    Postów: 1245 1705

    Wysłany: 1 maja 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    castagnusa od razu odstaw ... ja tak zrobiłam ... to ziołowy lek a prolaktyna i tak się podniesie nie musisz się martwić o zagrożenie poronieniem nic się nie stanie ;) a odstawić siłą rzeczy trzeba :) :) :)

    "Ręce , które kołyszą kołyskę rządzą światem"
    oar83e3krqgkccev.png
    "Każdy ma chwile że się po cichu modli..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na prolaktyne biore bromek i lekarz jak narazie kaze brac tak jak przed ciaza 0,5tab na noc, pod koniec 1 trym bede stopniowo odstawiala. Bo jak powiedzial nagle odstawienie calkowite= szybki wzrost prolaktyny co moze prowadzic do poronienia. Tak jak pisalam ja biore bromek. Moze zadzwon do swojego gina? Jak tak zrobilam po zobaczeniu II.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ