X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Niedokrwistość
Odpowiedz

Niedokrwistość

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • loki-koki Ekspertka
    Postów: 231 61

    Wysłany: 11 lipca 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co brałyście? jestem w 11 tyg i 4 dni i dostałam od lekarza lek Sorbifer durules z żelazem. Zastanawiam się bo niedlugo zaczyna mi sie II trymest czy moze zamiast tego zacząć już brac jakies witaminy dla ciężarnych. Bo moj lekarz mowi ze dopiero od drugiego trymestru

    dqpranli4dnq2fwj.png
  • loki-koki Ekspertka
    Postów: 231 61

    Wysłany: 11 lipca 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy jest ktos kto nie je mięsa, ja nie jestem wegetarianką ale niestety nie mogę patrzeć na mięso będąc w ciązy poprostu wymiotowac mi sie chce na samą myśl. Może możecie doradzić co jeść?

    dqpranli4dnq2fwj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ