X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr niebieskie zyłki na piersiach
Odpowiedz

niebieskie zyłki na piersiach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w którym tygodniu ciązy pojawiły sie u was zyłki na piersiach? zaczynam 5 tydzien i nie widze róznicy w wyglądzie piersi

  • MKA84 Przyjaciółka
    Postów: 73 31

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć :)
    Ja zawsze miałam lekko prześwitujące przez skórę żyłki, ale prawdziwe niebieskie "rzeki" pojawiły się mniej więcej w 5/6 tygodniu. Każda z nas jest trochę inna, może im więcej tłuszczyku na biuście, tym później będę widoczne :)

    1usa20mmczym2zt6.png
    39b4207dc37b7907.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja generalnie mam przewitująca skórę ale jakiejś powaznej zmiany nie zauważyłam

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie na przełomie 6/7 tydzień już były baaaardzo widoczne, mimo że zazwyczaj je widać.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez sie pojawiły ale nie na piersiach tylko na boku brzucha takie grube widoczne

  • Nejcik Autorytet
    Postów: 499 813

    Wysłany: 25 września 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie piersi zrobiły się wrażliwe dość szybko, ale nie od razu bolały całe, wrażliwe były raczej okolice sutków. Natomiast teraz (zaczął sę 6 tydzień) piersi są obolałe zwłaszcza wieczorem, zdecydowanie większe, jakby cięże i przebijają przez nie żyłki, jednak nie jakoś bardzo mocno, no ale są widoczne, nie da się ukryć. Czasem po kąpieli wieczorem zaciskam zęby z bólu podczas ubierania koszulki.. :)

    Antoś! <3
    mhsv4z17gj8u0s1w.png
  • elukkkcha245 Ekspertka
    Postów: 186 95

    Wysłany: 3 października 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie wyszły bardzo szybko jestem w 5 tygodniu i 5 dni a niebieskie żyłki za uważyłam od jakiegoś tygodnia, a bola jak nie wiem

    ea895dd043.png
  • aghata Autorytet
    Postów: 1441 1781

    Wysłany: 3 października 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja niebieske zylki mam od zawsze, przed okresem przedewszystkim bardziej byly widoczne. Take to nie jest regula ze pojawiaja sie w ciazy.

    dqprx1hpe161hvx9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 16:05

  • Auro Ekspertka
    Postów: 195 239

    Wysłany: 16 października 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem w 15 tygodniu i własnie kilka dni temu zauważyłam po jednym grubym pasku na każdej piersi. Mam nadzieję, że nie będzie ich dużo więcej.

    cb7w9jcgbhi8rlpi.png
    zpbnvcqggsk02ljs.png
  • Kikusia Autorytet
    Postów: 283 167

    Wysłany: 20 października 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja żyłkę mam tylko przy sutkach a tak to wcale ich nie widać.
    A czy to może być normalne , że jednego dnia piersi są mocno wrażliwe i obolałe a następnego prawie wcale?

    SYNUŚ <3nzjd3e3kvj76trcz.png
    Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej
    proszę...Jestem Przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje Dziecko... A ja Twoja
    Mama!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 16:05

  • Kikusia Autorytet
    Postów: 283 167

    Wysłany: 20 października 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam , że w ciąży piersi powinny być stale nabrzmiałe i pobolewać .
    martwi mnie to trochę.

    SYNUŚ <3nzjd3e3kvj76trcz.png
    Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej
    proszę...Jestem Przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje Dziecko... A ja Twoja
    Mama!"
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ