X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Nic nie czuje
Odpowiedz

Nic nie czuje

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lilka94 Autorytet
    Postów: 1333 699

    Wysłany: 15 maja 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie wiem czy bez sensu się nakręcam ale to moja pierwsza ciaza i obserwuje swój organizm.
    Jestem w 5 tygodniu i nie czuję objawów. W terminie @ i kilka dni po pobolewal mnie brzuch, kluly jajniki, mocno bolały piersi itd. Teraz żadnych boli, mdłości, piersi też przestają boleć. Nawet żadnego śluzu nie mam, całkowita susza. Wiem że jest jeszcze wcześnie i objawy mogą się rozkręcić ale po prostu nie czuję się jakbym była w ciąży. Niestety mieszkam w UK i tutaj na pierwszą wizytę trzeba czekać do 8 tygodnia a usg jest dopiero w 12 tygodniu. Masakra zwariować można. Czy któraś z was też tak przechodziła początki i mimo to wszystko było z dzieckiem w porządku?

    22.12.21 Synek 💙
    03.06.20 Córcia ❤️
    10.07.19 Aniolek 9 tc
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 16 maja 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to 100% normalne, pierwsze objawy (ból piersi, bóle "menstruacyjne") są w okresie spodziewanej miesiączki, potem zwykle jest chwila wytchnienia, a typowe objawy ciążowe zwykle pojawiają się po 7 tygodniu, choć są kobiety, które nie mają żadnych objawów wczesnej ciąży i to też normalne. Śpij spokojnie.

    Lilka94 lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 17 maja 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj zaczęłam 6tydzień ciąży (5tyd i 0d) i też nic nie czuje za bardzo. Oprócz tego że jak wchodzę po schodach czuje się jakbym przebiegla maraton i serce mi wali to bym nie myslala ze jestem w ciazy :p mialam dwa dni takiego zmeczenia, ze jak wrocilam z pracy musialam się przespać ale teraz ustąpiło.
    Więc to normalne kochana, nic się nie martw :)

    Lilka94 lubi tę wiadomość

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 2 lipca 2019, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny mnienartwi to samo. Do wczoraj miałam silne bóle podbrzusza , odrzucało mnie od meisa ból piersi a dzisiaj nie odczuwam za bardzo objawów i się martwię. Zaczęłam 6tydzien.

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Kurcze dziewczyny mnienartwi to samo. Do wczoraj miałam silne bóle podbrzusza , odrzucało mnie od meisa ból piersi a dzisiaj nie odczuwam za bardzo objawów i się martwię. Zaczęłam 6tydzien.

    Spokojnie ja tezvjuż podchodzę pod 7 tydzień i też nic mi nie dolega . Chociaż jutro mam usg to będę wiedziała bo też mnie czarne myśli nachodzą jednak zdaje sobie sprawę z tego że wszystkie objawy mogą być A nie muszą. Mnie piersi bolą przez cały dzień najgorzej jak ściągam biustonosz na noc. Za to jak rano wstaje to flaki i bolą tylko z boku - i to delikatnie. Historia się powtarza codziennie- cały dzień bolą wieczorem najgorzej rano już nic

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 2 lipca 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję neisyqbilnosc emocjonalna i wrócił ból brzucha

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 2 lipca 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie też takie nastroje od czapy?

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • sucharek85 Autorytet
    Postów: 1248 767

    Wysłany: 4 lipca 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Macie też takie nastroje od czapy?

    Ja teraz jestem na l4, to czuje spokój. Ale jak chodziłam do pracy to mnie wszystko wkurzało i dosłownie miałam ochotē wszystkich wyzabijać. A teraz moje dolegliwosci przerzuciły sie na zoładek, wiec chodze zamulam i najchetniej by, nie ruszala sie z kanapy 😉

    Betiblu lubi tę wiadomość

    polip, puste jajo płodowe, zespół Ashermana 2016/17
    niedoczynność tarczycy, mutacja genu protrombiny 20210 i /MTHFR
    histero/ laparo - 16.07.2018 - jajowody drożne, 3x IUI - nie udana
    02.2019 - ivf Artvimed, krótki protokół ( pobrano 21 komórek, 8 zamrożonych, 2 zarodki )
    22.03 - crio ;(
    06.2019 - ivf na ❄komórki się nie rozmroziły, crio blastki 333
    7dpt 43, 9dpt 106, 28dpt ❤
    15.02.2020 Sara 👣 2990g, 53cm
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 6 lipca 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sucharek85 wrote:
    Ja teraz jestem na l4, to czuje spokój. Ale jak chodziłam do pracy to mnie wszystko wkurzało i dosłownie miałam ochotē wszystkich wyzabijać. A teraz moje dolegliwosci przerzuciły sie na zoładek, wiec chodze zamulam i najchetniej by, nie ruszala sie z kanapy 😉
    Który to tydzień?

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 6 lipca 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Macie też takie nastroje od czapy?
    Ja w pierwszej ciąży nagle bez powodu poryczałam się w pracy, aż musiałam się zwolnić. Na powrocie kupiłam test i wyszedł pozytyw na tydzień przed spodziewaną miesiączką. Także u mnie to był pierwszy objaw ciąży 😀 fizycznie nic nie czułam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2019, 12:58

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 6 lipca 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala wrote:
    Ja w pierwszej ciąży nagle bez powodu poryczałam się w pracy, aż musiałam się zwolnić. Na powrocie kupiłam test i wyszedł pozytyw na tydzień przed spodziewaną miesiączką. Także u mnie to był pierwszy objaw ciąży 😀 fizycznie nic nie czułam
    Ja właśnie poza zmęczeniem i zmiennością nastrojów fizycznie też nie bardzo

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Kita Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem obecnie w 6+3 dni i też nic nie czuję. Moja pierwsza wizyta za 5 dni na prywatnej wizycie z USG.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kita wrote:
    Ja jestem obecnie w 6+3 dni i też nic nie czuję. Moja pierwsza wizyta za 5 dni na prywatnej wizycie z USG.

    Ja nic nie czuje od samego początku ciąży A tu już zbliżam się do 12 tygodnia . Jeszcze do niedawna mocno panikowalam bo jak to tak bez objawów? Co tydzień latalam gdzieś na usg bo byłam pewna że jest coś nie tak, jednak serduszko za każdym razem pięknie bilo . Teraz wiem że może nie jest to norma ale zwyczajnie tak też się zdarza:-)
    Będzie dobrze :-)

    Manna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, 1 lipca miałam miesiączka, zazwyczaj moje cykle są co 32 dni.
    W jednym kalkulatorze wychodzi, że jestem w 6t1d, a w drugim 5t5d, który jest bliższy prawdy?
    Wczoraj też się przestraszyłem, bo temperatura mi spadła do 36.9 A normalnie miałam 37-37.1. Dodam, że już miałam ciążę biochemiczna...piersi raz mnie bolą bardziej raz mniej. Po nocy w ogóle...później w dzień trochę bardziej. Czy też tak macie? Czy temperatura skacze?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fleurrr wrote:
    Hej dziewczyny, 1 lipca miałam miesiączka, zazwyczaj moje cykle są co 32 dni.
    W jednym kalkulatorze wychodzi, że jestem w 6t1d, a w drugim 5t5d, który jest bliższy prawdy?
    Wczoraj też się przestraszyłem, bo temperatura mi spadła do 36.9 A normalnie miałam 37-37.1. Dodam, że już miałam ciążę biochemiczna...piersi raz mnie bolą bardziej raz mniej. Po nocy w ogóle...później w dzień trochę bardziej. Czy też tak macie? Czy temperatura skacze?

    Zerknij na mój wykres z ovufriend zobacz moje temperatury. Nie martw się 😘😘😘

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    Zerknij na mój wykres z ovufriend zobacz moje temperatury. Nie martw się 😘😘😘

    Kochana jak to się sprawdza? Bo szczerze mówiąc, to wiem tyle, że potrafię dodać post :D A piersi? Raz bolały mnie? Teraz tak jakby w ogóle...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fleurrr wrote:
    Kochana jak to się sprawdza? Bo szczerze mówiąc, to wiem tyle, że potrafię dodać post :D A piersi? Raz bolały mnie? Teraz tak jakby w ogóle...
    Kliknij w mój Nick przejdź np na wątek świeże staraczki jeszcze raz w mój Nick i pokaż wykres

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nie dziala

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7a2d0d0b86c7.jpg

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ