BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > Nic nie czuje
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Lilka94
Debiutantka
1

Wysłany: 15 maja, 13:43
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny, nie wiem czy bez sensu się nakręcam ale to moja pierwsza ciaza i obserwuje swój organizm.
Jestem w 5 tygodniu i nie czuję objawów. W terminie @ i kilka dni po pobolewal mnie brzuch, kluly jajniki, mocno bolały piersi itd. Teraz żadnych boli, mdłości, piersi też przestają boleć. Nawet żadnego śluzu nie mam, całkowita susza. Wiem że jest jeszcze wcześnie i objawy mogą się rozkręcić ale po prostu nie czuję się jakbym była w ciąży. Niestety mieszkam w UK i tutaj na pierwszą wizytę trzeba czekać do 8 tygodnia a usg jest dopiero w 12 tygodniu. Masakra zwariować można. Czy któraś z was też tak przechodziła początki i mimo to wszystko było z dzieckiem w porządku?

Leira
Autorytet
1177

Wysłany: 16 maja, 09:52
Cytuj | (1) | Zgłoś
Tak, to 100% normalne, pierwsze objawy (ból piersi, bóle "menstruacyjne") są w okresie spodziewanej miesiączki, potem zwykle jest chwila wytchnienia, a typowe objawy ciążowe zwykle pojawiają się po 7 tygodniu, choć są kobiety, które nie mają żadnych objawów wczesnej ciąży i to też normalne. Śpij spokojnie.

Lilka94 lubi tę wiadomość

f2w3ikgnnjbzwgbk.png

Martek&M
Autorytet
415

Wysłany: 17 maja, 09:49
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ja dzisiaj zaczęłam 6tydzień ciąży (5tyd i 0d) i też nic nie czuje za bardzo. Oprócz tego że jak wchodzę po schodach czuje się jakbym przebiegla maraton i serce mi wali to bym nie myslala ze jestem w ciazy :p mialam dwa dni takiego zmeczenia, ze jak wrocilam z pracy musialam się przespać ale teraz ustąpiło.
Więc to normalne kochana, nic się nie martw :)

Lilka94 lubi tę wiadomość

NaszeBarankoweSzczęście❤️ poród 17.01.2020❤️
p19uflw1zif1nrjj.png
11.05 (16dpo) II kreski ❤️ rośnij kropeczku!
13.05 - 1 179,0 mlU/ml
15.05 - 3 151,0 mlU/ml
17.05 - 6 188,0 mIU/mL
20.05 - 15 919,0 mIU/mL

Auricomka
Autorytet
106

Wysłany: 2 lipca, 16:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kurcze dziewczyny mnienartwi to samo. Do wczoraj miałam silne bóle podbrzusza , odrzucało mnie od meisa ból piersi a dzisiaj nie odczuwam za bardzo objawów i się martwię. Zaczęłam 6tydzien.

hrqoyx8d84qsxxuk.png

Anetka32
Autorytet
189

Wysłany: 2 lipca, 19:41
Cytuj | (0) | Zgłoś
Auricomka wrote:
Kurcze dziewczyny mnienartwi to samo. Do wczoraj miałam silne bóle podbrzusza , odrzucało mnie od meisa ból piersi a dzisiaj nie odczuwam za bardzo objawów i się martwię. Zaczęłam 6tydzien.

Spokojnie ja tezvjuż podchodzę pod 7 tydzień i też nic mi nie dolega . Chociaż jutro mam usg to będę wiedziała bo też mnie czarne myśli nachodzą jednak zdaje sobie sprawę z tego że wszystkie objawy mogą być A nie muszą. Mnie piersi bolą przez cały dzień najgorzej jak ściągam biustonosz na noc. Za to jak rano wstaje to flaki i bolą tylko z boku - i to delikatnie. Historia się powtarza codziennie- cały dzień bolą wieczorem najgorzej rano już nic

21.08.2017 Aniołek 6t6d[*]
21.06.19. Beta Hcg 4298
24.06.19.Beta Hcg 9802
24.06.19. Jest <3
Zostań z Nami Kruszynko <3

w4sqskjo913zdj9c.png

Auricomka
Autorytet
106

Wysłany: 2 lipca, 21:19
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja czuję neisyqbilnosc emocjonalna i wrócił ból brzucha

hrqoyx8d84qsxxuk.png

Auricomka
Autorytet
106

Wysłany: 2 lipca, 21:19
Cytuj | (0) | Zgłoś
Macie też takie nastroje od czapy?

hrqoyx8d84qsxxuk.png

sucharek85
Autorytet
310

Wysłany: 4 lipca, 20:18
Cytuj | (0) | Zgłoś
Auricomka wrote:

Ja teraz jestem na l4, to czuje spokój. Ale jak chodziłam do pracy to mnie wszystko wkurzało i dosłownie miałam ochotē wszystkich wyzabijać. A teraz moje dolegliwosci przerzuciły sie na zoładek, wiec chodze zamulam i najchetniej by, nie ruszala sie z kanapy 😉

p19uskjo8f0o3sid.png
polip, puste jajo płodowe, zespół Ashermana 2016/17
niedoczynność tarczycy, mutacja genu protrombiny 20210 i /MTHFR
histero/ laparo - 16.07.2018 - jajowody drożne, 3x IUI - nie udana
02.2019 - ivf Artvimed, krótki protokół ( pobrano 21 komórek, 8 zamrożonych, 2 zarodki )
22.03 - crio ;(
06.2019 - ivf na ❄komórki się nie rozmroziły, crio blastki 333
7dpt 43, 9dpt 106, 15dpt 2349, 28dpt ❤

Auricomka
Autorytet
106

Wysłany: 6 lipca, 12:22
Cytuj | (0) | Zgłoś
sucharek85 wrote:
Ja teraz jestem na l4, to czuje spokój. Ale jak chodziłam do pracy to mnie wszystko wkurzało i dosłownie miałam ochotē wszystkich wyzabijać. A teraz moje dolegliwosci przerzuciły sie na zoładek, wiec chodze zamulam i najchetniej by, nie ruszala sie z kanapy 😉
Który to tydzień?

hrqoyx8d84qsxxuk.png

Kala
Autorytet
186

Wysłany: 6 lipca, 12:55
Cytuj | (0) | Zgłoś
Auricomka wrote:
Ja w pierwszej ciąży nagle bez powodu poryczałam się w pracy, aż musiałam się zwolnić. Na powrocie kupiłam test i wyszedł pozytyw na tydzień przed spodziewaną miesiączką. Także u mnie to był pierwszy objaw ciąży 😀 fizycznie nic nie czułam

Wiadomość wyedytowana przez autora 6 lipca, 12:58

ug37df9hq3eabxrz.png

Auricomka
Autorytet
106

Wysłany: 6 lipca, 17:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kala wrote:
Ja w pierwszej ciąży nagle bez powodu poryczałam się w pracy, aż musiałam się zwolnić. Na powrocie kupiłam test i wyszedł pozytyw na tydzień przed spodziewaną miesiączką. Także u mnie to był pierwszy objaw ciąży 😀 fizycznie nic nie czułam
Ja właśnie poza zmęczeniem i zmiennością nastrojów fizycznie też nie bardzo

hrqoyx8d84qsxxuk.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)