X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)
Odpowiedz

Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)

Oceń ten wątek:
  • flora Przyjaciółka
    Postów: 95 73

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się dalej staram. Ostatnio okres spóźnił się ponad tydzień, co mi się wcześniej nie zdarzało. Ale przecież wielu dziewczynom się zdarza, więc nie panikuję. W ogóle jakoś tak odpuściłam. Po co ten cały stres, to pilnowanie każdego dnia i szukanie objawów? To nie pomoże mi zajść, więc staram się nie myśleć. Będzie co ma być, a jak się uda, to będę przeszczęśliwa :)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    ae0c0efec8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam taką sytuację 1 raz, ale też staram się nie nakręcać (choć to nie jest łatwe ) :-) Masz racje, będzie co ma być. Co dziewczyna to inna historia :-)

  • Nexa Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich :) Przypadkiem trafiłam na to forum i chciałabym się Was poradzić :)
    Mianowicie ostatnia miesiaczka była 28.11 nie mogę określić dokładnej długości cykli, ponieważ mają one 23-24 dni raz się zdarzyło 26 a wcześniej potrafiłam dostawać miesiączki po 18 dniach . Przypuszczam, ze owulacja byla 8-9.12 i jako, ze jestem ' w goracej wodzie kapana ' :D juz zdarzylam wykonac 2 testy jeden wczoraj drugi dzis rano. Wiem, że to wcześnie i mniej więcej jeszcze moze 3-4 dni do miesiączki, ale ta ciekawość :D Na pierwszym tescie jestem w stanie zobaczyc cien cienia , dzisiejszy nie wiem czy mu ufac, poniewaz zabarwil caly na jasnorozowo a kreska C nie ukazala calkowicie, ale mimo wszystko na tym tescie tez mogę wskazać miejsce w którym powinna być ta druga kreska ... I tutaj moje pytanie do was , z racji tego, ze nie bardzo znam się na testach chciałabym Was zapytać czy przy negatywnym wyniku można zobaczyć właśnie ten cień czy to normalne, że możemy ujżeć to miejsce a raczej tę ledwie widoczną kreskę?

  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 548

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na negatywnym wyniku nie ma sladu po drugiej kresce. Cien cienia drugiej kreski moze swiadczyc o bardzo wczesnej ciązy, kilka dni po implantacji :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2015, 07:54

    Nexa, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • Nexa Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję NatiB za odpowiedz :) w takim razie trzeba uzbroić się w cierpliwość i zobaczymy czy mój wzrok nie zawozi ;)

  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 548

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za 3 dni jak zrobisz (na rano) to juz powinna byc o wiele ciemniejsza i wyrazniejsza

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety testy mówiły prawdę :-( dziś po 49 dniach dostałam okres :-( nigdy nie miałam tak długiej przerwy. No cóż trzeba próbować dalej :-)

  • Nexa Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NatiB- dzis / jutro powinnam miec @, wiec juz poczekam jakies 2 dni dluzej :)
    Olciaa- oby w tym cyklu Ci się poszczęściło :)

  • Nexa Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny oszaleje :o z racji, ze wczoraj przejezdzalam kolo apteki kupiłam kolejny test ... ClearBlue super czuły wykrywający ciąże do 4 dni przed na cyfrowym wyświetlaczu :/ . Oczywiście kupiłam w dwupaku co by pewność mieć i pierwszy zrobiłam wczoraj, bo nie mogłam juz wytrzymać :p po 3 minutach i ' czytaniu ' pojawił się napis, że nie jestem w ciąży. Pomyślałam ok w sumie test robiony po południu poza tym może zwyczajnie ma racje i w ciąży nie jestem . Czytając opinie na internecie znalazłam wpisy, gdzie dziewczyny rozebrały na części ten test i ujżały jakiś mechanizm z testem paskowym i bateria ( cała filozofia tego ' cuda \ ), więc i ja otworzyłam. Po tym co przeczytałam nie zdziwiło mnie co jest w środku , ALE na tych paseczkach ( są dwa jeden odpowiada za to czy jesteś w ciąży , drugi w którym tygodniu )były widoczne kreski. Na jednym pasku mocna niebieska i słaba niebieska ( podejrzewam, ze to ta testowa ). Słaba ale o połowe lepiej widoczna niż ta co była 3 dni temu i drugi pasek z samą blada jasnoniebieską kreską. Jako, że nie potrafię odczytywać testów paskowych i to było już po jakimś czasie nie wkładałam sobie nic do głowy. Dzisiaj rano stwierdziłam, że powtórzę test 3 minuty, klepsydra i znów wynik ujemny, ale dzisiaj stwierdziłam, że od razu robiorę ten mechanizm . Dzisiaj okazały się same puste pola , całe białe paski może to moja wina , że zaspana byłam albo może inaczej złożony był nie wiem, ale stwierdziłam, że sprawdzę same paski skoro nie zostały użyte . Od razu ukazały się dwie linie na jednym pasku jedna mocna druga slabsza a na drugim pasku tylko ta słaba. Tutaj znów moje pytanie czy może któraś z Was używała tych testów ? Zupełnie nie wiem co myśleć ... Wydaję mi się, że mogę widzieć same oddczynniki może jakieś na tych testach, ale z drugiej strony były bielusienkie paski i po chwili wszystko się ukazało, ale dlaczego też na jednym pasku jest tylko jedna kreska , czy to może być ta odpowiadająca za wiek cąży? Chciałam dodać zdjęcie, żeby ktoś mógł spojrzeć na to obiektywnym okien, ale niestety nie potrafię :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A masz możliwość sprawdzenia na teście pasków zwykłym a nie z wyświetlaczem? Albo krew?

    Nexa lubi tę wiadomość

  • Nexa Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na krew niestetynie nie mogę iść , jestem za granicą aktualnie a w polsce będę na wigilię dopiero, więc krew jedynie mogę zrobić po świętach jeśli nadal nie będzie @. Po pracy zajadę po kolejny test i na pewno nie cyfrowy i poczekam do rana . W sumie nie nastawiam się na ciąże, ale naczytałam się różnych objawów na internecie stąd to zamieszanie ... bóle brzucha mam niby jak na @ fakt faktem słabsze, pojawiają się co jakiś czas i od jakiegoś tygodnia może a zazwyczaj ból mam w dzień w którym mam @ i nie do wytrzymania, mam też widoczne żyły na piersiach, ale może i wcześniej miałam przed @ ale nie zwracałam uwagi do tego dość nieregularne cykle, ale nigdy długie raz tylko zdarzyło się 26 ( najdłuższy cykl ) dlatego nie wiem na co czekam... Dużo stresu miałam ostatnio więc i to może wpływać na taką kolej rzeczy . Gagaga widzę, że to Twój 9 tydzień ciąży czego gratuluję :) a Ty testowałaś się zwykłym testem ? w dzień spodziewanej miesiączki czy może przed/po?

  • flora Przyjaciółka
    Postów: 95 73

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miała któraś z was tak, że druga kreska testu była bledsza i ciąży nie było? Bo czytam na innych forach, że blada druga kreska oznacza ciążę, tylko wczesną, słabo wykrywalną. Dziś rano zrobiłam test, jestem dzień przed okresem i druga krecha jest bledsza, ale jest wyraźnie widoczna, mąż potwierdził ;) Miałyście tak? Bo nie wiem, czy się cieszyć, czy jeszcze bardziej przejmować, że coś jest nie tak... Test powtórzę po świętach, jak apteki otworzą ;)

    ae0c0efec8.png
  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flora, jest kreska czyli został wykryty hormon betaHCG. Jeśli nie bierzesz leków, które mogą fałszować wyniki testów ciążowych to jesteś w ciąży. Przyjmij gratulacje :)

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
  • flora Przyjaciółka
    Postów: 95 73

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż nie moge uwierzyć, 12 miesięcy starań, kilkadziesiąt testów, oby ten się nie mylił, bo się chyba załamie. Za kilka dni wszystko będzie jasne :)

    ae0c0efec8.png
  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie poczekaj do otwarcia apteki ;) Tylko nie pij alkoholu i daruj sobie surowe mięso ;)

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
  • flora Przyjaciółka
    Postów: 95 73

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 03:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To akurat nie problem, jestem wegetarianką i totalną abstynentką ;)

    ae0c0efec8.png
  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 04:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się świetnie składa :)
    Gdyby nie "wysikane" testy jeździłabym już porsche ;) Też staraliśmy się rok i objawy miałam przed każdą @. Jak w ciążę zaszłam to zorientowałam się pod koniec 6 tygodnia :D

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
  • flora Przyjaciółka
    Postów: 95 73

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie :) to pierwszy cykl w którym odpuscilam. Nie myślałam, Noe czytałam, nie szukałam objawów. Może to właśnie pomogło :) trzymam kciuki za resztę staraczek

    ae0c0efec8.png
  • Asia_30 Autorytet
    Postów: 361 248

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ciagle wychodzily negatywne testy. Dopiero 10 dnia po dacie spodziewanej miesiaczki mialam blada kreske. Ale i dzidzius jest o 10 dni mlodszy niz wskazywalaby data ostatniej miesiaczki. Czyli mysle ze jakies opoznione jajeczkowanie. Najdziwniejdze jest to ze od poczatku czulam ze jestem w ciazy i zrobilam chyba sto testow ;))))

    klz9df9hph2l42tn.png
  • Ania26_1989 Znajoma
    Postów: 16 16

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Mam pewien problem.. staramy sie z mezem o dtecko w sumie dopiero Pierwszy miesiac. Zawsze dostawalam @ co 28 dni. @ powinnam byla dostac w piatek A Dzisiaj poniedzialek i nic.. Mam obolale piersi, czas pobolewa mnie lekko podbrusze, na sutkach mam takie dziwne biale krostki od wczoraj A poza tym nic - glownie brak @. Robilam kilka testow domowych. Niestety ten robimy Dzisiaj Kolo poludnia byl negatywny A robione wczoraj rano widzialam cien cienia drugiej kreski.. moj ginekologa ma do 4.1. Wolne. Czy ciaza jest mozliwa? Ktora tak miala??

    Ania
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ