X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)
Odpowiedz

Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)

Oceń ten wątek:
  • Level88 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 23 listopada 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres spoznia sie juz 25 dni! Zwariowac idzie. Cykle moje zazwyczaj trwaja 30 dni choc czasem nawet 35. Test robilam dzisiaj i oczywiscie negatywny. W kwietniu tego roku poronilam w 7 tyg dlatego strasznie obawiam sie isc na bete. Jak sadzicie test powinien wyjsc juz pozytywny gdyby ciaza byla? Brzuch pobolewa mnie juz od ponad tygodnia, piersi troche pelniejsze i nic poza tym..

    Agatka89 lubi tę wiadomość

    Level88
  • Paula1991 Ekspertka
    Postów: 206 269

    Wysłany: 23 listopada 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym poszła juz teraz na betę. Jeżeli wyjdzie niska to trzeba by zbadać się pod względem innych hormonów, może organizm coś psoci.

    qb3c3e5e8kmul8e2.png
  • Level88 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 24 listopada 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj wieczorem znowu ten bol jakbym miala zaraz dostac @ i bylam pewna, ze dzis rano dostane. A tu brak @ i bolu tez juz nie ma. Jutro ide na bete

    Level88
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 24 listopada 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1991 wrote:
    Ja bym poszła juz teraz na betę. Jeżeli wyjdzie niska to trzeba by zbadać się pod względem innych hormonów, może organizm coś psoci.
    Paula ma rację. Lepiej się upewnić i wykonać badanie bety.
    Jeśli to nie ciąża, to coś się dzieje w organizmie, bowiem okresior spóźnia się dosyć sporo.. Ehhh..

    Paula1991 lubi tę wiadomość

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • ukss Nowa
    Postów: 3 6

    Wysłany: 25 listopada 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja chyba dołączę do tego przypadku co w temacie - 2 testy ciążowe i negatywne. Oprócz spóźnionego okresu ( czasami w ciągu roku się zdarzą że w ogóle nie mam) i wielkiego , cały czas wkur....nia, to nic specjalnego nie odczuwam. Boże matka 2 dzieci i taka ciemnota....dzisiaj chyba kupię kolejny test ;)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G homo
    Hashimoto * Niedoczynność * Eutyrox 50
    4.05.2003 <3
    7.03.2009 <3
    31.12.2015 [*]
    13.08.2017 [*]

  • flora Przyjaciółka
    Postów: 95 73

    Wysłany: 25 listopada 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się okres spóźnia już ponad tydzień. Testów zrobiłam chyba z 6 (tak, jestem bardzo niecierpliwa) i wszystkie negatywne :( Wczoraj zauważyłam kilka niteczek krwi w śluzie i tyle. Żadnego więcej plamienia. Bóle różne miałam i mam, raz brzuch, raz piersi, raz mdłości, ale nie jakoś bardzo uciążliwie. Sama nie wiem co myśleć, to już 40dc, więc jakby ciąża była, to by testy pokazały. I co te plamki krwi znaczą? Na implantację chyba trochę za późno, podobno jest do 2 tygodni po zapłodnieniu. No chyba że owulacja mi się przesunęła i do zapłodnienia doszło później? Pomóżcie, bo już świruję! ;)

    ae0c0efec8.png
  • Elvi Ekspertka
    Postów: 394 85

    Wysłany: 25 listopada 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flora możesz mieć jak najbardziej spóźnioną owulację. wczoraj mogłaś mieć plamienie implantacyjne, więc beta pokazuje ciążę chyba 48 godzin od implantacji a testy chyba 7 dni od implantacji, jakoś tak. Także poczekaj kilka dni i zrób betę.

  • flora Przyjaciółka
    Postów: 95 73

    Wysłany: 25 listopada 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, tak zrobię. Ale nerwy mnie już zżerają, tyle czekania ;)

    ae0c0efec8.png
  • flora Przyjaciółka
    Postów: 95 73

    Wysłany: 25 listopada 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś znowu takie małe niteczki krwi na papierze.. eh.. a może to okres się zaczyna tylko tak niemrawo? dziwne. Chyba muszę przestać tyle myśleć, bo już świruję

    ae0c0efec8.png
  • Paula1991 Ekspertka
    Postów: 206 269

    Wysłany: 25 listopada 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flora poczekaj chociaż do jutra/pojutrze i zrób pierwsza betę.
    Jak juz będziesz robić badania to progresteron tez machnij i ja bym zrobiła jeszcze prolaktyne, prolaktyna kolo 20 zł powinna kosztować także dużo pieniędzy tez nie wydasz a lepiej wiedzieć. Mi prolaktyna blokowała z okresem i z zajściem. Tylko nie rób jej zaraz po stosunku, najlepiej odczekać około 24 h i robić z rana. To taka rada która dostałam od lekarza :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2015, 17:00

    qb3c3e5e8kmul8e2.png
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 28 listopada 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny ;-)

    W tym cyklu bylam u ginki tzn w 17dc i stwierdzila ze niby mam cykl bezowu. Na moje zaskoczenie OF wyznaczylo mi owu 17dc. Dzisiaj rzekomo mam 11dpo a temperatura wysoka. Tylko ze <3 byly prawie tydzien przed domniemana owu i teraz nasuwa mi sie pytanie: skad ta wysoka tempka? Czyzby zolnierze przezyli tyle czasu? Robilam dzisiaj test i wyszedl negatyw. W poniedzialek planuje bete jezeli dalej tempka bedzie wysoka

    l22nhdgen92nqanl.png
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 29 listopada 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi test wyszedł negatywny nawet przy bhcg ponad 100, więc nie ma co im wierzyć. Lepiej zbadać betę - nie będzie wątpliwości.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2015, 20:03

    kark, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, chciałabym się poradzić. Staramy się o dziecko już od dłuższego czasu. Cykle mam nieregularne ale ostatni to już 60dni. Testy robiłam dwa w odstępie ponad tygodnia i oba negatywne. Mam przeczucie, że się udało tylko nie chce się znowu rozczarować. Wizyta u gina dopiero na styczeń. Co poradzicie w takiej sytuacji?

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób bete. Koniec i kropka.
    To może być ciąża (z całego serca życzę!) ale może być też jakiś problem - nie ma co czekać na styczeń.
    Leć zbadać krew i po wyniku decyduj co dalej.

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. Mam nadzieje, ze będzie pozytywnie.

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :-) w tamtym tyg byłam u gina ponieważ miałam dziwny okres . . . Trwał zaledwie 2 dni jak na ogół trwa 5 . Zrobił badanie i stwierdził , że to 6 tydzień ciąży . . . Nie zrobił usg tylko dal skierowanie bo to nfz . . . Ostatnio znów dostałam okres w terminie ale też trwał 2 dni . . . Niestety wszystkie testy pokazują mi negatywny wynik . . . Czy to ciąża czy coś innego ? Boje się . . . UmówiłAm się na prywatną wizytę do gina ale dopiero w piątek . . . Bardzo się denerwuje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2015, 09:32

  • Paula1991 Ekspertka
    Postów: 206 269

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy krew w tym drugim okresie była ciemno brązowa czy czerwona?
    Jeżeli była brązowa to może być zwykle plamienie które występuje w ciazy wtedy trzeba udać się do lekarza po leki na progresteron, jeżeli czerwona to tym bardziej do lekarza bo mogło nastąpić poronienie. W każdym wypadku trzeba niestety się udać do lekarza

    qb3c3e5e8kmul8e2.png
  • malgas Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś przypadkiem spotkałam to forum. Pierwszy miesiąc starań. Od owulacji dziwne bóle w podbrzuszu. Brak śluzu po owulacyjnego a zawsze ogrom, brak bolących piersi przed @, a zawsze masakra na ponad tydzień przed, w terminie zagnieżdżania straszne kłucie w podbrzuszu . @ spóźniona o 3 dni. Zawsze obfita , dająca znać o sobie, tym razem malutka, niewielka ilość ciemniejszych plam.Sutki wydaje mi się , że mają brązową oblamówkę, ale czy sobie wmawiam? Dziwne bóle ramion, pleców,podbrzusza. Testy wychodzą na nie. Jutro wizyta u ginekologa zaplanowana od 3.11 Chciałabym, ale czy się udało...

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile dni od owulacji?

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, ja niestety mam podobny problem. Zazwyczaj moje cykle wynoszą ok 36 dni, natomiast ten cykl trwa aż 47! W 40 dniu cyklu zaczęłam brać luteinę na wywołanie okresu... i nici (nie wiem czy brać ją dalej czy przerwać) Zrobiłam 2 testy, we wt (45dc) i dziś (47 dc) - oba negatywne :-( w poniedziałek idę do gin, więc pewnie wtedy też zrobię BETE. Natomiast dziwnie się czuje - kłuje mnie lewy jajnik i mam wzdęcia. Natomiast nie wiem czy to ciąża (mam taką nadzieje), efekt brania luteiny, czy stres. Jak czytam, że dziewczyny pisały, że o ciąży dowiadywały się dopiero z usg to cały czas jestem pozytywnie nastawiona. Dobrze, że są takie fora :-)

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ