X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)
Odpowiedz

Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)

Oceń ten wątek:
  • Ewe90 Autorytet
    Postów: 468 560

    Wysłany: 15 lipca 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam, że przy synku kreska była już 3 dni przed terminem @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2018, 20:19

    2Rp2p1.png
  • Rosana Ekspertka
    Postów: 250 147

    Wysłany: 24 lipca 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!:) Może wy cos podpowiecie...
    Od porodu (1,5 roku) mam problemy z dosc nieregularnymi miesiączkami. Niedawno zdążył mi sie cykl 41 dni przy standardowym 30.
    Ponieważ znowu na okres czekam zbyt długo (dzisiaj 44 dc) wczoraj rano zrobiłam test.
    W okolicy 5 minuty pojawiła sie jasna ale widoczna różowa II kreska. Nie trzebabylo wytrzeszczac oczu, ani ustawiać specjalnie pod światło aby ja zobaczyć;)
    Jednak w niecała minutę pozniej zniknęła i juz w sumie został po niej jedynie białawy ślad.
    Czy któraś z was miała taki przypadek zeby kreska była i zniknęła? I to wszystko w czasie odczytu z ulotki?
    Nie wiem co o tym myślec... Dzisiaj powtórzyłam test z porannego moczu i wyszła cienka kreska, ale juz po czasie z ulotki, wiec raczej nie powinnam chyba brac jej pod uwage, ale czuje sie troche skołowana, wiem ze najlepiej byłoby iść na bete i to by rozwiało wątpliwości, ale niestety nie mam takiej możliwości :/
    Lekarz dopiero w poniedziałek, a ja zwariuje do tego czasu

    ckai9jcgjglpl7nq.png
    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️
    🧑🏻❤️18.01.2020r
    5tc 💔

  • Oliin Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 października 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 04.09-08.09. Mam zazwyczaj cykle 30 dniowe, ale nie zawsze. 28 września zaczął mnie boleć brzuch jak na okres, ból był bardzo krótki, po czym dostałam lekkiego plamienia które trwalo niecałe 4 dni, ponieważ 28 raz zauwazylam plamienie na papierze później do kolejnego dnia wcale. Okres mi sie spóźnia 5 dzień. 3 testy ciążowe wyszly negatywnie. Czy to moze być ciąża? Dodam ze czasem mam lekkie kłucie brzucha.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2018, 17:34

  • Kat_ Autorytet
    Postów: 400 177

    Wysłany: 12 października 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliin wrote:
    Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 04.09-08.09. Mam zazwyczaj cykle 30 dniowe, ale nie zawsze. 28 września zaczął mnie boleć brzuch jak na okres, ból był bardzo krótki, po czym dostałam lekkiego plamienia które trwalo niecałe 4 dni, ponieważ 28 raz zauwazylam plamienie na papierze później do kolejnego dnia wcale. Okres mi sie spóźnia 5 dzień. 3 testy ciążowe wyszly negatywnie. Czy to moze być ciąża? Dodam ze czasem mam lekkie kłucie brzucha.

    Oliin, jeśli masz możliwość to wybierz się do laboratorium prywatnie i zrób betę. Koszt to +/- 35 zł, im szybciej tym lepiej, bo szkoda się zamartwiać :) dopóki nie ma okresu to jasne, że jest szansa na ciążę. Trzymam kciuki, aby to było to!

    hchy3e3kpv7xl40k.png
    I ciąża - puste jajo płodowe - 6t2d (22.04.2018)
    II ciąża - biochemiczna - 4t5d (12.08.2018)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaje, że powimmaś kupić test o największej czułości i zrobić go z porannego, zagęszczonego moczu lub udać się na betę. Teoretycznie, tyle minęło że test powinien wykazać normalnie dwie kreski jeśli zaszłaś, ale czasami zagnieżdżenie się przesuwa lub stężenie narazie jest zbyt małe by tamten użyty test je wykrył. Pozdrawiam

  • NAg08 Przyjaciółka
    Postów: 89 120

    Wysłany: 4 listopada 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ostatnia @ miałam 10.10 więc to 26 dc, Przytulanko z narzeczonym było w 12 i 13 dc A owulacja była prawdopodobnie 14 lub 15 dc. Cykle trwają zazwyczaj 28 dni więc za ok 3 dni planowana @ Dziś robiłam test odżywianie wynik negatywny i wiem że może być jeszcze za wcześnie więc zaczekam i jak nie przyjdzie to testuje

    02.01.2019 II <3 (Kaja 15.09.2019r.)

    Teraz testuje 25.07.2023 🙈🙈
  • Adziaa_0207 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    mój przypadek spędza mi sen z powiek. Do ginekologa idę dopiero w czwartek.
    Otóż, kochałam się z narzeczonym w dni płodne (wg aplikacji), miałam bóle podbrzusza, jajników co towarzyszyło mi do dnia @. @ pojawiła się dzień po terminie i trwała 2,5 dnia. Ale było to dziwne zjawisko, bo 2 dni były obfite bardziej lejące, nagle stop, nie było nic, później brunatne plamienie, dziś już nie ma nic. Wczorajszy test był negatywny, czy to może być ciąża, czy już fiksuje? KTÓRAŚ miała taki przypadek?

    Adziaa_0207
‹‹ 32 33 34 35 36
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ