BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Ewe90
Ekspertka
107

Wysłany: 15 lipca 2018, 20:19
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dodam, że przy synku kreska była już 3 dni przed terminem @

Wiadomość wyedytowana przez autora 15 lipca 2018, 20:19

w57vrjjgj3m52zb4.png

Rosana
Ekspertka
115

Wysłany: 24 lipca 2018, 17:37
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej!:) Może wy cos podpowiecie...
Od porodu (1,5 roku) mam problemy z dosc nieregularnymi miesiączkami. Niedawno zdążył mi sie cykl 41 dni przy standardowym 30.
Ponieważ znowu na okres czekam zbyt długo (dzisiaj 44 dc) wczoraj rano zrobiłam test.
W okolicy 5 minuty pojawiła sie jasna ale widoczna różowa II kreska. Nie trzebabylo wytrzeszczac oczu, ani ustawiać specjalnie pod światło aby ja zobaczyć;)
Jednak w niecała minutę pozniej zniknęła i juz w sumie został po niej jedynie białawy ślad.
Czy któraś z was miała taki przypadek zeby kreska była i zniknęła? I to wszystko w czasie odczytu z ulotki?
Nie wiem co o tym myślec... Dzisiaj powtórzyłam test z porannego moczu i wyszła cienka kreska, ale juz po czasie z ulotki, wiec raczej nie powinnam chyba brac jej pod uwage, ale czuje sie troche skołowana, wiem ze najlepiej byłoby iść na bete i to by rozwiało wątpliwości, ale niestety nie mam takiej możliwości :/
Lekarz dopiero w poniedziałek, a ja zwariuje do tego czasu

m3sxdqk33hw16qk8.png

Oliin
Nowa
0

Wysłany: 11 października 2018, 17:34
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 04.09-08.09. Mam zazwyczaj cykle 30 dniowe, ale nie zawsze. 28 września zaczął mnie boleć brzuch jak na okres, ból był bardzo krótki, po czym dostałam lekkiego plamienia które trwalo niecałe 4 dni, ponieważ 28 raz zauwazylam plamienie na papierze później do kolejnego dnia wcale. Okres mi sie spóźnia 5 dzień. 3 testy ciążowe wyszly negatywnie. Czy to moze być ciąża? Dodam ze czasem mam lekkie kłucie brzucha.

Wiadomość wyedytowana przez autora 11 października 2018, 17:34

Kat_
Autorytet
177

Wysłany: 12 października 2018, 14:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
Oliin napisała:
Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 04.09-08.09. Mam zazwyczaj cykle 30 dniowe, ale nie zawsze. 28 września zaczął mnie boleć brzuch jak na okres, ból był bardzo krótki, po czym dostałam lekkiego plamienia które trwalo niecałe 4 dni, ponieważ 28 raz zauwazylam plamienie na papierze później do kolejnego dnia wcale. Okres mi sie spóźnia 5 dzień. 3 testy ciążowe wyszly negatywnie. Czy to moze być ciąża? Dodam ze czasem mam lekkie kłucie brzucha.

Oliin, jeśli masz możliwość to wybierz się do laboratorium prywatnie i zrób betę. Koszt to +/- 35 zł, im szybciej tym lepiej, bo szkoda się zamartwiać :) dopóki nie ma okresu to jasne, że jest szansa na ciążę. Trzymam kciuki, aby to było to!

hchy3e3kpv7xl40k.png
I ciąża - puste jajo płodowe - 6t2d (22.04.2018)
II ciąża - biochemiczna - 4t5d (12.08.2018)

Wiktoria2909
Ekspertka
77

Wysłany: 13 października 2018, 08:03
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mi się wydaje, że powimmaś kupić test o największej czułości i zrobić go z porannego, zagęszczonego moczu lub udać się na betę. Teoretycznie, tyle minęło że test powinien wykazać normalnie dwie kreski jeśli zaszłaś, ale czasami zagnieżdżenie się przesuwa lub stężenie narazie jest zbyt małe by tamten użyty test je wykrył. Pozdrawiam

4.12.2018 ---> urodził się mój najpiękniejszy i najcudowniejszy kwiatuszek, córeczka Róża, 2380 g i 51 cm :)

NAg08
Przyjaciółka
97

Wysłany: 4 listopada 2018, 16:32
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej, ostatnia @ miałam 10.10 więc to 26 dc, Przytulanko z narzeczonym było w 12 i 13 dc A owulacja była prawdopodobnie 14 lub 15 dc. Cykle trwają zazwyczaj 28 dni więc za ok 3 dni planowana @ Dziś robiłam test odżywianie wynik negatywny i wiem że może być jeszcze za wcześnie więc zaczekam i jak nie przyjdzie to testuje

02.01.2019 II <3

Adziaa_0207
Nowa
0

Wysłany: 3 grudnia 2018, 12:20
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witajcie,
mój przypadek spędza mi sen z powiek. Do ginekologa idę dopiero w czwartek.
Otóż, kochałam się z narzeczonym w dni płodne (wg aplikacji), miałam bóle podbrzusza, jajników co towarzyszyło mi do dnia @. @ pojawiła się dzień po terminie i trwała 2,5 dnia. Ale było to dziwne zjawisko, bo 2 dni były obfite bardziej lejące, nagle stop, nie było nic, później brunatne plamienie, dziś już nie ma nic. Wczorajszy test był negatywny, czy to może być ciąża, czy już fiksuje? KTÓRAŚ miała taki przypadek?

Adziaa_0207

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)