X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)
Odpowiedz

Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)

Oceń ten wątek:
  • Justa_92 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 23 lutego 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krasnalowa wrote:
    No to tym bardziej ciezko cos powiedziec. No ale najwazniejsze jest powtorzyc badanie i sprawdzic jak przyrasta :-)
    Ale samo badanie chyba tylko dało mi potwierdzenie, że coś tam się dzieje już, prawda? :) badanie powtórzę po weekendzie

    ciasteczko82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, w ciąży jesteś na pewno :-)

  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 26 lutego 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Od kilku dni czytam Wasze posty więc stwierdziłam, że i ja się wypowiem. Jesteśmy w trakcie starań - w styczniu bardzo się nakręciłam i stwierdziłam, że muszę się teraz uspokoić,dlatego staram się nie analizować.
    Ostatnia miesiączka: 26.01. Jestem w trakcie leczenia (cipronex + globulki).
    Okres miałam dostać 22.02. - w tym dniu pobolewal mnie lekko brzuch, następnego dnia zrobiło mi się lekko słabo, a weekend nie miałam na nic siły. Zwalilam na nadchodzącą miesiączkę. Test zrobiłam dziś rano, nawet dwa - oba negatywne. Byłam też u gin, przepisał duphaston 2x1 (albo na wywołanie albo na podtrzymanie) i dała skierowanie na beta hcg.
    Czekam na wyniki od rana i się doczekać nie mogę :) po powrocie do domu spojrzałam jeszcze raz na test i jest cień cienia kreski - wiem że po 12h test nadaje się tylko do kosza, no ale jak wiecie nadzieja jest :)
    Obecnie: duże i bolące piersi, pobolewanie brzucha, mały apetyt i brak ochoty na słodycze. No i przede wszystkim brak okresu!

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • Ika23 Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 12 marca 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny.. Czy ktoras z Was przy regularnych @ miala opoznienie 5 dni? :/ to jest moj 35 dc a 2 dni temu wyszedl test negatyw, teraz sie przygladam i widze(?) bladaaa bardzo kreske..

    f2w3rjjgp3bu8yxy.png
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 12 marca 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja miałam jednak 9 dni spóźniony okres.. Masakra jakaś. Już miałam nadzieję bo koleżance wyszedł test dopiero 10 dni po spodziewanym okresie,ale u mnie kicha :(

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 12 marca 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja miałam tak, że w dniu spodziewanej miesiączki miałam lekkie plamienie, które jednak nie przerodziło się w okres, tylko ustąpiło. Następnego dnia zrobiłam test i był negatywny. Okresu jednak nadal nie było, więc dwa dni później znowu zrobiłam test i już byly dwie kreski!!! Także wszystko może się zdarzyć :) Poszłam na bete i miałam wynik 271. Dziś już mam 1982 i to jest 4t5d ciąży. Mam nadzieje, że wszystko będzie ok.

    Dodam, że jeszcze w tym szczęśliwym cyklu robiłam testy owulacyjne, które wychodziły negatywne i myslałam, że to cykl bezowulacyjny,a potem taka niespodzianka.

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 20 marca 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna,gratulacje! :)
    A u mnie lekarz stwierdził ciążę biochemiczna. Zobaczymy jak w tym cyklu będzie..

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 21 marca 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Magdaa21. Oby ten cykl był dla Ciebie szczęśliwy. Skoro byłaś w ciąży biochemicznej to teraz powinnaś łatwo zajść w ciąże bo hormony temu sprzyjają.

    palyna lubi tę wiadomość

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • Zuzka_123 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 marca 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, przeglądam Wasze forum od jakiegoś czasu ale jeszcze się nie udzielałam.

    Mam już jedno dziecko. Jesienią ubiegłego roku straciłam ciąże (dowiedziałam się o stracie pod koniec I trymestru/zatrzymane na etapie 8/9tc).

    Od stycznia działamy. Oczywiście co miesiąc mam paletę objawów subiektywnych. Teraz mam silne przeczucie i wyraźny ból/wrażliwość/kłucie samych sutków (trudno się osuszyć ręcznikiem). Miesiączka powinna być między niedzielą a wtorkiem (ostatni cykl 30dni, poprzednie 28). Testy w piątek rano i w niedziele popołudniu ujemne. Nie wiem kiedy i czy była owulacja bo nocne wstawanie do dziecka uniemożliwiło mi pomiary. Skoro nie ma @ i testy są ujemne to na bank ow nie wystąpiła w połowie cyklu, nie wiem czy się udało wstrzelić choć staraliśmy się raczej regularnie. Coraz bardziej dokucza mi podbrzusze. Kłują i ciągną jajniki, dzisiaj mam takie mulenie jak na @.

    Bardzo bym chciała zeby się udało, ten objaw z piersiami daje mi nadzieje, ale testy mówią same za siebie.


    Co myślicie o tym?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 14:11

  • miazmija Ekspertka
    Postów: 123 99

    Wysłany: 30 marca 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dniu spodziewanej miesiączki test ujemny, ból podbrzusza jak na okres, odczekalam kilka dni i beta wyszła mi prawie 200 więc testy kłamią

    03.2018 - cp, laparoskopia - usunięty jajowód
    07.2018 - cb
    0d1yqqmzkwp2eupd.png
  • Jola79 Ekspertka
    Postów: 182 87

    Wysłany: 30 marca 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miazmija wrote:
    W dniu spodziewanej miesiączki test ujemny, ból podbrzusza jak na okres, odczekalam kilka dni i beta wyszła mi prawie 200 więc testy kłamią

    Niekoniecznie. Po zagnieżdżeniu jak zaczyna rosnąć beta to na początek bardzo szybko. U mnie to tak wyglądało; BetaHCG
    12.01-0,1 czyli brak ciąży
    17.01-139,1
    19.01-289,2
    Czyli sama widzisz że różnie z tą betą jest,a jeśli chodzi o testy to wole ich nie robić niż wmawiać sobie że jest widoczny jakiś cień,tak miałam kilka razy jak nie byłam w ciąży.
    No a tak poza tym to GRATULACJE!

    Syn 21 lat.
    Aniołek 25.11.2017 (5tc) 05.03.2018 (10tc)
    Wyniki męża-OK.
    Niskie AMH
    wrzesień-wspomagacze.
  • Zuzka_123 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 31 marca 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nadal nic. Test powtórzyłam w czwartek, bardziej ujemny wyjść nie mógł :)
    Brzuch bolał coraz bardziej wiec przyjęłam okres za pewnik, a tu sobota wieczór i dalej nic. No nie wiem już kiedy ta owulacja była. Póki co mam migrenę. Występuje u mnie i na okres, i na początku ciąży wiec to tez żadna wskazówka. Czekam i już się nie nakręcam. Wrażliwość piersi minęła jakoś przedwczoraj, wiec tym bardziej.

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy naprawdę każdy cień na teście ciążowym oznacza ciążę..? Bywa, że testy się myla w tę dodatnia stronę? Jestem równo 3 miesiące po porodzie i karmię piersią, to nie może być prawda..

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    Czy naprawdę każdy cień na teście ciążowym oznacza ciążę..? Bywa, że testy się myla w tę dodatnia stronę? Jestem równo 3 miesiące po porodzie i karmię piersią, to nie może być prawda..
    Owszem, może byc prawda:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farmaceutka77, 6 tyg po porodzie na wizycie kontrolnej po połogu dowiedziałam się, że mam już normalną owulacje i jestem w pełni wygojona (rodziłam sn). Na potwierdzenie tych słów w 8 tygodniu po porodzie dostałam normalny okres. A teraz cisza, spóźnia mi się już ponad tydzień. Zakładam, że ten test to pomyłka, bo jednak w tydzień po dacie miesiączki powinna być już wyraźna krecha. Faktem jest jednak, że się nie zabezpieczamy, więc technicznie wszystko jest możliwe..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 09:26

  • Iti-incognito Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey

  • vanja Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 31 maja 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem w 37 dc i wciąż nie mam okresu (cykle trwają u mnie zazwyczaj 28-29 dni). Testy robiłam 26.05 i 28.05, ale oba wyszły negatywne.

    W spodziewanym terminie miesiączki lekko pobolewał mnie brzuch i miałam mdłości. Ból po 3 dniach minął, mdłości utrzymywały się dobry tydzień. Do tego okropny ból piersi, wzdęcia i nadwrażliwość na zapachy.

    Od wczoraj znowu pobolewa mnie brzuch i byłam pewna, że dziś przyjdzie @. Myślicie, że jest sens robić jutro kolejny test?

  • vanja Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wieczorem pojawiło się brązowe plamienie, a że rano trwało dalej to testowanie sobie odpuściłam... A teraz znowu nic się nie dzieje...

  • Anita22 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanja i jak ? @ rozkreciła się ?

    A.
  • Ewe90 Autorytet
    Postów: 468 560

    Wysłany: 15 lipca 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej, szukam pocieszenia. Staramy się z mężem o drugą dzidzię. Miałam kilka dni temu objawy jak na ciąże (bolące sutki - wciąż karmię straszego więc na pewno było inaczej niż zwykle, plus temp. 37.2 i ból podbrzusza). Zrobiłam dziś rano test - termin @ na jutro, ale wyszedł negatywny.... Jest szansa, że jednak się udało? Dodam że wczoraj już nie bolały sutki, temperatura normalna, ale rozpłakałam się bo mąż wziął sobie różową końcówkę do szczoteczki, a przecież to moje ulubione...

    2Rp2p1.png
‹‹ 32 33 34 35 36
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ