X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)
Odpowiedz

Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)

Oceń ten wątek:
  • Margolia Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. Dzisiaj rano wykonałam test ciążowy, który wyszedł negatywny, jestem cztery dni po spodziewanej @, nigdy wcześniej @ mi się nie spóźniał, wręcz przeciwnie przeważnie pojawiał się dzień, a nawet dwa wcześniej.
    Od wczoraj czuje że moje piersi są obrzmiałe i wrażliwe, boli mnie brzuch, czasem czuje ukłucie na przemian to w prawym to w lewym jajniku, zastanawiam się czy to sugeruje nadchodzące dni, czy jednak test wyszedł fałszywie negatywny. Wczoraj czułam, że mogę zjeść konia z kopytami i się nie najem, a dzisiaj nie mogę patrzeć na jedzenie.
    Nie planowałam dziecka, ale od tych czterech dni przyzwyczaiłam się do myśli o nim i nawet poczułam rozczarowanie jak zobaczyłam na teście tylko jedną kreskę. Poczekam do końca tygodnia, w piątek zrobię badanie beta hcg, a po przeczytaniu waszych postów widzę że negatywny test ciążowy nie wyklucza ciąży w stu procentach.
    Pozdrawiam Was :D

    RLLrp2.png
  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w którym dniu cyklu robiłaś test Margolia?
    aaa...okik, widze...4 dni "po" . Może być jeszcze trochę za wczesnie, mi pierwszy pozytywny wyszedł dopiero 10 dni po terminie okresu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2017, 19:58

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • Margolia Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tęskniąca wrote:
    mi pierwszy pozytywny wyszedł dopiero 10 dni po terminie okresu.

    to czekanie jest okropne, przy każdej wizycie w toalecie chwila niepewności czy może @, czy dalej czekam.

    RLLrp2.png
  • Kadża Autorytet
    Postów: 487 509

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pisze bo już nie zasnę ...... @ nie przyszła rano zatestowalam i SĄ !!!!! Są 2 niebieskie kreseczki ;) w szoku lekkim jestem bo wtedy nic się nie zgadza z testami z owu itc.... 24 robiłam testy i nic oczywiście negatywne a popołudniu poplamilam troszkę wiec byłam pewna ze przychodzi @ - nie przyszła 25 to był 1 termin i nie przyszła 28....ale to nie ważne teraz ważne żeby było wszystko dobrze.... kaszel mam straszny No i antybiotyk miałam przez swieta.....

    preg.png
  • Justa_92 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Zjawiłam się tu zupełnie przez przypadek. Podczas poszukiwania odpowiedzi na moje niepewności :) mianowicie. Okres spóźnia mi sie 6dzien. Tabletek antykoncepcyjnych nie biore juz od 5 miesięcy. Od razu cykle mialam regularne. Co 26 dni. Niestety tym razem coś jest nie tak. W zasadzie @ spoznia mi sie pierwszy raz w życiu tyle dni. Robilam test ciążowy z wieczora przed wczoraj, wyszedl negatywny. Dodam, że z narzeczonym wspolzyjemy bez zabezpieczenia, i bez stosunku przerywanego (raz na jakiś czas) :)
    Od w zasadzie 4dni jestem ospala, słaba a najmniejsza czynność mnie przerasta. Sama nie wiem czy może byc to powód do radosci czy jednak martwienia sie o to czy nie dopadlo mnie jakies choróbsko. :( nie wiem czy powtórzyć test juz w najblizszym czasie, czy może jednak jeszcze sie wstrzymać?

    Dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam.

  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa_92 wrote:
    Hej dziewczyny. Zjawiłam się tu zupełnie przez przypadek. Podczas poszukiwania odpowiedzi na moje niepewności :) mianowicie. Okres spóźnia mi sie 6dzien. Tabletek antykoncepcyjnych nie biore juz od 5 miesięcy. Od razu cykle mialam regularne. Co 26 dni. Niestety tym razem coś jest nie tak. W zasadzie @ spoznia mi sie pierwszy raz w życiu tyle dni. Robilam test ciążowy z wieczora przed wczoraj, wyszedl negatywny. Dodam, że z narzeczonym wspolzyjemy bez zabezpieczenia, i bez stosunku przerywanego (raz na jakiś czas) :)
    Od w zasadzie 4dni jestem ospala, słaba a najmniejsza czynność mnie przerasta. Sama nie wiem czy może byc to powód do radosci czy jednak martwienia sie o to czy nie dopadlo mnie jakies choróbsko. :( nie wiem czy powtórzyć test juz w najblizszym czasie, czy może jednak jeszcze sie wstrzymać?

    Dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam.

    Zrób beta-HCG z krwi :) BArdzij wiarygodne i czulsze badanie. Trzymam kciuki!

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • Justa_92 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co pracuję. Także wybiorę się w poniedziałek. A w weekend moze powtórzę tescik.. Juz z porannego moczu.. :) dziękuję!

  • Justa_92 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta z wczoraj wyszla <2. Ale jednak nie mniej niż 1. Ale chyba nie mam sie co łudzić, co?

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma ciazy. Tyle dni po terminie miesiączki beta powinna być w okolicy pow 500

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • justynaa02 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane.38dc brak @ .odpuscilam cykl wiec temp nie mierzylam jednak mam powyzej 36 (zawsze 35,6-35,8).na tescie kreseczka delikatna.bol głowy non stop,powiększone piersi ,5 dni po owu plamienie ,teraz duzo sluzu.Bylam w srode zeby potwierdzic ciaze 6 tydz.Zarodka nie bylo ale pecherzyk byl.kazala isc na bete .bylam wczoraj i negatywna .prosze powiedzcie ze jest szansa . Dopiero za tydzien wizyta a ja zalamanateraz by byl 7 tydzien

    Listopad 2016 początek starań
    wrzesień -listopad 2016 CLO
    Grudzień 2017 fasolka [*] 6 tc
    Pcos
  • Justa_92 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 22 lutego 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, wracam po miesiacu. Z zapytaniem następującym. Zrobilam 3dni temu test ciążowy, wyszla druga kreseczka ale baaaardzo bardzo słabo widać na, wręcz w ogole. Na następny dzień zrobilam kolejny i dzis kolejny. Kreseczka z dzisiejszego testy widoczna już gołym okiem ale nadal nie jest jakoś mega konkretna.boli mnie podbrzusz jak na okres i piersi okropnie. Jutro mam wyniki bety. Ale może z własnego doświadczenia któraś mi powie? Jest szansa!? ✋ dzięki za odpowiedzi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamietam jak ja sie przejmowalam odcieniem moich kresek na tescie. Przy becie 300 kreska na tescie byla o polowe jasniejsza od kontrolnej! Wiec naprawdę nie warto sie tym sugerowac.jestes w ciazy :-)

  • Justa_92 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 22 lutego 2018, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź, jutro dam znać o becie!

  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 23 lutego 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa_92 wrote:
    Hej dziewczyny, wracam po miesiacu. Z zapytaniem następującym. Zrobilam 3dni temu test ciążowy, wyszla druga kreseczka ale baaaardzo bardzo słabo widać na, wręcz w ogole. Na następny dzień zrobilam kolejny i dzis kolejny. Kreseczka z dzisiejszego testy widoczna już gołym okiem ale nadal nie jest jakoś mega konkretna.boli mnie podbrzusz jak na okres i piersi okropnie. Jutro mam wyniki bety. Ale może z własnego doświadczenia któraś mi powie? Jest szansa!? ✋ dzięki za odpowiedzi.
    Pewnie! We wczesnej ciąży brzuch boli tak jak na okres i mnie piersi bardzo bolały. Powodzenia :)

    Scarlet88 lubi tę wiadomość

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Justa_92 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 23 lutego 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1984 wrote:
    Pewnie! We wczesnej ciąży brzuch boli tak jak na okres i mnie piersi bardzo bolały. Powodzenia :)

    Dzięki za odpowiedź, mam nadzieję, że dzisiejszy wynik bety to tylko formalność

  • Justa_92 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 23 lutego 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 87,5.

    Trochę niska. Martwię się, co myślicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie da sie po jednym wyniku stwierdzić czy beta jest niska czy wysoka. Liczy sie jedynie przyrost. Trzeba badanie powtorzyc, najlepiej po 48h. A ile dni po owulacji robilas badanie?

  • Justa_92 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 23 lutego 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nieregularne cykle, takze ciężko mi stwierdzić :) Nie pilnowałam tego. Z narzeczonym poprostu wykorzystaliśmy miesiąc długi jak leci z myślą, że trafimy wlasnie na te dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2018, 17:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to tym bardziej ciezko cos powiedziec. No ale najwazniejsze jest powtorzyc badanie i sprawdzic jak przyrasta :-)

  • Justa_92 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 23 lutego 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choć wydaje mi się, że czasowo mogę być jeszcze ze dwa dni przed planowaną miesiaczka. Choć ona też przychodzi o różnych porach. Jakieś 5miesiecy temu odstawilam tabletki antykoncepcyjne i od tego momentu cala jestem rozregulowana. :)

‹‹ 32 33 34 35 36
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ