X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)
Odpowiedz

Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)

Oceń ten wątek:
  • Anita22 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 9 października 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety dzis dostałam @ ale jakaś taka delikatna..

    A.
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 15 października 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja do Was dołączę :). Dziś zrobiłam test strumieniowy i wyszedł negatywny. @ powinnam dostać jutro ale piersi nie bolą mnie nic a nic a brzuch czasem chwilę po boli delikatnie i za chwilę ból mija. Od czasu do czasu coś zakluje w pachwinie zwłaszcza prawej. Zwykle dzień przed miałam już delikatne plamienia i piersi i brzuch bolały bardzo a tym razem spokój. Jutro powtórzę rano test. Mam jeszcze nadzieję. Może za szybko zrobiłam ten test?

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • joann Przyjaciółka
    Postów: 107 111

    Wysłany: 17 października 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja robiłam testy od 10 do 14 dpo i cały czas były negatywne, aż się zdenerwowałam bo czułam, że coś jest na rzeczy i 14 dpo zrobiłam krew i beta 30 :) także powodzenia i spokoju :)

    hchy90bvs8fsdbu6.png
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 17 października 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joann pocieszylas mnie :). U mnie pierwszy dzień po terminie @ i test negatywny super czuły z porannego moczu.

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • MysiaMarysia Autorytet
    Postów: 334 229

    Wysłany: 19 października 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie test w 30 dniu cyklu wyszedł negatywny ( oglądałam go z każdej strony, ani nawet cienia nie było!). Pozytywny był dwa dni później wieczorem, czyli w 32 dc. Betę zrobiłam w 34 dc wynosiła niewiele ponad 100. Przesunęła mi się owulacja - co potwierdza wielkość maluszka :-)

    Jagna <3 15.04.2018
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 23 października 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny:) dziś 34dc (test negatywny z rana). Piersi bolą od kilku dni i są mega obrzmiałe. Dodtakowo kłucie jajników naprzemienne no i biel na wkładce.Cykle mam regularne (30-31dni).

    Rano byłam robić betę, progesteron tsh i ft3, ft4. To mozliwe ze testy nie wychodzą? tak się boję tego wyniku:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2017, 14:56

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • 92_Katarzynka_92 Debiutantka
    Postów: 8 5

    Wysłany: 30 października 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jestem nowa.. Tak sobie czytam i czytam. Mam podobnie i zastanawiam się czy mogę być w ciąży. Okres spóźnia mi się 3 dzień. Zazwyczaj dostawałam dzień przed lub dzień po terminie wg. kalendarzyka, ale miałam typowe objawy..mocne bóle podbrzusza zwiastujące miesiączkę. Teraz miałam tylko takie bardzo lekkie pobolewanie. Test robiłam 6 dni po owulacji, 13 dni po owulacji i 3 dniu spodziewanej miesiączki(dziś). wszystkie są negatywne. W zasadzie nie mam żadnych objawów typowych dla ciąży, po za tymi delikatnymi bólami podbrzusza. Żadnych nabrzmiałych piersi, zawrotów głowy. Dziś mierzyłam temperaturę 2 termometrami (pod pachą) i było 36,9. Nie jestem chora ani przeziębona. Ostatnio nie miałam żadnych stresów, nie wiem czym podytkowane może być te opóźnienie - mam nadzieję, że ciążą :)

    Jak myślicie, robić już bete z krwi?

    92_Katarzynka_92
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 31 października 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    92_Katarzynka_92 wrote:
    Witajcie, jestem nowa.. Tak sobie czytam i czytam. Mam podobnie i zastanawiam się czy mogę być w ciąży. Okres spóźnia mi się 3 dzień. Zazwyczaj dostawałam dzień przed lub dzień po terminie wg. kalendarzyka, ale miałam typowe objawy..mocne bóle podbrzusza zwiastujące miesiączkę. Teraz miałam tylko takie bardzo lekkie pobolewanie. Test robiłam 6 dni po owulacji, 13 dni po owulacji i 3 dniu spodziewanej miesiączki(dziś). wszystkie są negatywne. W zasadzie nie mam żadnych objawów typowych dla ciąży, po za tymi delikatnymi bólami podbrzusza. Żadnych nabrzmiałych piersi, zawrotów głowy. Dziś mierzyłam temperaturę 2 termometrami (pod pachą) i było 36,9. Nie jestem chora ani przeziębona. Ostatnio nie miałam żadnych stresów, nie wiem czym podytkowane może być te opóźnienie - mam nadzieję, że ciążą :)

    Jak myślicie, robić już bete z krwi?
    Ja na twoim miejscu bym zrobiła betę. Zawsze warto sprawdzić a nóż się udało :D A jak nie to chociaż nie będziesz myślała co się dzieje a przez takie zastanawianie miesiączka się często jeszcze bardziej spóźnia.

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • Lena-nena Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 listopada 2017, 01:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Jestem Tu nowa . .
    Mam mały problem, ponieważ staramy się z Narzeczonym o Maleństwo od ponad roku, i ten cykl był to 4 cykl z Clo.
    Mam jeden dzień do miesiączki, i jeden test w 26 dniu cyklu który wyszedl negatywnnie, mam dziwne bóle brzucha ciągnie mnie coś w dole brzucha, co jakiś czas, później boli trochę slabiej niz na miesiączke.
    A przedwczoraj Bylam 2 godziny na zakupach i gdy wróciłam do domu myślałam że dostałam miesiączke a jedynie na wkladce mialam taki brązowy śluz, i teraz juz go wiecej nie dostałam.
    Moje sutki sa tak wrażliwe, jak ściągam stanik to czuje jakby ważyły Tonę..
    Wcześniej nic takiego nie miałam i zaczynam sie martwić.
    Czy może to być ciąża?:(
    Czy może po prostu coś nie tak.
    Do Ginekologa mam dopiero na poniedziałek ponieważ moja Ginekolog jest na urlopie. . :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, postanowiłam do was dołączyć bo zżera mnie niepewność... Biorę tabletki anty ale pominęłam 2 (praca po 13h, dużo na głowie itp) Z narzeczonym kochamy się regularnie. Od 2 tyg brak @ za to ogromny ból brzucha najbardziej przy wstawaniu, mocne kłucie prawego jajnika od czasu do czasu odzywa się tez lewy, piersi nabrzmiałe i o wiele ciemniejsza otoczka wokół brodawek, mdłości pojawiły się dopiero dzisiaj ale leciutkie, uczucie pełnego żołądka no i oczywiście biały śluz. Test robiłam dzisiaj rano negatywny :( Jutro wybieram się na bete. Dodam ze nawet przy tabletkach miałam nieregularny okres: Jest jakiś cień ze to ciąża?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2017, 20:15

  • 92_Katarzynka_92 Debiutantka
    Postów: 8 5

    Wysłany: 10 listopada 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena-nena wrote:
    Hej.
    Jestem Tu nowa . .
    Mam mały problem, ponieważ staramy się z Narzeczonym o Maleństwo od ponad roku, i ten cykl był to 4 cykl z Clo.
    Mam jeden dzień do miesiączki, i jeden test w 26 dniu cyklu który wyszedl negatywnnie, mam dziwne bóle brzucha ciągnie mnie coś w dole brzucha, co jakiś czas, później boli trochę slabiej niz na miesiączke.
    A przedwczoraj Bylam 2 godziny na zakupach i gdy wróciłam do domu myślałam że dostałam miesiączke a jedynie na wkladce mialam taki brązowy śluz, i teraz juz go wiecej nie dostałam.
    Moje sutki sa tak wrażliwe, jak ściągam stanik to czuje jakby ważyły Tonę..
    Wcześniej nic takiego nie miałam i zaczynam sie martwić.
    Czy może to być ciąża?:(
    Czy może po prostu coś nie tak.
    Do Ginekologa mam dopiero na poniedziałek ponieważ moja Ginekolog jest na urlopie. . :(

    Zawsze lepiej zrobić test, potem bete :) mi się okres spóźniał 5 dni, też miałam "niby" ciążowe objawy.. ale niestety beta wykluczyła ciążę. Próbujemy dalej.. :)

    92_Katarzynka_92
  • 92_Katarzynka_92 Debiutantka
    Postów: 8 5

    Wysłany: 10 listopada 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julivx wrote:
    Cześć dziewczyny, postanowiłam do was dołączyć bo zżera mnie niepewność... Biorę tabletki anty ale pominęłam 2 (praca po 13h, dużo na głowie itp) Z narzeczonym kochamy się regularnie. Od 2 tyg brak @ za to ogromny ból brzucha najbardziej przy wstawaniu, mocne kłucie prawego jajnika od czasu do czasu odzywa się tez lewy, piersi nabrzmiałe i o wiele ciemniejsza otoczka wokół brodawek, mdłości pojawiły się dopiero dzisiaj ale leciutkie, uczucie pełnego żołądka no i oczywiście biały śluz. Test robiłam dzisiaj rano negatywny :( Jutro wybieram się na bete. Dodam ze nawet przy tabletkach miałam nieregularny okres: Jest jakiś cień ze to ciąża?


    Wg. mnie jest spore prawdopodobieństwo przy Twoich objawach. Nie chcecie mieć jeszcze dzidziusia? Daj znać jak wyszła beta :-)

    92_Katarzynka_92
  • Marabela Koleżanka
    Postów: 39 21

    Wysłany: 16 listopada 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) jestem tu nowa, ale szukam porady. Biore tabletki anty ale w zeszlym miesiacu troche z nimi namieszalam. Zapomnialam listka z tabletkami zostaly tam 4. Nie wzielam ich juz i zaczelam pozniej po przerwie nowe opakowanie. Okres byl bardzo dziwny. Jedynie plamienia brunatne. Piersi bola caly czas. Testy nie sa jednoznaczne moze zerkniecie i dacie znac co to wedlug Was oznacza. Lekarza mam w poniedzialek wiec zobaczymy. Poradzcie prosze czy to moze byc ciaza? Planowalismy z narzeczonym starania przed slubem, ale slub dopiero za poltora roku :) https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/vQzsn9Rn3GgQ7SJQ34Z0sec9udSxkY

  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4346

    Wysłany: 16 listopada 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marabela wrote:
    Hej:) jestem tu nowa, ale szukam porady. Biore tabletki anty ale w zeszlym miesiacu troche z nimi namieszalam. Zapomnialam listka z tabletkami zostaly tam 4. Nie wzielam ich juz i zaczelam pozniej po przerwie nowe opakowanie. Okres byl bardzo dziwny. Jedynie plamienia brunatne. Piersi bola caly czas. Testy nie sa jednoznaczne moze zerkniecie i dacie znac co to wedlug Was oznacza. Lekarza mam w poniedzialek wiec zobaczymy. Poradzcie prosze czy to moze byc ciaza? Planowalismy z narzeczonym starania przed slubem, ale slub dopiero za poltora roku :) https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/vQzsn9Rn3GgQ7SJQ34Z0sec9udSxkY

    Niby widoczna jest druga kreska lecz faktycznie dziwny trochę ten test . ( każda druga kreska ciąża) Ja bym wykonała nowy test z porannego meczu

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

  • klaudia1991 Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 17 listopada 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    @ spóźnia mi się 3 dni. Od wczoraj czułam ból podbrzusza, zmartwiłam sie, ze mimo starań to jednak @, dzisiaj rano zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywny, mam delikatne brązowe plamienia, temperatura ciała 37,1, temperatura w pochwie wczoraj i dzisiaj rano 37,1, chwilkę temu poleżałam się na 30 min sprawdziłam temperaturę w pochwie 37,3. Test beta HCG pozytywny, czy uważacie, ze tym razem sie udało ? tylko ten test ciazowy mnie martwi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2017, 15:27

    Klaudia
  • Loczek2018 Autorytet
    Postów: 809 779

    Wysłany: 17 listopada 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, pierwszy test 11listopada negatywny, 16listopad juz pozytywny:)..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2017, 15:42

    qb3cp07w5ku95ses.png
  • _wiktoria Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 listopada 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Bardzo liczę na Wasze porady/doświadczenie. Otóż ostatni okres dostałam 3.10, a dziś jest 18.11. Myślałam, że dostanę okres normalnie, miałam objawy przed okresem - bolące piersi, zmęczenie, zły nastrój itd. Wszystko nagle zniknęło, a okres nie przyszedł. Kilka dni temu znowu - bolące piersi, napuchnięty brzuch. Okresu nadal nie ma. Sikam dużo wiecej niż normalnie, nie mam apetytu, jestem zmęczona/śpiąca i po raz pierwszy od dawna boli mnie głowa :O Zabezpieczamy się. Nawet nie kochaliśmy się w dni płodne, tylko kilka dni później. Zrobiłam już ze 100 testów, wszystko negatywne. Dziś poszłam zrobić bete, ale wynik dopiero w poniedziałek, czyli jeszcze dwa dni. Nie wiem jaka temperatura, bo nie mam w domu termometru (jezu!!!). Myślicie, że to ciąża? To by była naprawdę niezwykła niespodzianka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2017, 19:18

  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 25 listopada 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) może Wam się przyda ta informacja, u mnie cykle 24 dni, pierwszy test zrobiony 17.11 negatywny, biel nad bielą drugi test 1 dzień po terminie miesiaczki 21.11. cudowne śliczne dwie piękności !!! nie mogłam w to uwierzyć !!! w końcu, 6cykl starań i jest !!!

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • Taake Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, może ktoś mi tu pomoże :)
    Okres spóźnia mi się już 17 dni, do tego wystąpiły wymioty, senność i kilka innych objawów, jednak 5 dni bo terminie spodziewanej miesiączki wykonany wieczorem test wyszedł negatywny.
    W przyszłym tygodniu mam wizytę u lekarza, jednak chciałabym wiedzieć, czy te 5 dni to czas wystarczający do wykrycia przez test ciąży?
    Pozdrawiam

    Wyleczona chlamydia.
    TSH uregulowane.
    W trakcie starań.
  • monamis Ekspertka
    Postów: 286 54

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 01:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi żadne testy ciążowe apteczne - ani te o czułości 10, ani te o czułości 25 - nie wyszły, a byłam grubo po terminie spodziewanej miesiączki. Jedynie rossmanowe facelle wykazały ciążę, i to nie z pierwszego moczu. Jutro zaczynamy 11 tydzień. :) Dziewczyny, jedno jest pewne. Jeżeli testy wychodzą negatywne, wy coś przeczuwacie, ale na wizytę u ginekologa jest jeszcze za wcześnie, idźcie na betę. Nie ma się co katowac, bo jeżeli rzeczywiście jesteście w ciąży, nerwy i zmartwienia tylko zaszkodza dzidziusiowi.

    Victoria czekamy na Ciebie <3
    TP:18.07.2018
    dev198prs__.png
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ