X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)
Odpowiedz

Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)

Oceń ten wątek:
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 4 marca 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moczu jest dużo mniejsze stężenie HCG niż w krwi. U mnie dopiero przy 300 pojawiła się widoczna kreska.

    pirelka, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • ruda_blondynka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 marca 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mój problem polega na tym, że miesiączka mi się spóźniała, zrobiłam dwa testy ciążowe i jeden z nich pokazał drugą kreskę ale bardzo bardzo bladą, jednak po kilku dniach dostałam krwawienia jakby miesiączkowego ale było ono krótsze. Od tamtej pory brzuch mnie pobolewa w dolnej części i piersi mnie coraz bardziej bolą, brodawki zrobiły się obrzmiałe, czasem nie mogę zasnąć bo czuję dziwne mrowienie w piersiach i sutki mnie bolą. Robiłam test ciążowy ale był negatywny. Czy to możliwe abym była w ciąży a test nie pokazał tego? Czytałam na forach, że dziewczynom się tak zdarzało, że test nie pokazał im ciąży a mimo tego była. Proszę o radę, bo nie wiem czy robić Beta HCG. Pozdrawiam.

  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 29 marca 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być tak, że pomimo ciąży test wychodzi negatyny. Zrób beta HCG, będziesz miała pewność.

    Arwen lubi tę wiadomość

    21.10.2015 Leon <3
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, chcialabym sie poradzic. Cykle mam 30dniowe, ostatnia @ mialam 1 marca. Robilam testy owu ale wychodzily negatywne. Temp mierzylam o roznych porach ze wzgledu na moja prace zmianowa. Dzisiaj mam 35dc a @ dalej nie ma. Mam obolale podbrzusze tzn jakbym miala zakwasy, na piersiach pojawily mi sie zylki, mdlosci i delikatne wirowania glowy tez mi sie pojawily. Dodam ze testy ciazowe wychodza mi negatywne. W czwartek robilam bete z reszta badan ktore skierowal mi ginekolog. Wszystko dokladnie opisane mam w pamietniku. Czy jest choc cien nadziei ze udalo Nam sie w tym cyklu? Wogole nie czuje sie jakby @ miala przyjsc... W srode dopiero bede wiedziec jak mi beta wyszla bo mam umowiona wizyte u gin. Miala ktoras podobnie do mnie?

    Patus_777 lubi tę wiadomość

    l22nhdgen92nqanl.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochana też mam nadzieję:) zrobiłam już z 6 testów w sumie... i nic spoznia mi się 10 dni :) w ogóle nie czuję się tak jakbym była przed okresem! I zdecydowalnimy na betę, bo chcemy już wiedzieć:)z krwi od razu pokazuje stężenie hormonu u nas badanie 38 zl.

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak beta potwierdzi będę szaleć ze szczęścia:) jeśli nie potwierdzi to i tak trzeba umówić się na wizytę :/ o co chodzi? Skoro nie ma miesiaczki...

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Daj znać jaki wynik:))))! Ja w środę przed pracą rano zrobię betę!

    Anga1989 wrote:
    Witam, chcialabym sie poradzic. Cykle mam 30dniowe, ostatnia @ mialam 1 marca. Robilam testy owu ale wychodzily negatywne. Temp mierzylam o roznych porach ze wzgledu na moja prace zmianowa. Dzisiaj mam 35dc a @ dalej nie ma. Mam obolale podbrzusze tzn jakbym miala zakwasy, na piersiach pojawily mi sie zylki, mdlosci i delikatne wirowania glowy tez mi sie pojawily. Dodam ze testy ciazowe wychodza mi negatywne. W czwartek robilam bete z reszta badan ktore skierowal mi ginekolog. Wszystko dokladnie opisane mam w pamietniku. Czy jest choc cien nadziei ze udalo Nam sie w tym cyklu? Wogole nie czuje sie jakby @ miala przyjsc... W srode dopiero bede wiedziec jak mi beta wyszla bo mam umowiona wizyte u gin. Miala ktoras podobnie do mnie?

    Szyszunia 89 lubi tę wiadomość

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja w srode o 9 mam wizyte u gin i bede wiedziec jak moje badania wyszly no i ta beta ;-) nigdy mi sie nie zdarzylo, zeby okres mi sie tyle dni spoznial wiec musi cos byc na rzeczy :-)

    Patus_777 lubi tę wiadomość

    l22nhdgen92nqanl.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) to trzymam kciuki:) ja też mam nadzieję, że się udało:))

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, to mój 34dc a cykle mam 30-31 dni... dzisiaj zrobiłam test, wynik negatywny ale nie robiłam z porannego moczu więc wciąż mam promyk nadziei. To mój 9 cykl starań. Oprócz tego, że czasem lekko pobolewa mnie brzuch to nic się nie dzieje.
    Trzymam kciuki za siebie i za Was! Gdyby się udało to chyba oszalałabym ze szczęścia.

    Patus_777 lubi tę wiadomość

  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paprota wrote:
    Witam dziewczyny, to mój 34dc a cykle mam 30-31 dni... dzisiaj zrobiłam test, wynik negatywny ale nie robiłam z porannego moczu więc wciąż mam promyk nadziei. To mój 9 cykl starań. Oprócz tego, że czasem lekko pobolewa mnie brzuch to nic się nie dzieje.
    Trzymam kciuki za siebie i za Was! Gdyby się udało to chyba oszalałabym ze szczęścia.


    :*** też trzymam;) ja się dowiem jak będę po badaniach z bety :) 11 dni spóźnienia miesiączki:) fajnie bez niej:DDDDD

    polkosia, paprota lubią tę wiadomość

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja juz jutro bede wiedziec :-) nasilily mi sie mdlosci no i zylki na piersiach takie wyrazniejsze sa ;-) i 38dc a cykle srednio mam 30dniowe ;-)

    Patus_777, paprota lubią tę wiadomość

    l22nhdgen92nqanl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki
    Mam do was pytanie, uprawialam stosunek z chłopakiem w dni płodne i on mi tam się... Przez 4 dni(19-22.03.15). Po jakimś czasie robiłam test (3.04.15) i wyszedł taki zw na C była gruba kreseczka a na T była mniej widoczna ale była. Dziś (6.04.15) miałam krwawienie takie ze miałam kilka kropelk krwi na majtkach i nic mi nie leciało, tak poza tym powinnam dostać jutro okres ale nigdy wcześniej tak nie miałam że mi krwawilo /plamilo.... Parę min robiłam test i wyszła jedna kreska co to oznacza? powiem ze tamten test robiłam rano a ten dziś wieczorem. Czy mam zrobić test z krwi czy powtórzyć test rano czy jak? Pomocy :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny jak tam u Was?
    U mnie lipa, test nadal negatywny i maciupkie plamienie czyli @ na 99% się rozkręci. Po prostu przyjdzie niezwykle spóźniona :(



  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie beta <1,20 wiec na bank to nie ciaza ale lekarz ani niego nie potwierdza ani nie zaprzecza. Przepisal mi luteine ktora mam brac po 2 tabletki przez 7dni i po tych dniach powinna @ przyjsc ale moze nie przyjsc i mam wtedy niezwlocznie sie stawic u niego

    l22nhdgen92nqanl.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paprota wrote:
    No dziewczyny jak tam u Was?
    U mnie lipa, test nadal negatywny i maciupkie plamienie czyli @ na 99% się rozkręci. Po prostu przyjdzie niezwykle spóźniona :(

    A może to plamienie implantacyjne;) a nie miesiączka :)

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anga1989 wrote:
    u mnie beta <1,20 wiec na bank to nie ciaza ale lekarz ani niego nie potwierdza ani nie zaprzecza. Przepisal mi luteine ktora mam brac po 2 tabletki przez 7dni i po tych dniach powinna @ przyjsc ale moze nie przyjsc i mam wtedy niezwlocznie sie stawic u niego


    :* ale i tak trzymam kciuki!!!

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    40dc a @ dalej nie ma. Martwie sie bo nigdy mi sie tyle dni okres nie spoznial. :-(

    l22nhdgen92nqanl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anga trzymam kciuki żeby wszystko było ok :* Ja jestem w podobnej sytuacji co Ty, bo u mnie to już 36 dc czyli poślizg wyjątkowy i niespotykany. Może dlatego, że w tym miesiącu odstawiałam dupka, sama nie wiem. Mam nadzieję, że to się dla nas dobrze skończy :)

    Patus wątpię żeby to była implantacja bo z jasnych plamień zrobiły się brązowe więc na 99% przyjdzie @, pytanie tylko kiedy :)

  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to Ty bralas dupka a ja nic nie bralam i martwie sie kurde... ciaza raczej to nie jest bo male prawdopodobienstwo aby doszlo do zagniezdzenia pozniej niz byla krew pobierana... jak myslicie?

    l22nhdgen92nqanl.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ