X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)
Odpowiedz

Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Tutaj opisujemy swoje historie odnośnie zaskoczenia że jestem ciąży! czyli np:testy negatywne,bóle podbrzusza,lekkie plamienia itp. :)

  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 26 marca 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    ja mam dziwne przeczucia, ponieważ miałam 2 dniowy bardzo skąpy okres, ale to był okres bo była to krew czerwona. jakoś 1 dzień przed zacząło pobolewac mnie podbrzusze i jajniki czasem i mam tak do dziś a mam już 12 dc, testy oczywiście negatywne, ale tak szukałam w necie i do objawów ciązowych można też dodac zmienienie koloru warg sromowych, właśnie mam tak jakby nie różowe tylko takie trochę zaśiniałego koloru. Nie wiem czy jest sens iśc na bete, bo nigdy nie byłam a to mój 4 cs i nie miałam tak wcześniej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2014, 13:17



  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 26 marca 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny idźcie na betę i będzi wiadomo :)

    raczej nie spotkałam się z tym, żeby testy nie pokazały tak wysokiej ciąży, więc wybierzcie się na betę, a jak ona wyjdzie negatywnie to skontaktujcie się ze swoim ginem :)

    to tyle i powodzenia :)

    qbxwkvq.png
  • deidre Ekspertka
    Postów: 162 257

    Wysłany: 26 marca 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To była niedziela 22 grudnia (26 dc), dobiegał końca 3ci cykl starań.

    Obudził mnie koło 6 pełny pęcherz, więc wstałam no i oczywiście zrobiłam test.
    Po 5 minutach test wyszedł negatywny (jeszcze go zaklinałam kolejne 10 minut i nic... nawet cienia drugiej kreseczki).
    Wróciłam smutna do łóżka, a że mąż się obudził, to mu powiedziałam, że w tym cyklu też nam się chyba nie udało.

    Wstaliśmy koło 9, kończąc poranną toaletę, stwierdziłam że zapakuję test i wywalę. Popatrzyłam w okienko jeszcze raz i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu, było widać bardzo bardzo bledziutką drugą kreseczkę...
    Kolejne godziny spędziliśmy w internecie, szukając informacji na temat testów które wyszły pozytywne po paru godzinach.

    Dominowały głosy, że nie należy się tym sugerować, że ważny jest wynik odczytany tylko i wyłącznie po 5 minutach. Każdy późniejszy jest zafałszowany, bo zachodzą jakieś dalsze procesy chemiczne...

    Następnego dnia rano oczywiście polecieliśmy na betę, ale też nasikałam na test. Tym razem druga kreska wyszła nawet przed 5tą minutą :-) bledziutka, ale była.
    I tak beta z 23 grudnia - 141,5 mIU/ml
    a z 27 grudnia - 750,2 mIU/ml.

    agania, Foto_Anna, muminka83, Margaretka89 lubią tę wiadomość

    v50lkjv.png
  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 26 marca 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zaskoczeni było związane z tym, że po monitoringu lekarz uznał, że to cykl bezowulacyjny. Kiedy spóźniała mi się @ myślałam, że to jakieś zaburzenia hormonalne. Zrobiłam test i ujrzałam cień cienia, w który nie mogłam uwierzyć.

    ao12., muminka83, madziara0080 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi przez cały cykl wychodziły negatywne testy owulacyjne, chociaż skok temperatury nastąpił. Potem 3 dni po terminie @ miałam plamienie, więc myślałam, że to po prostu @ przychodzi. Byłam zaskoczona następnego dnia, gdy nie pojawiło się żadne krwawienie. I tak przez cały następny tydzień. Ale testy ciążowe wychodziły negatywnie. Dopiero po tygodniu od terminu @ pojawiła się słaba druga kreska. Test zrobiony dwa dni później już pokazał dużo mocniejszą kreskę. Ale w sumie to przewidywałam, że w tym cyklu coś się zadzieje, bo brzuch bolał mnie inaczej niż na @.

    Paulaa95 lubi tę wiadomość

  • Katherina123 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 31 marca 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny!!!
    Jestem tutaj nowa i chciałam się poradzić :) Mój facet pracuje w transporcie międzynarodowym i parę miesiecy temu postanowiliśmy postarac się o dziecko, Przed jego wyjazdem wzięliśmy się do dzieła tj, (około 2-3 tyg temu) przedwczoraj i wczoraj zrobiłam test i pokazały się dwie kreski jedna mocno różowa a druga bladoróżowa. Czy szansa, że nam się udało jest w wielkim stopniu możliwa? Zawsze sądziłam, że muszą być obie ciemno różowe.

    Za wszystkie odpowiedzi dziękuję i za całą pomoc :D

    Pozdrawiam

    muminka83 lubi tę wiadomość

  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja droga, nawet cień już sugeruje, że wykryty został jakiś poziom HCG!
    A to oznacza, że najprawdopodobniej to ciąża!

    Kreski nie muszą być równe - mi równe wyszły dopiero po ok. tygodniu od pozytywnej bety z krwi :)

    Jak chcesz mieć pewność zrób beta HCG :)

    muminka83 lubi tę wiadomość

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ostatnio prześledziłam temat pozytywnych testów ciązowych, a braku ciązy i okazało się, że znany lekarz z mojego miasta wypowiedział się, że pozytywne testy mogą wskazywac na wysoki poziom LH, przez to mogą byc nieregularne cykle i trzeba obserwowac i ewentualnie znaleśc przyczynę.
    Więc niestety nie każdy cień jest "tym" cieniem, a tu moje testy ze stycznia gdzie myślałam, że jestem w ciązy tylko troszkę zbladły

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9b50b4b9530b857c.html



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przy pierwszej ciąży test 2 dni przed okresem była mocna krecha, więc stwierdziłam przy drugich staraniach, że dzień przed powinnam wiedzieć :)
    Test w normowych 10 minut negatywnych, po godzinie też, więc wyrzuciłam do kosza, wieczorem wyrzucałam śmieci z łazienki spojrzałam i było lekkie przebarwienie :)
    Po dwóch dniach od razu cień cienia :P

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zrobiłam 12 dpo test i był negatywny, na drugi dzień zrobiłam betę i wyszła 110 :), po kolejnych 2 dniach dla sprawdzenia zrobiłam test domowy i pojawiła się druga kreska, ale nie była tak intensywna w barwie jak kontrolna, także radzę iść na betę :)

    Foto_Anna, dobuska lubią tę wiadomość


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytam was i szukam pocieszenia, bo nie wierzę, ze to może być ciąża
    okres spóźnia mi się od 6-7 kwietnia, testy negatywne, dopiero wczoraj zobaczyłam jakiś cień... dzisiaj idę do gina i się wszystko wyjaśni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was . U mnie za to była taka sytuacja: 4 lata temu przestałam dostawać okres i po 6 miesiącach bez okresu poszłam do ginekologa i powiedział po różnych badaniach , że jest to hipogonadyzm i że już nie bedę mogła mieć dzieci , tylko żebym się za szybko nie starzała to muszę pierw przez rok brać Hormonalną Terapię Zastępczą a po roku mogłam wrócić do tabletek antykoncepcyjnych żeby utrzymywać okres , tylko po to abym się za szybko nie starzała . W tym roku dokładnie 28 kwietnia wzięłam ostatnia tabletkę antykoncepcyjną i stwierdziliśmy z M , że co będzie to będzie , jeszcze na ostatniej wizycie mój ginekolog potwierdził swoją wcześniejszą diagnozę i powiedział , że prędzej 6 w totolotka trafię niż zajdę w ciążę . A 20 czerwca po zrobieniu testu ciążowego zobaczyłam cień cienia , a że było wcześnie rano więc zdążyłam do laboratorium na badanie bety i po południu wynik był 79,13 , po 72 godzinach 255, 06 a po kolejnych 72 godzinach 690 więc co Wy na to ?

    Kamelia, M4DZI4, FreshMm, agania, Foto_Anna, muminka83, Babu, Maluszek, kark, marabut, Minmin lubią tę wiadomość

  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 1 lipca 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest rewelacyjne, że jednak warto wierzyc pomimo wszystko, gartulacje ! :)

    Dorka1979 lubi tę wiadomość



  • Bajeczka Debiutantka
    Postów: 7 12

    Wysłany: 27 listopada 2014, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że dawno nikt tutaj nie pisał, a szkoda.... Ja miałam podobny przypadek jak w tytule, a mianowicie okres mi się spóźniał już długo, testy ciążowe wychodziły mi negatywne, więc poszłam do ginekologa....a tam niespodzianka :) okazało się, że to już 3 miesiąc :) Dopiero za jakiś czas testy zaczęły wychodzić mi pozytywne :)

    agania, aknis, pirelka, kark, Foto_Anna, Dominisia883, MOJE lubią tę wiadomość

    Małe rączki potrafią ulepić kwiatek z plasteliny. Narysują słońce roześmiane, zbudują domek z klocków. Małe rączki potrafią napisać słowo MAMA, ocierając łzy i splatają się tuż nad szyją. W małych rączkach mieści się cała miłość.
  • katrina Autorytet
    Postów: 659 350

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajeczka, jak ja bym chciała byc teraz w takiej sytuacji jak ty ..

    dcae13a5509b8cae8e188be4a916a659.png

    Maluszek lubi tę wiadomość

    relgx1hpnsuaq9hd.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 3 lutego 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    ja miałam podobnie...3 dni po terminie spodziewanej miesiączki test wyszedł negatywny..myślałam, że w tym cyklu się nie udało, jednak okresu dalej nie miałam i dopiero 10dni po terminie test wyszedł pozytywny przy czym druga krecha była bledziuśka, na kolejny dzień zrobiłam kolejny test i krecha była już wyraźniejsza :)

    pirelka, black.devile lubią tę wiadomość


    l22nhdgeccid541p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ostatnia moja miesiaczka 09.01.2015 kochałam sie z partnerem 23 lutego mam okres co 30-32 dni mam mdłosci potrafie sie w nocy obudzic i miec mdłosci temp w pochwie od 3 dni stała 37.5 bola mnie piersi i brzuch na dole . Test robiłam dzisiaj negatywny do okresu 3 dni zostało . Czy sa jakies mozliwosci zebym była w ciazy pomóżcie :(

  • spinnka Koleżanka
    Postów: 59 43

    Wysłany: 11 lutego 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje testy pokazywaly tak bladą kreske, ze wlasciwie tylko ja ją widzialam, a tego samego dnia beta byla 110 :) Niektore testy mimo, iz powinny wykrywac hcg od poziomu 25 są mniej czułe.

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    PCOS, starania od 06.2012
    11.02.2013 - aniołek (7 tydzień)
    01.07.2014 - aniołek (8 tydzień)
    hchy3e3kx72ungcg.png[/url
  • sylvucha Znajoma
    Postów: 18 9

    Wysłany: 2 marca 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak bardzo bym chciała znaleźć się tu na fioletowej stronie. Jak czytam te posty to wciąż mam nadzieję.
    @ spóźniona 4 dni :)
    Temperatura wysoka :)
    A głupie testy negatywne buuu :([img

    Bobichka, Foto_Anna, Angie 31, Mama2017 lubią tę wiadomość

    Tosia

    2 Aniołki ♡♡♡
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ