X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Nagły zanik nudności
Odpowiedz

Nagły zanik nudności

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • klaudia382 Przyjaciółka
    Postów: 362 22

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tydzień temu zaczęły mi się nudności które codziennie trwały od 5 rano do 22 bez przerwy. Wczoraj były tak silne że ledwo żyłam i mówiłam do męża że mam już dość i nie dam rady.

    Dziś ustało wszystko. Czuję się normalnie...

    Czy mam się martwić?

    klz9h371w1o7q62n.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W którym tc jesteś?

    Podobno takie skoki objawów to normalne. Dziś są, jutro nie ma, pojutrze znowu są. Ja tak miałam z mdłościami i wymiotami, 2 mce w łóżku z miską na kolanach, pewnego dnia nic. Po kilku dniach powrót do rzeczywistości. I tak ustawały i wracały kilka razy.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • klaudia382 Przyjaciółka
    Postów: 362 22

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro zaczynam 8 tydzień licząc od @

    Oby wszystko było dobrze.

    klz9h371w1o7q62n.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8tc to jeszcze wczesnie, jeszcze nie wszystkie objawy rozkrecily sie na dobre ;p Ale oczywiscie warto sie obserwowac i kontrolowac.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • klaudia382 Przyjaciółka
    Postów: 362 22

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że wszystko jest dobrze. Dziś czuje się normalnie tak jakbym nie była w ciąży :(

    klz9h371w1o7q62n.png
  • Shaanti Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam Klaudia i niestety świadczyło to o zatrzymaniu serduszka. Życzę CI żeby to się okazało normalnym objawem zdrowej ciąży.

    Endo I st.
  • nesssssa Autorytet
    Postów: 1906 800

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja jestem załamana, przedwczoraj takie mdłości że myślałam że skonam. Wczoraj mniejsze a dziś wcale :/
    Piersi chyba też mniej bolą. Jutro wizyta, ale chyba najpierw beta, bo w 6 tygodniu to nie wiem czy po usg coś stwierdzi.
    Jeszcze się zapalenie pęcherza przyplątało...

    w57vyx8dy9s6xggg.png

    zem38ribu7ozxy1q.png
  • Domi-mazurka Koleżanka
    Postów: 38 55

    Wysłany: 8 lutego 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesssssa wrote:
    No ja jestem załamana, przedwczoraj takie mdłości że myślałam że skonam. Wczoraj mniejsze a dziś wcale :/
    Piersi chyba też mniej bolą. Jutro wizyta, ale chyba najpierw beta, bo w 6 tygodniu to nie wiem czy po usg coś stwierdzi.
    Jeszcze się zapalenie pęcherza przyplątało...

    Ness, mam nadzieję, że finalnie wszystko było w porządku. Swoje poronienie niestety tez pamietam jako ustanie objawow ciąży, które mimo wczesnej ciazy były bardzo intensywne. Najważniejsze to wierzyć, ze wszystko będzie okej! Musimy pamiętać, ze nasze zle samopoczucie to zle samopoczucie fasolek...;)

    jzh4n7t.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 8 lutego 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia382 wrote:
    Jutro zaczynam 8 tydzień licząc od @

    Oby wszystko było dobrze.

    Ja miałam codzienne mdłości do drugiego trymestru, aczkolwiek zdarzały się dni totalnie bez mdłości 1-2 razy w tygodniu i też wtedy panikowałam (nawet w belly kalendarzu mam notatni ^^), a potem jak wracały to plułam sobie w brodę, więc to norma :)
    nesssssa wrote:
    No ja jestem załamana, przedwczoraj takie mdłości że myślałam że skonam. Wczoraj mniejsze a dziś wcale :/
    Piersi chyba też mniej bolą. Jutro wizyta, ale chyba najpierw beta, bo w 6 tygodniu to nie wiem czy po usg coś stwierdzi.
    Jeszcze się zapalenie pęcherza przyplątało...

    Daj sobie spokój z tą betą - tylko się wystresujesz, zamiast bety zrób posiew moczu - to ma sens przed wizytą.
    To się zdarza, mdłości pojawiają się i zanikają, ból piersi też :)

    Ja zapalenie pęcherza złapałam już w 4 tygodniu, dostałam MONURAL i po krzyku :)
    Doraźnie możesz stosować żuravit 2x1, a na wizycie powiedz lekarzowi o infekcji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2018, 18:19

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Bizonka Autorytet
    Postów: 483 109

    Wysłany: 15 lutego 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia382 wrote:
    Mam nadzieję, że wszystko jest dobrze. Dziś czuje się normalnie tak jakbym nie była w ciąży :(


    Też tak właśnie mam i zastanawiam się jak u Ciebie?

    31 lat // starania od 2014 // pierwsza ciaza TP-- OM 29.09.2018-- USG 22.09.2018
    w57vdqk3h42q0fr4.png
    m3sxrjjgx23zok21.png
  • Domi-mazurka Koleżanka
    Postów: 38 55

    Wysłany: 15 lutego 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie z kolei nudności trafiły dopiero wczoraj, w walentynki. Trwały jakieś 3-4h i myślałam ze umieram, serio. Coś okropnego. Z objawów, które cały czas mam to jedynie duża nadwrażliwość piersi, ale nie tak żebym nie mogła dotknąć. Oraz bóle brzucha a raczej pobolewanie Wiec chyba nic odkrywczego ze mną się nie dziele, ale boje się okropnie wizyty 22.02 u lekarza, stresujące to okropnie...

    jzh4n7t.png
  • Bizonka Autorytet
    Postów: 483 109

    Wysłany: 20 lutego 2018, 05:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi-mazurka wrote:
    Mnie z kolei nudności trafiły dopiero wczoraj, w walentynki. Trwały jakieś 3-4h i myślałam ze umieram, serio. Coś okropnego. Z objawów, które cały czas mam to jedynie duża nadwrażliwość piersi, ale nie tak żebym nie mogła dotknąć. Oraz bóle brzucha a raczej pobolewanie Wiec chyba nic odkrywczego ze mną się nie dziele, ale boje się okropnie wizyty 22.02 u lekarza, stresujące to okropnie...


    Jest, ale co zrobic :)

    31 lat // starania od 2014 // pierwsza ciaza TP-- OM 29.09.2018-- USG 22.09.2018
    w57vdqk3h42q0fr4.png
    m3sxrjjgx23zok21.png
  • MMT Koleżanka
    Postów: 53 20

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mdłości plus kilka razy wymioty pojawiły się w w 8 tc i trwały do końca 10 tc. Teraz jestem w 11 i ani mdłości ani wymiotów. Lekarz powiedział że to ten czas w ktorym mogą się zmniejszać lub zaniknąć. Usg robione było, z dzieckiem wszystko dobrze :)

  • Jusi 28 Autorytet
    Postów: 309 255

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 6 tyg ciazy od poczatku bolal mnie brzuch, kucie jajnikow ale od dwuch dni zero bólów tez wam tak szybko ustaly?

    t15bl9v.png
    fqzfby3.png
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się. Bóle w podbrzuszu miałam do 7 tygodnia. Jajnik bolał tak gdzieś do 5/6 tygodnia. Potem żadnych bóli :)

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ustały w 8 tyg a piersi raz bolą raz nie

    27a73b5519.png
  • Jusi 28 Autorytet
    Postów: 309 255

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff to kamień z serca dziewczyny. Juz jedna ciążę mam za soba 9 lat temu i nie wiele pamietam no a pozatym mialam wtedy zaledwie 19 lat to troszke mniej panikowalam niż teraz.

    t15bl9v.png
    fqzfby3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMT dokłądnie, w 9tc jest najwyższa beta i największe mdłości, później się to uspokaja.

    Ja któregoś dnia wstała rano-zero bolów brzucha, mdłosci no i oczywiście panika. Po drzemce wszystko wróciło i to o wiele silniej. Nie mogłam się ruszyć, bo mnie tak mdliło. Na szczęście (i nie szczęście) zaraz zacznę 9tc i jestem przeziebiona, więc ból gardła 'otępia' mdłosci;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2019, 09:34

  • MMT Koleżanka
    Postów: 53 20

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z typowych objawów zostały wrażliwe piersi i od czasu do czasu pobolewanie brzucha.

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusi 28 wrote:
    Jestem w 6 tyg ciazy od poczatku bolal mnie brzuch, kucie jajnikow ale od dwuch dni zero bólów tez wam tak szybko ustaly?

    Dwa dni bez objawów nie świadczą o tym, że objawy ustały ;)
    Cierpliwości - wrócą, a potem będziesz pluć sobie w brodę, że narzekałaś, ze odeszły ;)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ