X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Nagły ból/skurcz brzucha w 7tyg
Odpowiedz

Nagły ból/skurcz brzucha w 7tyg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AminaLevo Przyjaciółka
    Postów: 120 61

    Wysłany: 28 lutego 2022, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczęta, mam pytanie.
    Jestem 7+5tyg,i dzisiaj w nocy obudził mnie silny ból/skurcz brzucha,doslownie taki jak miewałam jak przyszła @,pojawił sie nagle w nocy,obudził mnie,trwał może 10min po czym przeszedł i usnęłam. Wstalam rano,i wszystko ok. Nie krwawię,nie plamię,jednak ból ten na tyle mnie zaniepokoił,że postanowiłam zapytać Was,czy takie napadowe nagłe bóle też Wam się zdarzały? U gin bylam w piatek,mówił że wszystko ok,jest mały krwiaczek,ale nie jest to powód do zmartwień. Jestem na dupku i luteinie...Jestem też po jednej stracie,stąd moja glowa zamiast się cieszyć, to ciągle jest w stanie gotowości.. z góry dziękuję za odpowiedzi.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ