X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Nagle nie mieścisz się w ciuszki? Początek ciąży ;)
Odpowiedz

Nagle nie mieścisz się w ciuszki? Początek ciąży ;)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Wiosanna888 Autorytet
    Postów: 609 1214

    Wysłany: 16 października 2021, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana.Ta wrote:
    Odświeżam 🙂

    A jak u Was? U mnie do godzin porannych jest ok, ale wieczorem... popołudniu...
    muszę rozpinać wszystkie spodnie. CHodzę praktycznie tylko w sukienkach.
    A to dopiero początek:)

    Ps. Polecacie może jakieś ciuchy /sklepy z wygodnymi ubraniami ?
    ja jestem przy koncu 7 tygodnia. Zaczynam czuc ze jeansy sa ciasniejsze a waga stoi.:)

    Annie_ lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️🙋🏻‍♂️

    oar8s65gz9yzog34.png
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W którym tyg ciazy zaczelyscie nosic ubrania ciazowe ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo szybko ze wzgledu na ogromny dyskomfort jakiegokolwiek ucisku na brzuchu. Myślę, że to był 8 tydzień. Nie miałam płaskiego brzucha więc szybko zrobił się twardszy i okrąglejszy. W pierwszej ciązy pamietam, ze miałam o wiele mniejszy brzuch, teraz w drugiej ciąży brzuch zrobił się znacznie bardziej widoczny, wyczytałam jedank, ze jest to raczej standardowe. Po prostu macica jest bardziej przygotowana na przyjęcie drugiej ciąży.

    Zerknij sobie na ten ginekologiczny kalkulator ciąży. Możesz policzyć sobie mniej wiećej w jakim tygodniu jesteś. Oraz jak będzie się zmieniał brzuch z tygodnia na tydzień.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2021, 13:06

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ