X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Nagle nie mieścisz się w ciuszki? Początek ciąży ;)
Odpowiedz

Nagle nie mieścisz się w ciuszki? Początek ciąży ;)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane ! :)
    właśnie dopadła mnie bezsenność a potrafię spać 12h :p
    Powiedzcie czy wy też macie/miałyście w pierwszych tygodniach ciąży takie wrażenie że nie mieścicie się w swoje ulubione ciuszki?
    ja niestety tak mam nawet nie mogę dopiąć kurtki a nic nie przytyłam :(
    wiecie może od czego taka nagła zmiana?

    Gosiaczkova lubi tę wiadomość

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 3 marca 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe nie miałam tak. Teraz owszem nie mieszczę się w większość moich ciuchów, w kurtki niestety też nie. Ale na początku ciąży wszystko zakładałam normalnie, ok 10 tc dopiero zaczęło mnie ugniatać więc zaczęłam się rozglądać za ubraniami ciążowymi które sa mega wygone (szczególnie spodnie z wysokim golfem). Ale kupiłam sobie też "przedłużacz" do spodni i sprawdza się dobrze :)

    Amenada lubi tę wiadomość

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 3 marca 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od zawsze mialam mega plaski brzuch. A teraz nie dopinam guzika :) ale mam juz zakupione jegginsy z lidla dwie szt i juz nie narzekam :)

    nezumi, Amenada, mama86, Bergo, Natalina lubią tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm... to najwyraźniej dziewczyny przesadzam ;p

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 3 marca 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz od momentu zaplodnienia cos tak zaczyna zwiekszac swoja objetosc ale spokojnie :) jeszcze zobaczysz jak potrafi brzuszek urosnac :)

    Amenada lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 4 marca 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ja na razie się dopinam, ale jak już zakładam jeansy z wyższym stanem to mi brzuch boli...

    Amenada lubi tę wiadomość

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • K4lina Ekspertka
    Postów: 134 129

    Wysłany: 4 marca 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amenada wrote:
    hmm... to najwyraźniej dziewczyny przesadzam ;p


    nie koniecznie, bo w tak wczesnej ciąży zatrzymuje sie woda w organiźmie, i niby nic nie przytyłaś, ale ja tez spodni nie mogłam zapiąc... noi biust się powiększa wiec wiadomo :) potem mi trochę wody zeszło i jeszcze spokojnie wchodzę w stare ciuchy :) ale jak się najem to mam ciasno ;-)

    pozdrawiam!

    madziallena, Amenada lubią tę wiadomość

    K
    Mój Aniołek 29.10.2013 [*] 6tc
    Mój Aniołek 7.05.2016 [*] 9 tc

    relggu1r5ize5xx5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K4lina wrote:
    nie koniecznie, bo w tak wczesnej ciąży zatrzymuje sie woda w organiźmie, i niby nic nie przytyłaś, ale ja tez spodni nie mogłam zapiąc... noi biust się powiększa wiec wiadomo :) potem mi trochę wody zeszło i jeszcze spokojnie wchodzę w stare ciuchy :) ale jak się najem to mam ciasno ;-)

    pozdrawiam!
    Hihi ja właśnie tak samo ! :P i też myślę że to ta woda kurczę :/ chciałam sobie kupić kurteczkę na wiosnę a noszę rozmiar M no wiecie dziewczyny nie mogę się dopiąć! :/ a nic nie przytyłam :d
    Teraz się zastanawiam kiedy to minie może jak będę w późniejszych tygodniach to będzie lepiej ^^
    Dziękuję wam wszystkim za odpowiedzi ! ;D

  • Goplana Autorytet
    Postów: 1281 2171

    Wysłany: 9 marca 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam wrażenie, że spuchłam jak balon... ciągle mnie suszy... i chyba zbieram wodę, choć może na to za wcześnie?

    jftycms.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny:) miałam podobnie, koło 6/7 tygodnia byłam jakso dziwnie opuchneta tzn sam brzuszek strasznie wystawał mimo ze jestem szczupła, nie mogłam sie dopiąć w spodnie . Potem wszytsko wrociło do normy,teraz jestem w11 tc i czuję jak rosnie macica, ale to wygląda zupełnie inaczej niż lekko opuchnety brzusio na początku:)

  • Natalina Koleżanka
    Postów: 31 134

    Wysłany: 12 marca 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynam 12ty tydz,a wczesniej już w między 6tym a 8mym czułam się jak bańka wstańka :O.Jestem bardzo szczupła,brzuch zawsze był płaski jak od linijki,ale od tamtego czasu brzuszek wyglądał jak bym się przejadła,no i też jeśli chodzi o jeansy z wyższym stanem - czułam dyskomfort chwila po założeniu.Teraz brzusio oczywiście nie zmalał,ale już powoli jakby schodzi z niego powietrze,i wystaje tylko na wysokości miednicy :).

    Natalia
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 13 marca 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mnie pocieszylyscie :) moze to faktycznie woda :)) ja sporo pije ale nie wiecej jak 2 l dziennie :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 14 marca 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam już brzuch! Przecież to za szybko! Nie przejadłam się, nie przytyłam, nie mam wzdęcia. Mam wystający brzuszek, którego nie mogę wciągnąć! Przecież to niemożliwe tak szybko!

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 16 marca 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergo :) spokojnie :) przecież każda z nas jest inna :) u jednych widać wcześniej u niektórych np wogóle ;) głowa do góry, maluszek rośnie ;)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to moja piata ciaza :) jakies dwa dni temu nie moglam prawie dopiac kurtki,to mnie zmotywowalo do zrobienia testu i wyszedl pozytywny,przypuszczam,ze u mnie szybciej wszystko bedzie widoczne bo juz porozciagalo sie po poprzednich porodach :)

  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 17 marca 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szybko niektórym rosną te brzuchy. I dobrze. Potem nie ma problemu z udowadnianiem, że jest się w ciąży (np. w przychodni, na pobieraniu krwi). Jestem w 28 tygodniu a lekarz ostatnio nie zauważył, że jestem w ciąży, bo mu się brzuch w oczy nie rzucił. :D

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak nie wiedzialam jeszcze ze w ciazy jestem przybralam na wadze 3 kg,jedzac to samo i w takich samych ilosciach,wtedy ciuchy zaczely mnie cisnac ;-)

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 21 marca 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosnący brzuch to bardzo indywidualna sprawa :) moja znajoma przez pierwsze 3 msce nie widziala brzuszka ale ona wymiotowala przez 6 tygodni i schudla 5kg! A teraz ma 5 msc i ma ladny brzuszek i tyle :) strasznie jej zazdroszcze bo ja od kiedy jestem w ciazy przybralam co prawda 1kg ale moje ulubione jeansy poszly na dno szafy :(

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Ana.Ta Autorytet
    Postów: 1666 1792

    Wysłany: 12 października 2021, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam 🙂

    A jak u Was? U mnie do godzin porannych jest ok, ale wieczorem... popołudniu...
    muszę rozpinać wszystkie spodnie. CHodzę praktycznie tylko w sukienkach.
    A to dopiero początek:)

    Ps. Polecacie może jakieś ciuchy /sklepy z wygodnymi ubraniami ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2021, 20:36

    Wiosanna888 lubi tę wiadomość

    16.05.2022 urodziny Oliwki 😘 Więcej szczęścia o 7 dni😍
  • Gosiaczkova Autorytet
    Postów: 254 278

    Wysłany: 13 października 2021, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem na samiutkim początku, ale też mnie spodnie uwierają.
    Zawsze tak miałam podczas okresu, więc myślę, że jest to związane z hormonami :)

    Starania o 🤱👶 od maja 2021

    Wcześniej 10 lat tabletek anty ❌

    W międzyczasie puste 🥚 płodowe
    (łyżeczkowanie 9 tydz)

    Psia mama 🐕🐩 x2

    30.09.2021 -> ⏸
    1.10.2021 -> ⏸; beta 85,910 mIU/ml
    2.10.2021 -> beta 142,7 mIU/ml
    6.10.2021 -> 620 mIU/ml
    8.10.2021 -> pęcherzyk 5 mm 🥰
    ...
    12.05.2022 -> Majusia ur 35 tc 💖

    Morfologia 👍
    TSH 👍
    Glukoza ❌😔 101,11
    HCV 👍
    HIV 👍
    Toksoplazmoza 👍
    Kiła 👍
    Różyczka👍

    w57vdqk3zy4autzb.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ