X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Nadżerka
Odpowiedz

Nadżerka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niereanimuj Autorytet
    Postów: 581 530

    Wysłany: 14 lutego 2021, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Czy któraś z Was miała nadżerkę w ciąży? Moja niestety plami, raz nawet trochę krwawiła. Jestem po 4 stratach i każda plamka krwi jest dla mnie ogromnym stresem. Czy kiedyś plamienie może ustąpić? 🙏🏻😢 Jestem w 9+1tc🤰🏻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2021, 09:22

    👼🏻 12tc (05.02.2020r.) 💔CB 💔CB 💔CB
    05.01.2021- 21CS, ⏸ kreski!💚🥳

    18.08.2021 💝💜 Wcześniak
    13.11.2022 💙

    ❌Niewydolność szyjki macicy

    Starania od: 05.2023
    27.11.2023 - ⏸️ kreski!🤞🏻
    09.12.2023 - 4+6tc, jest dziudziutek
    16.12.2023 - 5+6tc jest ❤️!🥹
    28.12.2923 - ?

    202408112751.png
  • Kania85 Autorytet
    Postów: 761 622

    Wysłany: 7 marca 2021, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam podobnie. W poprzedniej ciąży w 7tyg ciąży dostałam mocnego krwawienia żywą krwią.Pojechałam w nocy na IP i nic się nie dowiedziałam poza tym, że dziecko żyje i szyjka jest ok.Nie wiadomo skąd krwawienie.Dopiero na następny dzień mój lekarz mnie zbadał i stwierdził, że to nadżerka.O dziwo po tym incydencie ze szpitalem plamienia ustały.

    Teraz w obecnej ciąży do 10tc nic nie było,po czym zaczęły się delikatnie beżowe upławy, po czym zmieniły się w brązowe(stara krew) są na szczęście mało obfite.We wtorek mam wizytę to poproszę lekarza o ustalenie skąd się biorą, obstawiam niestety znowu nadżerkę. Wiem co czujesz, ja za każdym razem gdy upławy stają się brązowe na miękkich nogach idę po detektor tętna, tylko to mnie uspokaja.
    Jestem po 3 poronieniach, mam 2kę dzieci, to moja 6 ciąża i chyba najgorzej ją znoszę, strach jest większy z każdą kolejną więc wiem co czujesz.

    uwo9csqvv3qfgq4g.png
    12.03.2009 Córcia <3
    19.02.2018 (*)9tydz
    11.02.2019 Synek 34 <3
    07.2020 (*)7tydz
    12.2020(*)CB
    18.02. CRL 3,5 cm <3 176u/min
    03.03. 46,XX 🎀

    Jezu oddaję się Tobie, troszcz się Ty...
  • Niereanimuj Autorytet
    Postów: 581 530

    Wysłany: 12 marca 2021, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kania85 wrote:
    Ja mam podobnie. W poprzedniej ciąży w 7tyg ciąży dostałam mocnego krwawienia żywą krwią.Pojechałam w nocy na IP i nic się nie dowiedziałam poza tym, że dziecko żyje i szyjka jest ok.Nie wiadomo skąd krwawienie.Dopiero na następny dzień mój lekarz mnie zbadał i stwierdził, że to nadżerka.O dziwo po tym incydencie ze szpitalem plamienia ustały.

    Teraz w obecnej ciąży do 10tc nic nie było,po czym zaczęły się delikatnie beżowe upławy, po czym zmieniły się w brązowe(stara krew) są na szczęście mało obfite.We wtorek mam wizytę to poproszę lekarza o ustalenie skąd się biorą, obstawiam niestety znowu nadżerkę. Wiem co czujesz, ja za każdym razem gdy upławy stają się brązowe na miękkich nogach idę po detektor tętna, tylko to mnie uspokaja.
    Jestem po 3 poronieniach, mam 2kę dzieci, to moja 6 ciąża i chyba najgorzej ją znoszę, strach jest większy z każdą kolejną więc wiem co czujesz.

    U mnie już mały update właśnie plamiłam do 11tc tak jak u Ciebie były to brązowe upławy. Ale aktualnie już jest dobrze i się skończyło na całe szczęście 🙏🏻 Powoli mam już odstawiać utrogestan, ale nie ukrywam, ze trochę się boje. Tez uzywam detektora tętna płodu, Codzinnie 😅 Ale bardzo mnie to uspokaja 🙂 Niestety za mną same straty, nie mam jeszcze dzieci 😢😞

    👼🏻 12tc (05.02.2020r.) 💔CB 💔CB 💔CB
    05.01.2021- 21CS, ⏸ kreski!💚🥳

    18.08.2021 💝💜 Wcześniak
    13.11.2022 💙

    ❌Niewydolność szyjki macicy

    Starania od: 05.2023
    27.11.2023 - ⏸️ kreski!🤞🏻
    09.12.2023 - 4+6tc, jest dziudziutek
    16.12.2023 - 5+6tc jest ❤️!🥹
    28.12.2923 - ?

    202408112751.png
  • Dasiaczka Koleżanka
    Postów: 47 11

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niereanimuj wrote:
    U mnie już mały update właśnie plamiłam do 11tc tak jak u Ciebie były to brązowe upławy. Ale aktualnie już jest dobrze i się skończyło na całe szczęście 🙏🏻 Powoli mam już odstawiać utrogestan, ale nie ukrywam, ze trochę się boje. Tez uzywam detektora tętna płodu, Codzinnie 😅 Ale bardzo mnie to uspokaja 🙂 Niestety za mną same straty, nie mam jeszcze dzieci 😢😞


    Ja też plamiłam do 11 tc przez nadżerkę, obecnie 20 tydzien skończyłam i plamienia się już nie pojawiły, ale z kolei mam takie pytania czy podczas stosunku też plamiłas? Ja miałam zakaz wgl współżycia a teraz się boję, że zacznę znowu przez nadżerkę plamić i zawału dostanę, że to może coś najgorszego.... I seksu przez to unikam bo niepotrzebny mi chyba taki stres...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ