Letnia promocja w BellyBestFriend!

Aktywuj abonament Premium w BellyBestFriend od dziś do 31 sierpnia a otrzymasz od nas prezent:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie!

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie!

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie!

Z abonamentem BellyBestFriend możesz korzystać również z KidzFriend oraz OvuFriend!

Promocja trwa do 31 sierpnia 2019 roku.

Wykup abonament Zamknij
BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > Nadmierne wypadanie włosów
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

rybka33
Ekspertka
208

Wysłany: 10 października 2016, 21:28
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witajcie dziewczyny,mi też włosy zaczęły wypadać przed ciążą i cały czas wypadają.Tez się martwię że do końca ciąży to całkowicie wyłysieję.Na dodatek połamały się w połowie długości,jakaś masakra.

:(

maneska
Nowa
0

Wysłany: 9 stycznia 2017, 05:26
Cytuj | (0) | Zgłoś

Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

Wiadomość wyedytowana przez autora 9 stycznia 2017, 05:23

Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 9 stycznia 2017, 18:11

http://lucianohair.pl/

maniamani8
Nowa
0

Wysłany: 11 września 2017, 06:47
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jeśli chodzi o nadmierne wypadanie włosów to stosowałam wiele dziwnych wcierek i cudownych odżywek. Dopiero gdy koleżanka z pracy poleciła mi Vitapil włosów zrobiło się więcej i co najważniejsze przestały one wypadać. http://www.vitapil.pl/Tajemnice-wlosow/o-wlos-od-idealu/Wypadanie-wlosow

Neverland
Znajoma
3

Wysłany: 14 lutego 2018, 13:53
Cytuj | (0) | Zgłoś
Szczerze? Wolę olej z wiesiołka. Przed ciążą stosowałam kapsułki z wiesiołkiem (zielone opakowanie, Gal) i nigdy wcześniej nie miałam tak silnych i grubych włosów. Btw. dzięki wiesiołkowi zaszłam w ciążę, ale to wywód na inny temat :D

Tulenka99
Nowa
0

Wysłany: 28 marca, 17:54
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć Wam!

Mija drugi miesiąc od porodu, a moje włosy nadal wypadają jak oszalałe. Chciałabym podpytać - czy można to jakoś zahamować?

Od razu zaznaczę, że jestem zwolenniczką naturalnych sposobów. Dlatego też najbardziej zastanawiam się nad kozieradką: https://www.zadbanewlosy.pl/kozieradka-na-wlosy-wlasciwosci-efekty-i-opinie/

Pytanie tylko - czy to jest w pełni bezpieczne? Można spokojnie taką wcierkę stosować karmiąc?

Dietę mam zdrową, dlatego też żadne suplementy raczej nie są potrzebne. Nie mniej jednak - jak ktoś może polecić coś, co mu pomogło - będę wdzięczna!

Wiadomość wyedytowana przez autora 28 marca, 17:54

Leira
Autorytet
1182

Wysłany: 28 marca, 23:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
Tulenka99 wrote:
Cześć Wam!

Mija drugi miesiąc od porodu, a moje włosy nadal wypadają jak oszalałe. Chciałabym podpytać - czy można to jakoś zahamować?

Od razu zaznaczę, że jestem zwolenniczką naturalnych sposobów. Dlatego też najbardziej zastanawiam się nad kozieradką: https://www.zadbanewlosy.pl/kozieradka-na-wlosy-wlasciwosci-efekty-i-opinie/

Pytanie tylko - czy to jest w pełni bezpieczne? Można spokojnie taką wcierkę stosować karmiąc?

Dietę mam zdrową, dlatego też żadne suplementy raczej nie są potrzebne. Nie mniej jednak - jak ktoś może polecić coś, co mu pomogło - będę wdzięczna!

Problem włosów to problem wewnętrzny i żadna wcierka tu nie pomoże. Warto byłoby przeanalizować dietę i wprowadzić zmiany. Zwykle jest to albo problem zbyt małej ilości surowego jedzenia bogatego w witaminy i minerały, albo zbyt mała ilość zdrowych tłuszczy w diecie (nierafinowanych i odzwierzęcych) - pomijam tu problemy wypadających włosów wynikające z chorób wewnętrznych organizmu.

f2w3ikgnnjbzwgbk.png

Airo
Nowa
1

Wysłany: 10 maja, 13:25
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dokładnie. Problem wypadania włosów wynika ze zmian hormonalnych w organizmie. Może jednocześnie być spowodowany prowadzeniem kiepskiej diety. Warto jest tak jak tutaj koleżanka powyżej pisze, przeanalizować dietę jaka prowadzimy. Zastanowić się czy dostarczamy organizmowi dostatecznej ilości warzyw i owoców.

Jak również skontaktować sie z dermatologiem albo trychologiem.

https://airo.fun
Fun Lab sp. z o.o.
ul. Łopuszańska 22
02-220 Warszawa
REGON: 365242230
NIP: 5223070000
tel. +48 22 379 55 75
[email protected]

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)