X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr na usg zarodek mniejszy niż powinien?
Odpowiedz

na usg zarodek mniejszy niż powinien?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 24 lutego 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mocno się denerwuje, byłam dzisiaj na usg i według moich wyliczen jestem w 6tc+4. Dzisiaj byłam u ginekologa i podczas usg okazało się ze zarodek jest mniejszy niż powinien być w tym czasie. Lekarz mnie uspokaja mówiąc ze ciąża jest młodsza, że do zapłodnienia doszło później niż w 12 dniu cyklu, że moje cykle są dłuższe niż 28 dni. Ja jednak troszkę się załamałam :( bardzo boje się ze cos z moim dzidziusiem jest nie tak ze nie rozwija się prawidłowo :( czy któraś z was miała podobna sytuacje. Błagam pomóżcie :(

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 24 lutego 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lovely, spokojnie! Ja też miałam mniejszy zarodek i wyszło na to, że ciąża wg USG młodsza aż o 10 dni niż wg OM. Nie martw się, bejbe nadrobi powoli :) Ja mam po jutrze wizytę, mogę Ci napisać co i jak - myślę, że już różnica się zmniejszy gdzieś do tygodnia.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tez jest mniejszy,nawet nie zmierzył,bo mowil,ze za maly,ale wcale się nie przejelam:) owulacja byla później i dlatego:) U Ciebie tez na pewno:)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 24 lutego 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo mam że dziecko jest mniejsze niż mówią statystyki więc nie ma co się przejmować. Ważne żeby rozwijało się w odpowiednim tempie i przybierało na wadze :)

    polkosia lubi tę wiadomość


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 6 marca 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak wyżej.. bobo nadrobi albo ciąża jest młodsza. Zagnieżdżenie mogło nastąpić później a na początku groszek zmienia się każdego dnia i rosnie bardzo szybko :-) wszystko jest ok...zostaw to naturze i wypoczywaj, jedz zdrowo i się nie denerwuj

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 8 marca 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiadomo kiedy doszło do zapłodnienia dlatego też okres porodowy to okres dwa tygodnie przed i po terminie porodu:)

    Posłuchaj naszych rad i ciesz się ciążą:)


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • lovely Koleżanka
    Postów: 73 7

    Wysłany: 10 marca 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej i okazało się ze Niepotrzebnie panikowalam gdyż wszystko jest ok. Maleństwo rośnie tyle że jest Młodsze o 7 dni :-)

  • Edycia204 Koleżanka
    Postów: 46 21

    Wysłany: 10 marca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super :)

    hchy3e3kxyb1ircx.png
    28.07.2014-- Aniołek --12 tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ