BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > na 6 dzien po owulacji spadek tempki
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

[konto usunięte]

Wysłany: 15 sierpnia 2013, 15:07
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam dziewczyny, była bym wdzieczna za info, ocenienie mojego wykresu, bo sama juz nie wiem dzis 6 dzien i spadek tempki, a chyba powinna rosnąc..do tego od 2-3 dni poli mnie lewy jajnik a wczoraj miałam klucia i skurcze w macicy trwajace co jakis czas przez ok godz.
Czy któras z Was drogie Mamusie tak miała?

Lalita2710
Autorytet
5757

Wysłany: 15 sierpnia 2013, 15:44
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mogła to być dziś owulacja... i gdy komórka jajowa próbuje się uwolnić może być ból... spróbujcie dziś i jutro się też przytulać.
Z reguły po 3 spadkach temperatur... następuje okres już nie płodny...ale spróbujcie... potem następuje wzrost temp...i często np 7 dni po zagnieżdżeniu może nastąpić dzień spadku temperatury a po nim już sam wzrost:) ja tak miałam:)))

https://ovufriend.pl/graph/417ddf3b04944e8b1bc63d97f5eeafb4 nie wiem czy mój się wyświetli bo nie mam abonamentu
Przytulanie było 10 ,12 15 i 21 marca a 20 marca miałam owulacje gdzieś w nocy nad ranem:)

Wiadomość wyedytowana przez autora 15 sierpnia 2013, 15:48

dqprepoku4out2uw.png

3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png

Dagmara
Autorytet
282

Wysłany: 15 sierpnia 2013, 20:41
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja miałam podobny spadek w 8 dniu po owu, prawdopodobnie zagnieżdżenie, zobaczysz czy podskoczy znowu :) Życzę powodzenia

Córka 2012👱‍♀️
Córka 2014👩‍💼
Syn 2016 👱‍♂️

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)