X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Mleko
Odpowiedz

Mleko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie bo juz sie pogubiłam :( Słyszałam, ze nie mozna pic mleka pasteryzowanego. Zawsze piłam łaciate 2% ale na kartonie nie ma informacji czy to pasteryzowane czy nie. I czy w ogole to ma duże znaczenie jakie mleko dolewam sobie raz dziennie do kawy?

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jazde mleko w sklepie musi byc pasteryziwane. Nie mozna poprostu pic takiego mleka prosto id krowy niby. Ale ja jak jestem u mamy to i tak pije bo od malego tak bylo i wiem ze mleko jest czyste

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahaaaaa :P
    Wszystko mi się pomieszało :P
    Czyli jeszcze raz: mleko pasteryzowane jest dobre i można z czystym sumieniem pić. Czyli każde ze sklepu w tym moje ulubione łaciate :P

    Ahh jestem taka rozkojarzona w tej ciąży :P

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pasteryzacja zabija bakterie, więc raczej lepiej nie pić niepasteryzowanego. A niepasteryzowane wystarczy przegotować i można pić.

  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika pij spokojnie ulubione mleko:-)

    Martika87 lubi tę wiadomość

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za opowiedz;)
    Malagosia wrote:
    Martika pij spokojnie ulubione mleko:-)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie zjadłam wielki talerz zupy mlecznej :D mniam

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • kahhhunia Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA JESTEM W 8 TYG. I PRAKTYCZNIE JEM WSZYSTKO NA MLEKU I PRODUKTY MLECZNE (KEFIRY, SERKI WIEJSKIE, JOGURTY) OD RESZTY MNIE ODRZUCA, A JUŻ WOGÓLE NIE MOGĘ PATRZEĆ NA MIĘSO I WĘDLIMY :/ tyLKO, ŻE MLEKO TERAZ NIE PODGRZEWAM W MIKROFALI TYLO GOTUJĘ.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2015, 17:40

    Kahhhunia
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mleko to najlepiej zagotować i pić jako dorosłe osoby w formie przetworzonej np. budynie, kefiry, maślanki. Ktoś się wypowiadał z ekspertów że dzieci powinny pić mleko a dorośli kefiry maślanki itp. Dlaczego? tego nie wiem. Wydaje mi się że nic się nie stanie jak się dorosły napije szklankę mleka dziennie. W ciąży nie mówią o tym ale warto wiedzieć że wapno jest bardzo potrzebne dla matki przede wszystkim chociażby dlatego żeby zęby nam nie powypadały w czasie ciąży czy po ciąży, a dziecko samo od nas wszystko bierze więc my musimy nadrabiać straty.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ