X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Mdłości w środkach komunikacji miejsckiej
Odpowiedz

Mdłości w środkach komunikacji miejsckiej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy któraś z Was tak ma? Ja uwielbiam jeździć samochodem, autobusem i tramwajem. Nie raz z chłopakiem robiliśmy samochodowe wycieczki, czy kilka kółek wokół bloku. No uwielbiam jazdę. Ale od kiedy jestem w ciąży, jej nie znoszę, czuje każdą dziurę, każdy próg zwalniając, a mdli mnie straszecznie, jakbym nagle dostała choroby lokomocyjnej

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Nunusia Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam chorobę lokomocyjną i zawsze łapią mnie mdłości w długich podróżach autem, autobusem itd. W ciąży objaw ten z pewnością się nasila. Mi zdarzają się mdłości nawet do kilku razy dziennie i często z błahych powodów. Osobiście uważam, że zmiany jakie odczuwasz podczas jazdy w przeciwieństwie do kiedyś należą do jak najbardziej normalnych. ;)

    3jgxgywlot6yv3gs.png
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc mdłości zazwyczaj kończą się w I trymetrze, a pojawiają się ze względu na łożysko, które jest za to odpowiedzialne. Moje drogie nie wszystko co do tej pory robiłysmy nasz organizm będzie to przyjmował. Ciąża nie choroba ale stan odmienny i nie bez powodu. Tak też się zdarza że inne kobiety były bardzo aktywne a ciaża doprowadziła je do tego że potrafiły tylko spać:) tak się też zdarza i nie ma w tym nic niepokojącego:) przy drugim dziecku mam np. wiecej energii niż miałam przed ciążami:) to wszyło na plus ale wszystko do czasu:) Powodzenia:)


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pakima wrote:
    No więc mdłości zazwyczaj kończą się w I trymetrze, a pojawiają się ze względu na łożysko, które jest za to odpowiedzialne. Moje drogie nie wszystko co do tej pory robiłysmy nasz organizm będzie to przyjmował. Ciąża nie choroba ale stan odmienny i nie bez powodu. Tak też się zdarza że inne kobiety były bardzo aktywne a ciaża doprowadziła je do tego że potrafiły tylko spać:) tak się też zdarza i nie ma w tym nic niepokojącego:) przy drugim dziecku mam np. wiecej energii niż miałam przed ciążami:) to wszyło na plus ale wszystko do czasu:) Powodzenia:)

    tylko że ja mam mdłości tylko i wyłącznie po ruszeniu pojazdu. gdy wysiadam mdłości znikają jak ręką odjął

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ