X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Mdłości w ciąży
Odpowiedz

Mdłości w ciąży

Oceń ten wątek:
  • Kajula Ekspertka
    Postów: 280 78

    Wysłany: 6 listopada 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lotka1990 wrote:
    A ja mam takie pytanie - czy było wam niedobrze po witaminach prenatalnych? Brałam wcześniej inofolic ale po pierwszej wizycie lekarz mi polecił pregna plus. Drugiego dnia zaczęłam się źle czuć - jakby ciągle mi coś siedziało na żołądku ale nie wymiotowałam (nawet próbowałam). Pomyślałam że to od tych tabletek i wczoraj i dziś nie wzięłam i jest znacznie lepiej. Tak poza tym żadnych mdłości itp.. nie wiem co z tym zrobić, czy wystarczy zmienić tabletki na inne?
    Spróbuj zamienić na inne. Może Prenatal uno one mają w składzie imbir przeciw mdłością

    34bw3e3kdxys4dma.png
    Nasz Aniołek 10tc [*] 10.05.2013r
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 7 listopada 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czy biorę czy nie biorę to mam takie mdłości ze do sklepu boje się wyjść,normalnie masakra jakbym non stop była po zatruciu stulecia,odbija mi się co bym nie zjadła, już mam tego dość a to dopiero początek..

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • lotka1990 Autorytet
    Postów: 694 340

    Wysłany: 8 listopada 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak poza tym to nie miałam mdłości ani nic, dopiero po tych witaminach :(

    3i49jw4zy14xtog4.png
    ex2bjw4zxo12w0aa.png
  • lotka1990 Autorytet
    Postów: 694 340

    Wysłany: 8 listopada 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dziś lekarka pierwszego kontaktu powiedziała, że tak naprawdę kwas foliowy jest ważny a reszta jest taka dodatkowa ale nie niezbędna. więc chyba zostanę przy zwykłym Foliku.

    3i49jw4zy14xtog4.png
    ex2bjw4zxo12w0aa.png
  • Britka Przyjaciółka
    Postów: 70 24

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie macie zdanie na temat kroplówek witaminowych w ciaży? Czy to pomaga?

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie uczucie zmęczenia to nie jest z braku witamin czy mikroelementów, to taka normalna reakcja organizmu. Leniuchuj ile się da, odpoczywaj. Jeśli pracujesz, a źle się czujesz i nie dajesz rady, pójdź na zwolnienie i po prostu odpoczywaj. To w końcu minie.

    Ze swojej strony polecam imbir w ciąży, oczywiście w odpowiedniej ilości bo również nie powinno się go nadużywać. Jest to naturalny srodek, który mi osobisćie bardzo pomagał.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2020, 15:05

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbir faktycznie pomaga, aczkolwiek jeśli ktoś ma problem z robieniem sobie z niego soków, lepiej jest kupić preparat z imbirem. Jak Imbifem https://imbifem.pl/. Są to krople, które mają w sobie wyciag z kłącza imbiru oraz są bardzo skuteczne w walce z napadem mdłości, które jak wiem sama są problematyczne w pierwszym trymestrze.

    Mdłości w końcu miną. Zwykle jest to jedynie przejściowe.
    82220.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2021, 14:32

  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 18 kwietnia 2021, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Imbir wzmaga mdłości!!

    MyŚliwa lubi tę wiadomość

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ