X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Mdłości, całodzienne mdłości
Odpowiedz

Mdłości, całodzienne mdłości

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Moonikaa Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 20 lipca 2022, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Jestem w piątym tygodniu ciąży i borykam się z ogromnym problemem a mianowicie mdłości. To jest coś okropnego, bo leżę cały dzień, nie mam siły na nic. Jeść nie mogę, pije na siłę, zapachy przeszkadzają, pytam się jak żyć?
    Macie jakieś sprawdzone sposoby żeby wrócić do żywych? Cokolwiek tylko żeby uczucie że zbiera się na wymioty ustąpiło na parę godzin. Nie wyobrażam sobie żeby resztę ciąży spędzić w łóżku 24h na dobę.

  • Katarzyba Ekspertka
    Postów: 149 145

    Wysłany: 21 lipca 2022, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mnie akurat ten problem ominął ale jak się na niego przygotowywałam to czytałam o pastylkach imbirowych i takiej opasce przeciw chorobie morskiej. Działa na zasadzie akupresury. Może warto... No i jeść mniejsze porcje a często. I przeczekać z tego co wiem nie wymyslono na mdłości ciążowe skutecznego leczenia

    👩'88 🙎🏻♂️'88
    starania od 2017
    Endometrioza głęboko naciekająca ENZIAN A3B2C3
    Endometrioza otrzewnowa IV stopień; Adenomioza
    Hormony w normie✔️ Kariotypy ✔️ bakteriologia✔️MTHFR - homozygota ❌
    V Leiden ✔️ SonoHSG✔️AMH 3,98 ✔️ TSH 1,98 euthyrox 75mg ✔️FT4,FT3, Anty-TPO, Anty-TG✔️
    Przeciwciała kardiolipinowe IGg i IgM✔️krzywa glukozy i insuliny ✔️ ANA✔️ histerskopia ✔️
    Mąż 💪👌
    2*ICSI nieudane - 3 transfery
    08.2021 - operacja endometriozy
    04.2022 - II kreski naturals
    08.12.2022 -51cm 2320g MOJA Córeczka!
  • Moonikaa Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 22 lipca 2022, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dzięki za info. Od wczoraj mieszam wywar z imbiru domowej roboty i pije z wodą i cytryna ale nie pomaga. Zaraz popatrzę za tymi pastylkami. Musi coś w końcu pomóc bo nic mi przez gardło nie przechodzi. Jem i pije na siłę bo muszę. Najlepiej mi jak leżę na boku i tak mijają mi dni na niczym. Jak tylko wstanę lub usiądę od razu mnie zrywa 😐

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2022, 09:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2022, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi pomaga xonvea – drogie ale daje rade :)

  • Gutek Przyjaciółka
    Postów: 155 21

    Wysłany: 28 lipca 2022, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    swanson tabletki z imbirem, nie niweluje 100% ale pomaga

  • Justi_92 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 16 listopada 2022, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, potrzebuje pomocy, wsparcia lub pocieszania innej dziewczyny w takiej sytuacji w jakiej jestem i że dobrze się skończyło.
    Jestem na początku 8 tygodnia ciąży, mniej więcej tydzień temu w niedzielę nasiliły mi się mdłości, ciężko było mi coś zjeść ale coś jadłam. Niestety od czwartku pogorszyło mi się i nie mogę ani patrzeć ani myśleć o jedzeniu bo mnie odrzuca, z piciem też mam problemy, cały dzień mam mdłości i wymioty.
    Czy udało Wam się w takiej sytuacji w jakiś sposób poprawić sytuację czy raczej już tylko kroplówki i szpital mnie czekają? 😭
    Dodam, że biorę luteinę dopochwowe 2x1 i jestem po jednym poronieniu. Boję się, że ta sytuacja zaszkodzi fasolce 😔

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ