X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Marzec 2020 ❤️
Odpowiedz

Marzec 2020 ❤️

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nie widzę jeszcze takiego wątku więc zakładam. Proszę pisać na który dzień marca 2020 macie termin porodu. Trzymam kciuki za spokojny przebieg ciąży ❤️ Pozdrawiam Ola (20 marzec)

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 4 lipca 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Założyłam już wątek na "w ciąży ogólne" :)

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Kita Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! U mnie przewidywany 30.03.2020. pierwsza wizyta w niedzielę czyli 6+7 dni będzie.Schudlam 1 kg i nie mam jakoś specjalnie objawów ciąży. Czy to normalne?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ